Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@lucad77 píše: Více
Děkuju 🙏 já normálně budík mám ale tady v práci nemám telefon u sebe a zrovna v tu dobu kdy beru prášky jsem v práci :/ každopádně děkuju za radu a opravdu doufám že bude vše ok.
A napada te nejaky duvod proc by v pribalaku bylo neco co neni pravda?
Tak si zmen cas uzivani na dobu co nejsi v praci.
Dobrý den lidičky,
obracím se na vás z menší otázkou.. je to spíš jen pro klid duše. Změnila jsem práci a měla jsem teď hodně stresové období. Stalo se mi že jsem zapomněla pilulku na konci druhého týdne užívání a uvědomila si to až skoro o den později. To by nebyl normálně problém.. prostě bychom s přítelem se chránili jinak.. ale před 2 dny jsem měla styk, ejakulace nebyla dovnitř ale i tak mám trochu strach. Poradí mi někdo jestli je to opravdu ještě v pořádku, tak jak se píše v pribalaku? Opravdu si teď dítě nemůžu dovolit..