Zapomenutá pilulka na konci druhého týdne užívání

Anonymní
15.10.24 15:46

Zapomenutá pilulka na konci druhého týdne užívání

Dobrý den lidičky,
obracím se na vás z menší otázkou.. je to spíš jen pro klid duše. Změnila jsem práci a měla jsem teď hodně stresové období. Stalo se mi že jsem zapomněla pilulku na konci druhého týdne užívání a uvědomila si to až skoro o den později. To by nebyl normálně problém.. prostě bychom s přítelem se chránili jinak.. ale před 2 dny jsem měla styk, ejakulace nebyla dovnitř ale i tak mám trochu strach. Poradí mi někdo jestli je to opravdu ještě v pořádku, tak jak se píše v pribalaku? Opravdu si teď dítě nemůžu dovolit..

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24782
15.10.24 15:52

Je to ok. A nastav si budík na mobilu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.10.24 15:55
@lucad77 píše: Více

Děkuju 🙏 já normálně budík mám ale tady v práci nemám telefon u sebe a zrovna v tu dobu kdy beru prášky jsem v práci :/ každopádně děkuju za radu a opravdu doufám že bude vše ok.

  • Citovat
  • Upravit
2922
15.10.24 16:01

A napada te nejaky duvod proc by v pribalaku bylo neco co neni pravda?
Tak si zmen cas uzivani na dobu co nejsi v praci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36200
15.10.24 16:03

Ano, je to v pořádku. Jsi chráněná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty