Jsou to příznaky zánětu prsa?

29.10.19 07:15

Zánět prsa?

Zdravím,
Vcera večer z ničeho nic mě začalo bolet levé prso a přidala se zimnice, bolest svalů a teplota 38. Žádný červený flek na prsu nemám a ani zatvrdinu v prsu necítím. Z prsa jsem v noci normálně kojila, teplota klesla na 37 ale prso stále bolí. Myslíte že je to náběh na zánět? Je potřeba navštívít lékaře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
10308
29.10.19 07:33

Hele to spíš zní jako začátek nějaké virozy, nebo tak něco, ne klasický zánět, kde se do nějaké ranky dostane bakterie a pak se pomnoží.

Dneska ještě nikam nechoď, jen teda koj/odstříkávej, nedělej nic jiného kromě nejnutnější údržby mimina a zůsťańte spolu v posteli, pij hodně čaje, jez c vitamín ve velkém množství a počkej, jak ti bude zítra.

Když se to nebude lepši, zaji k doktorovi. Pokud jsi vyplašená, tak tam dneska zavolej a poptej se, jestli už máš přijít.

Plus zkus nahřívání a chlazení - před kojením bolavé prso oblož ručníkem namočeným v horké vodě, případně teda koupel ve vaně. A zkus prso opatrně masírovat, i když bolí, po kojení ti s bolestí pomůže ručník studený. Chladivý a tedy bolest a případný zánět tlumící je i onen obligátní tvarohový zábál - mezi dvě látkové pleny napatlej tvaroh a přikládej na prs, případně přivaž šátkem. Pokud máš ráda vůni levandule a máš doma levandulový olejíček, můžeš ho trochu nakapat na ten tvaroh, ať to voní. (jogurt nepoužívej, je moc tekutý a byla bys opatlaná)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11871
29.10.19 08:03

@M_i_s_i_k_P Já jela ve chvíli, kdy jsem si vzala Paralen a za dvě hodiny jsem měla ještě vyšší teplotu. Oni můžeš to zkusit rozehnat tvarohem a nebo studenými obklady a počkat. A nebo zajet k doktorovi pro ATB a mít za chvíli pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 22:31

Dobrý den už je to asi 3 týden kdy mám jakoby v levém prsu křeč… nevím jak to jinak popsat začne mě to tahat proste okolo dvorce docela to bolí nevím co to muže být… děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama