Zapomenutá antikoncepce a přerušovaný sex

Anonymní
11.9.21 12:54

Zapomenutá antikoncepce a přerušovany sex

Ahoj chci se zeptat jaká je šance na otěhotnění když jsem zapomněla předposlední prášek ale druhý den jsem si vzala jen jeden a teď mám pauzu. S přítelem jsme měli přerušovany styk. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27361
11.9.21 12:55

Už ani se ptala včera, je to pořád stejný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 12:59

@pikola?

• Citovat
  • Nahlásit
11452
11.9.21 13:02
@pikola píše:
Už ani se ptala včera, je to pořád stejný :roll:

Předevčírem taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27361
11.9.21 13:09
@Anonymní píše: @pikola?

A taky že ti ten prášek spadl do postele… to že to necháš pak smazat nebo to zapadne neznamená, že to tu nebylo a lidi si to nepamatují :roll:

Nebo se mám zeptat admina, jestli jsi ta samá?

Příspěvek upraven 11.09.21 v 13:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
11.9.21 13:11

Sakra, a já si dala tolik práce, abych ti to vysvětlila…bylo to marný nebo je tu epidemie zapomenutých předposledních prášků?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 09:26

sex s kondomem, zle otěhotnět?

Dobrý den chci se jen zeptat zda je možné aby přítelkyně byla těhotná když jsem měli sex s kondomem a ja se do něj neudělal, po styku jsme kontrolovali kondom a nebyl poškozeny pak za 3 týdny měla menstruaci a po skončení menstruace ji po týdnu začalo bolest v břiše už to trva 4 dny co ma křeče v břiše boli ji hlava a ma rýmu a boli ji v krku
vím že muže byt asi jen nemocna ale dneska přišla s tim že nemužu byt těhotna ne?
tak jsem byl z toho zaskočeny proto se ptam zda je to mužně otěhotnět když jsme kondom požili zprávě a ja se do něj ani neudělal.
předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
27361
21.9.21 10:02
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se jen zeptat zda je možné aby přítelkyně byla těhotná když jsem měli sex s kondomem a ja se do něj neudělal, po styku jsme kontrolovali kondom a nebyl poškozeny pak za 3 týdny měla menstruaci a po skončení menstruace ji po týdnu začalo bolest v břiše už to trva 4 dny co ma křeče v břiše boli ji hlava a ma rýmu a boli ji v krku
vím že muže byt asi jen nemocna ale dneska přišla s tim že nemužu byt těhotna ne?
tak jsem byl z toho zaskočeny proto se ptam zda je to mužně otěhotnět když jsme kondom požili zprávě a ja se do něj ani neudělal.

Ne není těhotná, vždyť měla i menstruaci :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
21.9.21 10:09
@Anonymní píše:

Má nějakou virozu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.9.21 02:01

Mam problem

Zdravim damy a mozna i nejake pány :D
Mam na Vas takovy dotaz, uz 3 dny badam na internetu.
Muj pritel pracuje na lodi a ja neberu ty 3 tydny antikoncepci ( ano, je to nezodpovednost) :roll:
V ten den co mel prijet jsem si pilulku zapomnela vzit a pritel se udelal do me. Ovulaci jsem v ten den mit nemela a ani plodné dny ale clovek nikdy nevi. Myslite si ze bych mohla byt tehotna? Prsa me boli, v podbrisku taky a mam pocit a na zvracení (ale to muze byt jen z nervu). :(
Testy jsem si delala uz dva, jeden po týdnu a druhy po 10 dnech. Mam pockat? A zkusit to az to bude 14 dni? A nebo rovnou zahodit tu myšlenku ze bych mohla v sobe nosit malého andelicka :,(

Predem dekuju za Vaše rady! Moc mi tim pomůžete :srdce:

P. S. Beru sirmyi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat