Žárlivost nevěra?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.20 11:56

Žárlivost nevěra?

Ahoj potřebuju se svěřit. Mám čtyři roky přítele a vše fungovalo skvěle. Před třemi měsíci jsme spolu byli na večírku a on po pátém pivu přede mnou dost eroticky koketoval s jednou kolegyní.
Od té doby se ve mě něco zlomilo a já jsem nějak ztratila důvěru. Druhý den mi tvrdil že to nic nebylo, ze si nic nepamatuje, že se s ní občas takhle baví. Prý ze srandy..potřeboval se jen uvolnit :(. Bere jí prý jako chlapa se kterým může mluvit sprostě, vůbec se mu údajně nelíbí. Vůbec nechápal co mi na tom vadí a slíbil že se to změní. Já měla nevěrnýho tátu a máma byla doma věčně v slzách. Od té doby se ve mně něco zlomilo a dívám se na něj jinak a bohužel i vic žárlím což ho štve a vytýká mi to. Ta ženská mi tak nevadí jako spíš ten princip koketovat s jinejma přede mnou. Tvrdí mi, že je věrný..Včera večer mi říkal jak mi to sluší a vyfotil mě. Fotku v mobilu mi ale nechtěl ukázat že bych mu prý něco vymazala.. po mém naléhání na vteřinu fotku ukázal a hned mobil schoval. Říkala jsem mu že chci vidět víc fotek ale on řekl jen.. radši ne.. a držel mobil v ruce. To mě vytočilo, že přede mnou něco skrývá a on řekl že jestli ho budu kontrolovat tak to nesnese. Vybuchla Jsem bohužel a on.mi řekl že jestli se dotknu jeho mobilu je mezi námi konec. Hrozně jsem brečela a on na to konto odešel v noci pěšky 10km do práce na denní..Pak mi volal ať si dám vanu, že žárlivost nesnáší a že mě má rád.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7992
2.1.20 11:59

Žárlivost nesnáší, ale jistě by byl první, kdo by řval, kdyby ses podobně chovala ke kolegovi. Taky mi tenhle styl chování vadí a za žárlivou se nepovažuji. Je to snad i o úctě k partnerovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20789
2.1.20 12:09

No žárlivost ti nepomůže a on ti nedokáže svou nevinnu.

Na jeho soukormí a fotky v mobilu prostě nemáš nárok. Nikdy.

Buď se s tím nějak smíříš a nebo ho nech jít. Třetí varianta je, že si teď budete užívat žárlivé scény furt dokolečka a jeho to přestane bavit.

Není způsob jak donutit druhého, aby ti byl věrný. Jedinné co můžeš je věřit že prostě chce být s tebou a tak s tebou je.

To že ty máš hodně citlivě nastavený pocit ohrožení z rodiny mě mrzí, ale to není jeho vina a zodpovědnost- to je tvoje téma. Velké téma, těžké téma, ale poprat se s ním potřebuješ ty, jinak tě tvoje nejistota o hodnotě sebe samé a panika že tě ostatní opustí a podvádí sežere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
2.1.20 12:43

Zakladatelko, @Ou má pravdu v tom, že věrnost se nedá dokázat a na to co má v mobilu nemáš „nárok“, ale rozhodně si nenech od nikoho namluvit, že jsi nějak zvlášť přecitlivělá. Nerad házím nějakými ciframi, ale vsadíl bych cokoli na to, že devadesát procent chlapů, by si podobné chování ve společnosti nenechalo od partnerky líbit. A pokud ví, co bylo ve vaší rodině, tak by měl být obzvlášť chápavý a nedělat z tebe veřejně blbku. Ten, kdo se nechová ke své partnerce jako buran, tak nemusí většinou nic dokazovat. A rozhodně nevidím důvod k tomu, neukázat partnerce fotky, které mám v mobilu. Nejde tu o žádné lustrování, ale jeho chování je celkově, mírně řečeno podivné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7992
2.1.20 13:11
@takymanžel píše:
Zakladatelko, @Ou má pravdu v tom, že věrnost se nedá dokázat a na to co má v mobilu nemáš „nárok“, ale rozhodně si nenech od nikoho namluvit, že jsi nějak zvlášť přecitlivělá. Nerad házím nějakými ciframi, ale vsadíl bych cokoli na to, že devadesát procent chlapů, by si podobné chování ve společnosti nenechalo od partnerky líbit. A pokud ví, co bylo ve vaší rodině, tak by měl být obzvlášť chápavý a nedělat z tebe veřejně blbku. Ten, kdo se nechová ke své partnerce jako buran, tak nemusí většinou nic dokazovat. A rozhodně nevidím důvod k tomu, neukázat partnerce fotky, které mám v mobilu. Nejde tu o žádné lustrování, ale jeho chování je celkově, mírně řečeno podivné.
:kytka: pěkně napsáno
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
2.1.20 17:56

Jako promin, ale koketovani me partnerky s jinym chlapem bych nesnesl a nemela by jsi to snaset ani ty. Zadny alkohol ho neomlouva. A co se toho mobilu tyce, to je hodne osemetna situace, cert nam je byl dluzen. Neco podobneho jsem zazil, kdyz si holcina tahala s sebou telefon na zachod, a schovavalo ho pokazde, kdyz jsem byl v jeji blizkosti. Se rozhodni sama co dal, pokud to narusilo tvoji duveru v nej a vas vztah tak si davej pozor. Doporucuji nevysilovat a neuzirat se tim ale vsimat si. Osobne pokud bych mel. ciste svedomi a nic nezkryval, nechal bych klidne partnerku at si prolustruje cely telefon. A nijak bych ji to nevycital ujistil bych ji tim, ze pred ni nemam co skryvat a muze si byt mou laskou jista :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 19:42
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 20:24

@Corttez děkuju moc všem;) tady zakladatelka. Taky mi přijde že přece mobil, pokud má čisté svědomí není tajemství.. Říkala jsem mu ať se klidně podívá do mého ale on nechtěl. Pak se mi dnes po telefonu přiznal, že tam prý něco má. Polila mě hrůza a nakonec z něj vylezlo něco dost
sc ifi…Prý tam má moje nahé fotky na které se někdy dívá a jeho ex to prej tak vadilo, že to před ním roztrhala a dělala scénu že jí vyfotil, že se prej bál mi to ukázat…tak se mi ulevilo, ale stejně mi přijde, ze se chová jako magor.. tak nevím budu radši už jen sledovat situaci a uvidíme to koketování mi vadí ale nejsem ten typ, který by mu to chtěl oplácet stejnou mincí. Možná se to jednou stane přirozeně. Jinak jednorázovou nevěru by mi prý odpustil. Nikdy nežárlí až mě to štve. Prý s tím má špatné zkušenosti..no já bych mu to asi neodpustila..

• Citovat
  • Nahlásit
380
3.1.20 15:53

Mozna jsi mu nedala jeste ten pravy duvod zarlit :D s tema fotkama, na to nevim co rict jestli ti to nevadi tak se spolecne na ne podivejte jen tak ze zvedavosti, a to ze te v tomhle srovnava se svoji ex je trosku divne, kazdy jsme preci jiny. Urcite mu to nevracej nesnizuj se pod svoji uroven, v tomhle jsem stejny jako ty ja nedelam partnerce to co bych nechtel aby delala ona mi. Hele duveruj ale proveruj, nebud stihacka ale vsimej si no proste bud obezretna. Ono hodne zalezi na duvere a co je clovek zac, mel jsem partnerku, ktere jsem stoprocentne veril a nemel nikdy pochyby byla proste dobry clovek dokazala se mnou o vsem mluvit a mel taky i takovou, ktera me svym chovanim uhanela k silenstvi, mlzila, hromada otazniku lhala a podobny veci, jsem rad, ze uz ji mam z krku. Kazdy je hold na neco jineho staveny. A to, ze by ti jednorazovou neveru odpustil, tomu zase uplne never, jedna vec jsou slova a druha ciny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
3.1.20 16:00
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuju se svěřit. Mám čtyři roky přítele a vše fungovalo skvěle. Před třemi měsíci jsme spolu byli na večírku a on po pátém pivu přede mnou dost eroticky koketoval s jednou kolegyní.
Od té doby se ve mě něco zlomilo a já jsem nějak ztratila důvěru. Druhý den mi tvrdil že to nic nebylo, ze si nic nepamatuje, že se s ní občas takhle baví. Prý ze srandy..potřeboval se jen uvolnit :(. Bere jí prý jako chlapa se kterým může mluvit sprostě, vůbec se mu údajně nelíbí. Vůbec nechápal co mi na tom vadí a slíbil že se to změní. Já měla nevěrnýho tátu a máma byla doma věčně v slzách. Od té doby se ve mně něco zlomilo a dívám se na něj jinak a bohužel i vic žárlím což ho štve a vytýká mi to. Ta ženská mi tak nevadí jako spíš ten princip koketovat s jinejma přede mnou. Tvrdí mi, že je věrný..Včera večer mi říkal jak mi to sluší a vyfotil mě. Fotku v mobilu mi ale nechtěl ukázat že bych mu prý něco vymazala.. po mém naléhání na vteřinu fotku ukázal a hned mobil schoval. Říkala jsem mu že chci vidět víc fotek ale on řekl jen.. radši ne.. a držel mobil v ruce. To mě vytočilo, že přede mnou něco skrývá a on řekl že jestli ho budu kontrolovat tak to nesnese. Vybuchla Jsem bohužel a on.mi řekl že jestli se dotknu jeho mobilu je mezi námi konec. Hrozně jsem brečela a on na to konto odešel v noci pěšky 10km do práce na denní..Pak mi volal ať si dám vanu, že žárlivost nesnáší a že mě má rád.

Ja treba take nesnasim, kdyz mne nekdo leze do osobnich veci nebo ma alespon potrebu nejake kontroly. Nejsem desetilety fakan a nici majetek aby se me muselo hlidat ;) to ze se chova jako buran pred tebou na vecirku je proble cislo jedna a ano je to jen a ciste jeho vina a problem cislo dva mas ty, ze se chovas jako buran doma a chces nekoho lustrovat a to je zase ciste jen tva vina. Nespojovat dva problemy v jeden. Jeden ma on a jeden mas ty a oba se chovate divne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 18:26

@Corttez nojo nakonec mi ty fotky ukázal, žárlila jsem teda sama na sebe, nonic. Nový rok jde oslavit různě :cert: :lol: :zed:.. ha ha… Blbý je, že automaticky počítal s tím, že budu u svých nahých fotek vyvádět stejně jako bejvalka achjooo… opravdu se mu třásla ruka, jak budu reagovat, když mi je ukazoval, ufoni ještě nevymřeli, takže asi tak. |Já měla vždy sex propojený s nejhlubšími city k milované osobě, proto mě to na večírku tenkrát tak vytočilo. On to prý odděluje na blbé kecy ze srandy, které nic neznamenají na citové úrovni a na hluboký vztah se mnou.. tak nevím, viděno z jeho perspektrivy, asi bych měla příště ve společnosti žárlit mín, i když slíbil, že mi nechce ubližovat a polepší se, uvidíme díky všem. :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat