Dá se být ve vztahu, i když spolu nebydlíme?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 12:29
Dá se být ve vztahu, i když spolu nebydlíme?

Ahoj,
S přítelem spolu chodíme půl roku, vyhovuje mi a vše celkem klape. O víkendu jsme se baviili o společném bydlení. Já bych chtěla a cítím že je na to čas. On tvrdí, že vztah přejde do stereotypu a že ve svém domě nemůže nechat matku samotnou. Nikoho po smrti manžela nemá a přítel ji tam nechce nechat samotnou. Je to menší domek, takže že bych tam šla bydlet já, taky nejde. Dá se takto fungovat ve vztahu dlouhodobě? Vídáme se denně.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PupuP
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 26.02.19 12:31

Kolik vam je? My bydleli 6 let oddelene a byl to vazny vztah ;)

Lexter
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 3 inzeráty 26.02.19 12:32

Proč by ne. Pokud se máte rádi. :palec:

Tableta
Závislačka 4519 příspěvků 26.02.19 12:35

Moje mamka je se svým přítelem už skoro 10 let a nebydlí spolu. Vyhovuje jí to, je tak zvyklá.

Uživatel je onlinePaola21
Závislačka 3875 příspěvků 26.02.19 12:38

Co je dlouhodobě? Jako do doby, než jeho maminka umře nebo než si někoho nenajde? Kamarádka takhle čeká letos 3. rok, že se konečně její přítel rozhoupe ke společnému bydlení a nic z toho… Nedala bych to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 12:39

Já 28, příteli 33. A i kdybychom se rozhodli mít dítě? To už se přece dítě učí vzor rodiny, jak mu budu vysvětlovat když se zeptá proč spolu nebydlíme? To už zavání tím, že jsme od sebe..

Uživatel je onlinePaola21
Závislačka 3875 příspěvků 26.02.19 12:42
@Anonymní píše:
Já 28, příteli 33. A i kdybychom se rozhodli mít dítě? To už se přece dítě učí vzor rodiny, jak mu budu vysvětlovat když se zeptá proč spolu nebydlíme? To už zavání tím, že jsme od sebe..

Jako že by ti udělal dítě a pak tě chodil jenom navštěvovat? To je docela ulítlý. Každý vztah dřív nebo později zajede do určitého stereotypu, takže tohle odůvodnění přítele bych moc nebrala. Nebojí se tak trošku závazků? Chce vůbec děti?

Osmdesátsedmička
Stálice 66 příspěvků 26.02.19 12:43

@Tableta Tohle nejde ale srovnávat, když se dají dohromady dva lidé, kteří jsou zvyklí na svoje nebo pár, který chce teprve zakládat rodinu atd…

Tableta
Závislačka 4519 příspěvků 26.02.19 12:49

@Osmdesátsedmička no jasně, ale z úvodního příspěvku nejde poznat, jestli je v „produktivním“ věku bez závazků nebo jestli jí táhne na 50 a vychovala 4 děti :)

zoidberg
Extra třída :D 12744 příspěvků 26.02.19 12:51

Je mu 33, maminka bude ještě docela mladá, tohle smrdí vydíráním z její strany. To se s vámi potáhne. Ne do toho bych nešel.

Osmdesátsedmička
Stálice 66 příspěvků 26.02.19 12:53

@zoidberg Nebo maminku použil jako výmluvu a sestěhovávat se nechce…

zoidberg
Extra třída :D 12744 příspěvků 26.02.19 12:54
@Osmdesátsedmička píše:
@zoidberg Nebo maminku použil jako výmluvu a sestěhovávat se nechce…

Jo to je samozřejmě možné.

Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 26.02.19 13:13

A proc maminka nemůže bydlet sama? A to, ze vztah přejde do stereotypu je jasná vymluva, ze neni pripraven na vázny vztah. Ukoncila bych to, dokud jste jeste mlada a mate sanci si najit nekoho normalniho s bezdetneho. Po tricitce uz sance budou menší…

Freeandwild
Kecalka 155 příspěvků 26.02.19 13:13

Tak fungovat se tak asi dá, ale já bych to tak fakt nechtěla. Přesně jak se tu píše, když se nechce ani sestěhovat, co svatba, děti? Nemá to podle mě perspektivu. A hlavně, kdo chce, hledá způsoby - kdo nechce, hledá výmluvy, žejo :)

milktea
Kecalka 483 příspěvků 26.02.19 13:23
@Anonymní píše:
Já 28, příteli 33. A i kdybychom se rozhodli mít dítě? To už se přece dítě učí vzor rodiny, jak mu budu vysvětlovat když se zeptá proč spolu nebydlíme? To už zavání tím, že jsme od sebe..

Nad tímhle nepřemýšlej, jste spolu půl roku. Snad nejsi jako ty poblázněné slípky, co se nechají do roka zbouchnout a za tři roky tu pláčou, jaký je jejich partner h*jzl.

Půl roku je krátká doba na to s někým bydlet, kam se ženeš? Nikam nespěchej, situace se do té doby sama nějak vytříbí. Řešíš něco, co vůbec nemusí nastat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama