Zápis do katastru - darovací smlouva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 10:15
zápis do katastru - darovací smlouva

Prosím je tu někdo kdo tomu rozumí?

Je označení katastálního území v darovací smluvě správně v tomto " formátu"?

• pozemek parc. č. 305 na k. úz. Oldřichov označený jako orná půda, o výměře 865 m2
  • pozemek parc. č. 258/12 na k. úz. Oldřichov označený jako ostatní plocha, o výměře 290 m2

vše zapsáno na listu vlastnictví č. 239 pro obec Oldřichov a k. úz. 891 475, vedených u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Mělník

( udaje jsou fiktivní - jde mi o to - jestli je to tahhle v pořádku - tj - obsahuje všechny údaje co má, aby zápis do katastru prošel)

Děkuji :kytka:

Reakce:
veria
Nadpozemská drbna 25038 příspěvků 11.04.19 10:17

K. ú. Pis vždy slovy ne číslem.

Příspěvek upraven 11.04.19 v 10:17

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33675 příspěvků 11.04.19 10:17

To opiš podle katastru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 10:35

@veria
vše zapsáno na listu vlastnictví č. 239 pro obec Oldřichov a k. úz. 891 475, vedených u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Mělník

jako myslíš tady je chyba?
mělo by to být:
vše zapsáno na listu vlastnictví č. 239 pro obec Oldřichov a k. úz. 891 472 Oldřichov, vedených u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Mělník

- jako ještě slovem - omlouvám se - trochu mě mate elektronická žádost ( tam se to vyplňuje jen číslem), ve smlouvě to má být i slovy

veria
Nadpozemská drbna 25038 příspěvků 11.04.19 10:38

Ty čísla se do smlouvy nepíšou. Stačí jen k. ú. Oldřichov. Ale asi se nic nestane když tam bude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 10:41

@veria super díky - takže všude kde je k. ú. to musí být slovem, číslo nevadí, ale nemusí tam být, hlavně slovem… jinak je to podle tebe tahle ok.?

• ještě jednou se omlouvám a děkuji :kytka:
Hanney
Závislačka 2756 příspěvků 11.04.19 11:01
@Anonymní píše:
Prosím je tu někdo kdo tomu rozumí?

Je označení katastálního území v darovací smluvě správně v tomto " formátu"?

• pozemek parc. č. 305 - orná půda, o výměře 865 m2
  • pozemek parc. č. 258/12 - ostatní plocha, o výměře 290 m2

vše nacházející se v obci Oldřichov, katastrální území ...........,zapsáné v katastru nemovitostí Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Mělník ,na listu vlastnictví č. 239, vedeném pro obec Oldřichov.

( udaje jsou fiktivní - jde mi o to - jestli je to tahhle v pořádku - tj - obsahuje všechny údaje co má, aby zápis do katastru prošel)

Děkuji :kytka:

V podstatě to máš dobře, on to nikdo moc zkoumat nebude, hlavně jde o návrh na vklad, ten musíš mít správně.

veria
Nadpozemská drbna 25038 příspěvků 11.04.19 11:10

Prave ze zrovna tohle ve smlouvě toto zkoumají hodně. Jinak to mas dobre.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 11:15

@Hanney @veria ano zkoumají - právě mi totiž zrušili návrh na vklad ( návrh na vklad byl vyplněn správně - on - line tě to jinak nepustí) - chyba je s té darovací smlouvě - vyjádření ještě nemám - ale muslím, že to paní @veria odhalila správně - zkutečně nám to v té větě slovně chybělo

Hanney
Závislačka 2756 příspěvků 11.04.19 11:48
@Anonymní píše:
@Hanney @veria ano zkoumají - právě mi totiž zrušili návrh na vklad ( návrh na vklad byl vyplněn správně - on - line tě to jinak nepustí) - chyba je s té darovací smlouvě - vyjádření ještě nemám - ale muslím, že to paní @veria odhalila správně - zkutečně nám to v té větě slovně chybělo

Tak to napiš, jak jsem ti to upravila a doplň jen katastrání území podle toho, co je napsáno v katastru. Nikdy mi žádný návrh nevrátily.

Váš příspěvek
Reklama