Zase jeho matka

Anonymní
24.10.20 22:21

Zase jeho matka

Čauky, potřebuju radu matka mého skoro 30 letého přítele se nám plete neustále do života, a výchovy! Jeho máma rozhoduje kde její 30 letý syn bude žít a jak daleko.. musí nad nim mít staly dohled 😡 dokonce mu vybírá i kamarády 😂 nedávno jsem jí řekla že jsem že zdravotních důvodu, musela ukončit práci že malá do školy nepůjde a bylo zle 😡 to samé rozhoduje o tom kdy moje dítě přestane nosit plenky a podobě já řeknu dceři ne a ona jí to schválně dovolí, podkopává mojí autoritu dcera si pak dělá co chce! Říká Babice někdy mamko, dělá to i přítel, radu mám poslat do haje, ji nebo jeho?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2704
24.10.20 22:27

Ty děti mate spolu nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 22:29

@Serpentini máme

• Citovat
  • Nahlásit
137
24.10.20 22:30

A vy bydlíte s ní nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5510
24.10.20 22:35

Do háje bych poslala oba. Ale uz předtím než bych si s ním udělala dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2243
24.10.20 22:46
@Anonymní píše: Čauky, potřebuju radu matka mého skoro 30 letého přítele se nám plete neustále do života, a výchovy! Jeho máma rozhoduje kde její 30 letý syn bude žít a jak daleko.. musí nad nim mít staly dohled 😡 dokonce mu vybírá i kamarády 😂 nedávno jsem jí řekla že jsem že zdravotních důvodu, musela ukončit práci že malá do školy nepůjde a bylo zle 😡 to samé rozhoduje o tom kdy moje dítě přestane nosit plenky a podobě já řeknu dceři ne a ona jí to schválně dovolí, podkopává mojí autoritu dcera si pak dělá co chce! Říká Babice někdy mamko, dělá to i přítel, radu mám poslat do haje, ji nebo jeho?

Oba :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
24.10.20 22:49

Rozhodně oba. Přeju hodně sil a pevné nervy :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.20 22:51

Ona bydlí 10 kroků od nás, a pořád a pořád k mám leze, už nevím jak dál přítel se odstěhovat nechce já uvažuju že to udělám bez něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5510
24.10.20 23:04
@Danielka 230 píše:
Ona bydlí 10 kroků od nás, a pořád a pořád k mám leze, už nevím jak dál přítel se odstěhovat nechce já uvažuju že to udělám bez něj

Musís nastavit jasný pravidla kdy může přijít na návštěvu. Když se ti to nehodí tak ji nepustit. A s výchovou si to měla udělat už dávno. Ale myslím, že větší problém než tchýně je s tvým přítelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.20 23:23

@JancaS84 přesně to si myslím, pravidla jsem zkoušela na nastavit už snad 1000 krát, marně právě že pritelitel se vybarvil až se nám narodilo dítě, nechci připravit holčičku o tatínka, má ho moc ráda, a on ji.. jenom kvůli blbosti, dokonce jsem mu dala vybrat možná je to hloupost buď bude s matkou nebo snama.. Vážně problémy řeší taky sni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5510
24.10.20 23:34
@Danielka 230 píše:
@JancaS84 přesně to si myslím, pravidla jsem zkoušela na nastavit už snad 1000 krát, marně právě že pritelitel se vybarvil až se nám narodilo dítě, nechci připravit holčičku o tatínka, má ho moc ráda, a on ji.. jenom kvůli blbosti, dokonce jsem mu dala vybrat možná je to hloupost buď bude s matkou nebo snama.. Vážně problémy řeší taky sni

Tak poradit se s nějakým problémem s rodicemi na to není nic špatného, to děláme s manželem taky oba. Ale musí to být v nějaké rozumné míře. Ještě bych zkusila navrhnout nějakou poradnu ať to slyší od někoho nestranyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7616
24.10.20 23:38
@Anonymní píše: Čauky, potřebuju radu matka mého skoro 30 letého přítele se nám plete neustále do života, a výchovy! Jeho máma rozhoduje kde její 30 letý syn bude žít a jak daleko.. musí nad nim mít staly dohled 😡 dokonce mu vybírá i kamarády 😂 nedávno jsem jí řekla že jsem že zdravotních důvodu, musela ukončit práci že malá do školy nepůjde a bylo zle 😡 to samé rozhoduje o tom kdy moje dítě přestane nosit plenky a podobě já řeknu dceři ne a ona jí to schválně dovolí, podkopává mojí autoritu dcera si pak dělá co chce! Říká Babice někdy mamko, dělá to i přítel, radu mám poslat do haje, ji nebo jeho?

Chlap má stát při tobě!!Tak babce taky rád ať ma dělat takhle to ci ono 8o…Ať se baba stará sama o sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7616
24.10.20 23:40

@JancaS84 Přesně,chlap má zasáhnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2704
24.10.20 23:53

Tak mu dej nůž na krk. Nastav jasná pravidla a buď tě podpoří, nebo spolu nemusíte být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
25.10.20 00:07

Tak to je šokující, že tvůj přítel rika své matce „mamko“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama