Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Zajímalo by mě, kam si myslíš, že by se mohl ztratit ![]()
NIcméně se zánětem pochvy bych byla s tampony opatrná
Zas takový hangár tam nemáš, abys nenahmátla tampon, buď v klidu.
@anonymní Taky jsem jednou měla úplně ten stejný problém jako ty a nebyla jsem si jistá, ale myslím, že kdyby byl v tobě, tak by jsi to poznala. On totiž jak moc nasákne, tak jde dolů a údajně by měl vyjet sám a při sexu by ti to nedělalo dobře a určitě by jsi to poznala. Neboj, podle mne ho tam už dávno nemáš.
@bundik píše: @anonymní Taky jsem jednou měla úplně ten stejný problém jako ty a nebyla jsem si jistá, ale myslím, že kdyby byl v tobě, tak by jsi to poznala. On totiž jak moc nasákne, tak jde dolů a údajně by měl vyjet sám a při sexu by ti to nedělalo dobře a určitě by jsi to poznala. Neboj, podle mne ho tam už dávno nemáš.
Vyjet při sexu? Sáhnu a vím, ne?
![]()
Hangár
no po třetím dítěti už si tak připadám
tak snad to bude ok ![]()
@Bábrdl Však jsem nepsala, že vyjede při sexu…on vyjede už v době, kdy ho ženská má delší dobu v sobě. No, ale pokud by ho tam měla a chlap by s ní sexoval, tak ji ho tam může zatlačit, ale to by nejspíš poznala…bylo by to nepříjemné. ![]()
Drepni si na bobek a pak uz ho musis v kazdym pripade najit, jestli tam teda je. A pri zanetu bych si teda tampony nedavala vubec!
Musím se smát, taky nad tím často přemýšlím. No hangár tam sice není, ale zase logicky, když dítě tama vytlačíš, tak zas tak malé to asi nebude. Často myslím na to, jestli jsem si vytáhla tampon nebo ne a aby mi ho tam manžel nezasunul někam hluboko
mám už to tak zautomatizované, že pak musím přemýšlet, jestli jsem si vytáhla tampon, než jsem tam dala nový
no, jako u debilů ![]()
@aklusim píše:
Musím se smát, taky nad tím často přemýšlím. No hangár tam sice není, ale zase logicky, když dítě tama vytlačíš, tak zas tak malé to asi nebude. Často myslím na to, jestli jsem si vytáhla tampon nebo ne a aby mi ho tam manžel nezasunul někam hlubokomám už to tak zautomatizované, že pak musím přemýšlet, jestli jsem si vytáhla tampon, než jsem tam dala nový
![]()
![]()
no, jako u debilů
neboj, ono se celý dítě do pochvy nevejde
ani nedonošený ![]()
Jinak mě by teda během infekce taky ani nenapadlo používat tampony ![]()
No jo, ale za pochvou je pŕece deloha, tam by se zasunout nemohl?
@kat kat
@aklusim píše:
No jo, ale za pochvou je pŕece deloha, tam by se zasunout nemohl?@kat kat
Pres cipek do delohy?
holka, co jsi mela ve skole z biologie..
Mezi pochvou a dělohou je čípek. Tak rozhodně tampon nenarveš. Musela by si ho nahmatat. A při zánětu pochvy tampony nepoužívat
Holky, trapas, mám doma saigon jako prase, tři děti, manžel na služebce, první MS po kojení, tampony, poslední den a já nevim, jestli jsem si ho vyndala, bylo to ve čtvrtek, ještě ve čtvrtek večer jsem si ho snažila nahmatat, i manžel se ho snažil najít a nic jsme nenašli
fakt si nepamatuju, jestli jsem ho vytáhla nebo ne, ale fakt bych řekla, že ne…je možný, aby se zatáhl někam hodně dozádu, že bych ho nenahmatala??? jsem z toho pořád v rozpacích…aby toho nebylo málo, tak se zrovna léčím se zánětem pochvy!…takže nějaké příznaky nerozeznám…