Poradna duly
Jana Čurdová
Holky tak dnes prvni utz
Vse je v poradku a kde ma podle měření 4+6 (dle ms 5+1)
za 14dni druha kontrola a to uz doufam ze uvidime ![]()
@Mates89 Jee. Super. Gratuluji!
Ja chci taky
Ja si snad zaplatim nekdy kolem 6tt ultrazvuk. Nechci cekat az do 13tt. To me klepne ![]()
@Mates89 Gratulace,nás to čeká v pondělí, doufám že bude vše OK, mě říkala sestra že už by mělo být vidět, tak uvidíme, moc tomu nevěřím, ale stala si za tím.
@Aotearoa To uteče, ale zvědavost je šílená. max. zajet na pohotovost, že tě bolí podbřišek a jsi těhotná. Tenkrát jsem si skripla sval a měla jsem UTZ a fotku.Je to blbý, ale nic lepšího mě nenapadlo, nebo ukecat tvého dr.
@Mishell88 Jenze tady se za prijmu na pohotovosti plati 400$
To se mi nevyplati. A právě doktorra zadneho mit ani nebudu. Tady se ke gynekologovi nechodi
Budu mit jen midwife, neco jako porodni asistentka. Tady je to holky zvlastni. Jen dva ultrazvuky za cele tehotenstvi. Vůbec zadne prohlídky. Mereni ozvu či prutoku, vůbec. A doktora nevidis za cele tehu ![]()
Já bych mohla na utz jít už teď, u mého dr se neobjednava.. ale půjdu až za těch 14 dni.. chtěla bych aby už bouchalo srdíčko ![]()
@Aotearoa tý jo tak to je hustý systém zdravotnictví
a na utz půjdeš tedy kam? A když si zaplatíš mimořádný tak zaplatíš kolik? Se vrat na tehotenstvi k nam
@Mishell88 a kolik by jsi mela byt ze by uz bylo videt? Tak at ti to v pondeli dobre dopadne ![]()
Já mám kontroly kvůli IVF ještě k tomu mám problém se srážlivosti krve tak jsem rada ze to v CARu kontrolují.
@Aotearoa Sestřenice v Anglii si teda nestezuje, teď čeká třetí. To se jí musím zeptat, jak to tam mají oni.To jsou teda dost velký rozdíly, hmmm
tak kdyby byl na to člověk zvyklý z ciziny, tak tady by se mu zase zdálo, že to dr přehánějí. takova doba našich maminek,2 UTZ a porod ![]()
Taky se přidávám
28.prosince 9.DP a test pozitivní.17.1. první kontrola ![]()
@Mates89 Podle Ms bych měla být 6+2 TT.no nezdá se mi to, je to brzy. a UTZ tam má takový starý křáp
Tak sestra tvrdí že jo, spíš mě bude zajímat co uvidí DR
ale myslím že až ta další kontrola bude
akční. ![]()
@Mishell88 píše:
@KatkaLib Gratulace a vítej mezi tehulkami
mooc děkuju, i tobě velka gratulace
už má někdo t. průkazku?
@Mishell88 mne to vychází 6+0 na kontrolu a doufám ze už
bude ![]()
@Emisis No tak to opravdu netusim. Nekdo píše že bylo v 9 TT, někdo v 5tt, je to různé. babo rad. Já si to blbec už nepamatuji, kdy jsem ho viděla poprvé
no v pondělí napíši co uvidíme. spise se priklanim gest. vacku než ![]()