Zanícené dásně, krev… co to je???(foto)

3
1.3.22 13:15

Zanícené dásně, krev… co to je???(foto)

Ahoj holky, prosím o pomoc. Malá 18m má po čištění zoubků takto krvavé poslední stoličky. Vypadá to všelijak i s tím, jak je to podlité. To se jí prořezávají, nebo je tam nějaký jiný problém a je třeba navštívit zubaře? Docela mě to vyděsilo a nic moc jsem k tomu nenašla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3175
1.3.22 13:31

Podle me je krasne videt, ze jsou ty posledni stolicky venku jen z pulky, takze jak se ji prorezavaji a podrazdite to kartackem, tak to pak vypada takhle. Muzes koupit nejaky bylinny gel na dasne nebo potrit treba odvarem z repiku. To neni nic hrozného

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27738
1.3.22 14:06

Rostou jí zuby tak jí to krvácí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
200
2.3.22 08:02

Rostou ji dolní druhé stoličky, takže čistit opatrně, nejlépe Sólo kartáčkem, dávat pít vychladly hermanek, nedávat drazdivou stravu, spíše chladit (chlazene jogurty atd). Za chvíli se prorezou a bude vše ok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek