Zamilované přezdívky - co vy na to?

Anonymní
17.2.21 11:19

Zamilované přezdívky

Zdravím :mavam:
Mám otázku, hlavně na zdejší pány, jestli tu vůbec nějací jsou :mrgreen:
Okouzlil mě jeden chlap, měli jsme zatím 2 rande, párkrát do týdne si napíšeme. On mi už píše zlato, krásko a podobně… Mě se to líbí, ale říkám si v hlavě jednu otázku, po tak krátké době, může to být opravdu upřímný? Fakt se mu líbím, nebo to jsou nějaké balící techniky a oslovuje tak ještě další dvě ženský? :mrgreen: přijdu si jak pitomec, že se na tohle ptám, ale myslím, že to bude zajímat víc holek, které jsou ve stejné situaci :lol:
Díky všem :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.2.21 11:33

Ja jsem s manzelem 23 let a zatim me nikdy krasko nebo lasko neoslovil. Vi jak se jmenuju :lol:
Kdyz se hodne lisa, tak rekne milacku. Kdyz neco chce. Ale jako bezne osloveni by mi to hazelo osypky.

• Citovat
  • Nahlásit
1466
17.2.21 11:34

Já nejsem pán, ale reagovat tak nějak musím. :roll: Mně se rozhodně nikdy po dvou schůzkách nelíbilo, když mě dotyčný oslovoval ZLATO, nedej bože BROUKU. Kráska by ještě šla ;). Přijde mi to trapný, neupřímný, vtíravý, drzý. Naopak třeba po půl roce, když už oba s jistotou víme, že spolu jsme a být chceme, je velice milé, když občas padne nějaké mazlivé či láskyplné oslovení. Ale uvidíš, jaké budou další názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
17.2.21 11:41

U nas tahle osloveni prisla po prvnim rande. :mrgreen: Muj muz mi rika zlato, lasko, milacku, berusko, ale nejcasteji zabko. Pred lidma si rikame jmenem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
17.2.21 11:41

Přijde mi to divné. Znám kluka, který takhke oslovuje vlastně všechny holky, i ty, které vidí poprvé v životě 8o Takže si myslím, že po tak krátké době je to spíš balicí technika, než že by to bylo upřímný, ale těžko říct..

My jsme se s partnerem zlato oslovovali az tak po pul roce, vydrželo nám to asi rok. Od té doby si zase říkáme normálně jménem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25452
17.2.21 11:43

Přijde mi to divný. V době kdy se teprve poznáváte. Jakoby měl problém zapamatovat si tvé jméno. :mrgreen: Oslovení krásko mi přijde takové podbízivé. Zlato je takové nenadchne, neurazí, obecné. A lásko by tě měl oslovovat, až když ti tu lásku vyzná (ideálně slovy i skutky) a bude to oboustranné. S přezdívkami bych na začátku vztahu šetřila.
Mně dodnes manžel oslovuje často přezdívkou, kterou odvodil kdysi dávno z mého jména. Exmanžel mi taky vymyslel přezdívku. Ale nic tak obecného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3310
17.2.21 11:44

Tak upřímný to být může, ale stejně bych to brala s rezervou. Další level pak je, když mi chlap na 3. rande řekne, že mě miluje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7909
17.2.21 11:44

„vepřová hlavo“ je best.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
17.2.21 11:47

Po krátké známosti bych brala oslovení kočko apod.. zlato, miláčku už asi moc neee… Ale co ty víš. Třeba to opravdu myslí upřímně. Tady vidíš i ty rozdílnosti. Někdo si ani po 20 letech neřekne milé oslovení a někdo na to jde hnedka z fleku. :lol: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
17.2.21 11:51

Tak třeba to nemusí byt ani balici techniky, které by zkoušel na více frontách, nepremyslela bych hned v takových extremech, ale někteří chlapi nebo vlatne i ženský proste raději oslovují ostatní přezdívkou než jménem, jsou lidi, kteří s tím mají nějaký problém a nejde jim to přes pusu :nevim: takže tomu ani nemusí přikládat nějaký extra význam, jako ze by ti tím chtěl vyznávat po druhým randeti nehynouci lásku, to asi ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
17.2.21 11:57

Další kokot, ono je jednodušší oslovovat všechny stejně, alespoň si nemusí pamatovat jména

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16459
17.2.21 12:04

Brala bych to hodne s rezervou, ono je snazší všem říkat a psát brouku, krasko, zlato.. to se ti pak nestane, že se seknes ve jméně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 12:04

Vzhledem k tomu, jak moc nesnáším své jméno, by mi to vůbec nevadilo. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
710
17.2.21 12:17

Kazdy to ma jinak.
Me manzel rika Kočko uz 17 let co jsme spolu. Kdyz mi rekne jmenem tak vim, ze je neco spatne :nevim: Ja ho oslovuji jmenem taky jen na verejnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 12:18

No, každopádně všem děkuji za názory :palec: koukám že je každý jiný, což je normální.
Mě se ty přezdívky líbí, pokaždé je to něco jiného, třeba i buchta :mrgreen: uvidím, jak se to vyvine dál :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat