Zánět dásně u osmičky

Lui
28
15.7.13 20:19

zanet dasne u osmicky

Ahoj holky.. uz loni jsem mela zanet dasne u osmicky, zubarka mi dasen rozrizla, vyplachla a dala dren a rekla jestli s ni budu mit zase problemy tak ze ji radsi vytrhneme.. no a ted 2 dny me zase pobolivala a dnes rano jsem se vzbudila a tvar nateklou, polknou jsem nemohla, boli me cela celist.. a tvar mam zevnitr nateklou a kolem toho zubu a strasne to boli(brecim bolesti)… CHCI SE ZEPTAT: jestli mi ten zub muze vytrhnout nebo vysekat hned kdyz mam kolem neho zanet?? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2401
15.7.13 20:26

@Lui Nevim, co bude chtit delat tvoje zubarka, ale trvala bych na tom, at nejdriv zaleci ten zanet a az to bude v klidu, tak pak at trha. V zanetu ti nezabere anestezie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
15.7.13 20:27

Já když to takhle před pár lety měla, tak mi zubařka řekla, že to vytrhnout nemůže, že napřed se musí zaléčit ten zánět :nevim: Nakonec jsem to tedy nějak přežila a tu osmičku mám do teď. Nejsem schopná se objednat na to vytržení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lui
28
15.7.13 20:32

Uff to se mi ulevilo, protoze minule jak mi mackala ven ten hnis tak to silene bolelo i prees injekci a trhani nebo sekani zubu bych neprezila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
15.7.13 20:38

@Lui Jinak ja mam venku vsechny ctyri osmicky a jsem za to opravdu rada, ze jsem se odhodlala. Nechala jsem si tahat vzdy dve a dve. Po svych zkusenostech ty spodni uz bych si nenechala rvat naraz a rozhodne ne v lete. Trhani horcnich byla pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
15.7.13 20:51

Souhlasím s holkama, prvně by se měl zaléčit zánět a pak až trhat. Je pravda, že často nezabere anestezie, pokud je v okolí zánět, mě jednou doktor vrtal zub, u kterého byl zánět a i když jsem měla injekci, bolelo to jako čert, takže trhání by mě asi zabilo :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
15.7.13 21:01

Sice ne osmičku, ale sedmičku mi před časem doktor trhal v zánětu. Byl tak hluboko, že bych asi nepřežila to léčení. Byl to masakr, řvala jsem jak tur, ale ta úleva po vytrhnutí byla vysvobozením od všeho. Jde to zvládnout. Netvrdím, že to nebolí, ale ta úleva od všeho za to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
15.7.13 21:03

Hm, tak se drž, nezávidím a vím, jak to bolí. Na podzim se mi stalo něco podobného s tím, že mi nenatekla dáseň ani patro ale jenom tvář zevniř jako bych v puse měla tenisák, taky ze dne na den. Takže k zubaři za pět minut dvanáct, umrtvení už nemělo význam a skalpelem mi řízl do tváře bez umrtvení, cítila jsem jak mi čepel řeže zevnitř tvář a maso,,zaživa,, jak se mi do pusy valí krev s hnisem, tekly mi slzy ale šíleně se mi ulevilo, dostala jsem na týden Dalacin a zuby mám všechny, i když to teda bylo jen tak tak. Ke všemu to mám,,horší,, o to, že jsem z oboru a věděla jsem co mě čeká.
Tak držím palce, zuby jsou svinstvo…

Příspěvek upraven 15.07.13 v 21:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
15.7.13 21:08
@berry4 píše:
Sice ne osmičku, ale sedmičku mi před časem doktor trhal v zánětu. Byl tak hluboko, že bych asi nepřežila to léčení. Byl to masakr, řvala jsem jak tur, ale ta úleva po vytrhnutí byla vysvobozením od všeho. Jde to zvládnout. Netvrdím, že to nebolí, ale ta úleva od všeho za to stojí.

zlatej porod :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
15.7.13 21:09

Tak já jsem šla pod kudlu hned..a pak mě to bolelo ještě pul roku :-( měla jsem rozfikanou pusu až k předním zubům :-( jak začne něco takhle bolet tak je lepší to vytrhnout hned..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
15.7.13 21:22

Poradila bych ti propolisovou tinkturuv co největší koncentraci, pokud nejsi alergik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
15.7.13 21:48

Pokud je tam zánět, tak žádný rozumný zubař do toho sahat nebude. Nejdříve je potřeba to zaléčit, potom teprve dělat něco dalšího, už jen kvůli případné anestezii, která nemusí účinkovat. Taky jsem si tím prošla, ještě k tomu těhotná, osmička rostla, ale neměla místo, pořád jen nadzvedávala dáseň, dělal se tam zánět - léčil se natřikrát, teprve potom mi tu dáseň střihli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lui
28
16.7.13 21:05

Tak uz to mam za sebou.. rozrizla mi dasen zase jak minule ale ted to bolelo vic :x mela jsem to hodne zahnisany tak mi dala atb augmentin.. jo a zitra se jdu objednat na trhani osmicky :,( bojiiim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
18.11.13 01:39

Ahoj holky, sestre roste zub osmicka a musela jit k zubarce rozriznout dasen. Ta dasen je ted cela bila a rozvlnena okolo toho zubu. Sestra uz dobrala atb. Jak tu dasen vylecit?? Diky moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3696
18.11.13 08:29

@Kamka33 Měla jsem to samé, ale já jsem to měla v létě po trhání osmičky a havně z horka. Ani mi na to nic nedala, nebolelo to, jen jsem se lekla toho, jak to vypadá. Doporučila jen vyplachovat a čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama