Zapojení sluchátek do PC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LvE
Kecalka 168 příspěvků 04.02.19 19:57
Zapojení sluchátek do PC

Ahoj,
potřebovala bych radu, když zapojím sluchátka do pc, tak mi nehrají, mám něco přepnout na pc? díky, tady ty věci jdou mimo mě. :mavam:
 8o

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7755 příspěvků 04.02.19 20:06

Máš je zapojené ve správné díře? :lol: jinak v ovládacích panelech je nastavení výstupu zvuku, mě to dycky vyhodí okno automaticky když zapojím sluchátka nebo repráky do pc. :think:

Majinka7
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 04.02.19 20:17

@LvE a jine ti tam funguji? me tohle delaji jedny sluchatka u mobilu, vsechny jdou, jen ty jedny ne, asi maji jiny konektor, protoze manzelovi na mob. normalne funguji, treba je to tak i u tveho pc

Jeremy Swell
Nováček 8 příspěvků 16.02.19 17:56

mělo by to fungovat na všech windowsech, ted jsem se na to koukal. Aktualizuj Windows. prip. můžeš zkusit kliknout v pravo dole na zvuk a kouknout na směšovač. jinak zapoješ to určitě do zeleného konektoru?příčin může být celá řada. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >