Žárlivost u partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 15:33
Žárlivost u partnera

Zdravím, chtěla bych se poradit ohledně žárlivosti u partnera. Žijeme spolu necelé dva roky a já hned na začátku našeho vztahu otěhotněla. Nyní máme osmiměsíční holčičku a jsem s nervama v koncích. Že začátku vztahu bylo všechno krásné a choval se slušně. Postupem času začal být extrémně žárlivý. Začínalo to šťouranim se v mobilu. Že začátku jsem si myslela že to není nic strašného, že se jen ujišťuje, protože jsme spolu chvíli, ale po porodu dcerky to vygradovalo do neunosnych mezí. Zakazuje mi chodit ven, bavit se s rodinou atd. Poslední kapka byla teďka ve čtvrtek, kdy jsem šla k sestřenici si nabarvit hlavu. Vrátila jsem se domů a dva dny poslouchala hromadu urážek typu že mi vlasy smrdí samý č… k a že jsem se byla pelešit bůh ví kde. Že roztahuju každému. Ani jsem nevěřila že takovou slovní zásobu může mít. Každopádně po tom, co se tohle stalo a já se chtěla sebrat a jít pryč, protože jsem byla úplně na dně po těch jeho urazkach mi řekl, že ať si tahnu, ale dcera zůstává u něj, že je stejně rodič jako já a že mi ji nedá. Nepřála bych to nikomu vidět na vlastní oči. Malá plakala on po mě hystericky řval, trepal se že mi ji prostě nedá. Já jsem nedělala scény kvůli malé a snažila se ho uklidnit, ale to prostě nešlo. Nakonec jsem zavolala otci ať pro nás přijede a nakonec se asi trošku vzpamatoval a malou mi předal. Přijela jsem k našim a SMS typu že mu to je líto atd… Takových excesu jsem zažila už hodně, ale teďka můžu říct poprvé že jsem měla z něj strach. V sobotu jsme měli jít na ctyricatiny od jeho sestry, tak jsem nakonec svolila, že tam nakonec půjdeme, ale že si zajde k psychiatrovi. On strašně slibuje že k psychiatrovi půjde, že co se stalo řekne psycholozce ke které jde ve středu, ale vůbec mi nepřijde, že by si myslel že udělal něco špatného. Zajímá mě to, jestli některá z vás má podobnou zkušenost a zda někomu psycholog nebo psychiatr pomohl. Za každou zkušenost budu ráda

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 26.02.19 15:38

Hm, tak to je každá rada drahá. Ono je jedno, jestli žárlí chlap nebo ženská. Já bych zdrhal..

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 26.02.19 15:41

Tak manželé nejste, proto jen soudně pořešit péči o dítě a hurá od něj. Život s chorobným žárlivcem nemá žádná pozitiva. Důležité je, že se máš kam vrátit.

jirka3
Kecalka 127 příspěvků 26.02.19 15:45

Cvok, který se nezmění. Klasický scénář - izolace od rodiny a ostatních, výhrůžky že ti nedá dítě atd. Když odejdeš, tak otočka a „já se změním“, bla bla bla. Rychle pryč, nečekej na žádné psychiatry apod. Jenom si budeš prodlužovat agónii.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 26.02.19 15:49

Odejdi. Ted to je u psychickyho tejrani, mozna jeste zacatek, za nedlouho pribude to fyzicky. Zdrhni k rodine, dokud je cas

Náměsíčná
Závislačka 4340 příspěvků 26.02.19 15:50

Takže jsi u rodičů? Zůstaň tam. Zařiď si svěření do péče. Bohužel je to otec tvého dítěte tak se nikdy nezbavíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 16:17

Nejhorší je, že on si to potom uvědomuje, že neměl sebemenší záminku si tohle myslet. Jednou se mi svěřil, že u sexu mysli na to, jaké jsem to měla s jinými partnery a tím vznikl i problém co se sexu týče. Z ničeho nic prostě uprostřed aktu odejde a je na mě hnusný. Pořád jsem nechápala proč až potom mi řekl tohle. Já jsem momentálně doma, protože mi slíbil že ve středu zajdeme společně k psycholozce a řekne ji to, ale mám obavu z toho, že to prostě bude k ničemu. I když by na krásno začal brát léky a nějakým zázračný způsobem to zabralo, tak po tom co mi všechno řekl mám k němu odpor a i když se sebevíc prekonavam ať je doma klid, tak mám obavy ze už to spíš já nestojím. Přece když někdo někoho miluje, tak si nemůže myslet takové nechutné věci a častovat milovaného člověka urážkama že ču..u na uklízení a na praní si najde vždycky. Přitom to je člověk, který vyrůstal na ulici a měl by si toho všeho vážit a místo toho se mu akorát zvedl nosanek protože k tomu přišel jak slepý k houslím a neváží si nikoho a ničeho

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 26.02.19 16:19
@Anonymní píše:
Nejhorší je, že on si to potom uvědomuje, že neměl sebemenší záminku si tohle myslet. Jednou se mi svěřil, že u sexu mysli na to, jaké jsem to měla s jinými partnery a tím vznikl i problém co se sexu týče. Z ničeho nic prostě uprostřed aktu odejde a je na mě hnusný. Pořád jsem nechápala proč až potom mi řekl tohle. Já jsem momentálně doma, protože mi slíbil že ve středu zajdeme společně k psycholozce a řekne ji to, ale mám obavu z toho, že to prostě bude k ničemu. I když by na krásno začal brát léky a nějakým zázračný způsobem to zabralo, tak po tom co mi všechno řekl mám k němu odpor a i když se sebevíc prekonavam ať je doma klid, tak mám obavy ze už to spíš já nestojím. Přece když někdo někoho miluje, tak si nemůže myslet takové nechutné věci a častovat milovaného člověka urážkama že ču..u na uklízení a na praní si najde vždycky. Přitom to je člověk, který vyrůstal na ulici a měl by si toho všeho vážit a místo toho se mu akorát zvedl nosanek protože k tomu přišel jak slepý k houslím a neváží si nikoho a ničeho

Děvče, na žárlivost nejsou léky. A kluk z ulice neměl odkud pochytat vzor funkčního vztahu, a neví, čeho by si měl vážit.

kam2
Závislačka 3528 příspěvků 26.02.19 16:21

Jasně, že tam nepůjde. Důvod proč tam jít pominul. Ty jsi zpět a teď bude nové kolo. Sebrala bych se a odešla. Co ti má co lézt do telefonu proboha…z vlastní zkušenosti, tito žárlivci bývají sami největšími děv*aři.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 16:28

Pochází z totálně nefunkční rodiny kdy otec znasilnoval dcery, proto všichni skončili v domově, a jak otce zavřeli tak se vrátili k matce, která o všem věděla. Matka umřela a on šel do výchovy k sestře co pila a ta zase mordovala ho. Pak byl několik let na ulici. Možná ho moc lituju. Pořád si říkám, že když si toho zažil tolik v životě, tak neopustí to, že by zazpívala malá. Ale jak řekla jeho jedna ze sester, chová se úplně jak jeho táta.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 26.02.19 16:30

Snad je mezi partnery určitá důvěra a lézt do telefonu no nevím.A kdyby mě takhle chlap napadal tak sním nebudu ani minutu. že se polepší kecy,kecy,kecy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 16:30
@kam2 píše:
Jasně, že tam nepůjde. Důvod proč tam jít pominul. Ty jsi zpět a teď bude nové kolo. Sebrala bych se a odešla. Co ti má co lézt do telefonu proboha…z vlastní zkušenosti, tito žárlivci bývají sami největšími děv*aři.

Z toho že by se začal s někým tahat strach nemám. To by přišel o čas kdy mě zrovna může hlídat. Mám ho za zadkem pokud není v práci neustále

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 26.02.19 16:35

Vypadá to na solidního psychopata. A takový „vztah“ se nedá zvládnout.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2887 příspěvků 26.02.19 16:39

Měla jsi zůstat u rodičů, vracet se byla chyba. Měla si trvat na tom, že svůj problém začně aktivně řešit a podle toho se uvidí tvůj případný návrat, do té doby bydlet odděleně a jen se navštěvovat. Jeho chování není normální, terapie neřeší věci na lusknutí prstu…

Ms.Ragdoll
Závislačka 2887 příspěvků 26.02.19 16:44
@Anonymní píše:
Pochází z totálně nefunkční rodiny kdy otec znasilnoval dcery, proto všichni skončili v domově, a jak otce zavřeli tak se vrátili k matce, která o všem věděla. Matka umřela a on šel do výchovy k sestře co pila a ta zase mordovala ho. Pak byl několik let na ulici. Možná ho moc lituju. Pořád si říkám, že když si toho zažil tolik v životě, tak neopustí to, že by zazpívala malá. Ale jak řekla jeho jedna ze sester, chová se úplně jak jeho táta.

Byť má za sebou hrozné věci, tak ho to přece nijak neomlouvá. Jsou mraky lidí se spoustou traumat, život je často krutý, prostě to tak je, a stejně tak je každého volba, jak nechá svoji minulostí ovlivňovat budoucnost. To že mělna ho.vno dětství přece neznamená, že musí mít na hov.no i zbytek života a spolu s ním i všichni kolem něj. Dělá si to sám.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama