Zase tchýně :(((

1296
28.6.06 17:19

Zase tchýně :(((

Teď od nás odešla tchýně a jsem zase akorát naštvaná. Nejenom, že se k malý vůbec nezná. Jen k ní přijde, podívá se na ní řekne že je hezká, jde do kuchyně tam pije kafíčko a mele ty svoje kraviny jako co se děje v práci apod.

No a dneska tomu na:,–(ila korunu, když místo pozdravu povídá malý ,,NO ČAU MRCHO,,
Jak byste na to reagovaly ?? Mě to úplně vzalo dech a nebyla jsem schopná slova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

250
28.6.06 17:27

No to je hnus. :x Odpověděla bych jí stejně a zavřela jí dveře před nosem a vypnula zvonek. Na to se snad nedá ani jinak reagovat, ne?

Nebo možná dá.

Příště až dorazí, uvař jí to kafíčko a přidej hoooooooooooodně projímadla :lol: Příště snad už nepřijde. A pokud ano, tak zopakovat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5256
28.6.06 17:29

Mikino,

k tomu teda nevím, co bych napsala. Tchyně asi nemá všech 5 pohromadě. A oslovení tchyně si fakt zaslouží. Já bych jí asi něco řekla, protože tohle je fakt moc.
Fakt nevím, co víc napsat, vyrazilo mi to dech.

Přeji pevné nervy.

Peťula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
28.6.06 17:32

PŘÍŠTĚ JÍ UDĚLÁM NĚCO JÁ, TŘEBA TO PROJÍMADLO. TĚCH 80 KČ ZA GUTTALAX DO NÍ VRAZIM DO BABY.
NEJHORŠÍ NA TOM JE, ŽE PODLE MANŽELA JE TO NORMÁLNÍ A MYSLELA TO S LÁSKOU :twisted:
TEN SAMÝ NÁZOR MÁ I MOJE MATKA :x TAKŽE ZASE NEJHORŠÍ JSEM JÁ.

PANE BOŽE, KDYBY ŘEKLA TŘEBA TY MRŠKO.TO BY UŽ VYZNĚLO JINAK.

PŘÍŠTĚ AŽ BUDE MĚT PŘIJÍT, TAK MI DO TOHO RADŠI NĚCO VLEZE A NEBUDU DOMA :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
28.6.06 17:35

Gutalax je myslím moc šetrnej, kup něco drsnějšího :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
28.6.06 17:38

To je síla!
Chápu, že ses v té chvíli nezmohla na slovo.
Já bych se asi taky totálně zasekla.
Ale nejradši bych jí v tu chvíli položila otázku: Proč?
Ať mi to vysvětlí. Proč mrcha?
Proč, Proč, Proč…takhle bych jí tlačila do odpovědí až by docouvala ke dveřím a už nikdy nepřišla.
Vůbec ti tu tchýni nezávidím, rozhodně by to měl slyšet manžel.
Hodně síly v boji proti hloupé babě!
Ahoj, Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
28.6.06 17:42

Hustý, ovšem můžu tě ujistit, že to se neděje jen u tebe - moje máti malé říká velmi často kurvičko apod. A když jsem jí doslova okřikla, že takhle teda malé říkat nebude, odpoví leda, že mi tak říkala taky.
Ona to bere jako cosi roztomilého, já naopak za velmi urážející. A to je jeden z důvodů našich hádek, o dalších nemluvě…
Bohužel:(
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
28.6.06 17:43

Manžel to slyšel byl u toho. Nereagoval :(
Když jsem se ho teď ptala, jak to jako myslela, tak jen odpověděl no jak normálně. Tak jsem mu řekla, že teda jako normální mi to nepřipadá. Tak jsem divná :)

Jenom oni jsou ty nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
28.6.06 17:44
[quote:b70ebbb727]NEJHORŠÍ NA TOM JE, ŽE PODLE MANŽELA JE TO NORMÁLNÍ A MYSLELA TO S LÁSKOU :twisted:
TEN SAMÝ NÁZOR MÁ I MOJE MATKA :x TAKŽE ZASE NEJHORŠÍ JSEM JÁ.

????????????

Ne, mě to taky nepřipadá s láskou.
M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
28.6.06 17:44

Teda Gabinko, to je teda taky síla :(

Co proti tomu máme dělat :( :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
28.6.06 17:45

Hele, já teda nejsem právník, ale neohrožují mravní výchovu dítětě? Co jim tak pohrozit nějakým trestním oznámením, když to jinak nejde. A to myslím vážně.

Já bych to teda nesnesla. To by řekla jednou :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
28.6.06 17:45

Ani mi to nepřijde roztomilé či s láskou, byť vím, že to tak myslí. Ale zkrátka mi to vadí. Taky bych vlastní mámě neřekla s láskou slepice, natož něco horšího…
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
28.6.06 17:57

Teda baby to je sila!! 8O
Gabca, potom nech sa mamka nedivi, ked to mala pochyti a bude tak titulovat ju, alebo ine pribuzenstvo, ale predpokladam, ze zase budete najhrosi vy, co to dieta ucite za slova, co?? :cry:
Boze niektory ludia fakt nemaju vsetko v hlave v poriadku.
U nas je to tiez tak, ze co povedia manzelovi rodicia je svate a ja som za blbca, co vsetko robi zle.
Ale ja sa nedam aj za cenu hadok s manzelom, co je vela, to je moc a toto by malemu niekto povedal raz a bola by z toho ostra hadka.
Mikina to co tychne povedala svadci len o jej nizkej inteligencii, toto clovek s trochou IQ v hlave rozhodne nepovie malemu dietatu ani zo srandy, a ani keby to myslela s akoukolvek laskou.
Mozno to pocuvali doma tak to maju zazite :-((
Este keby to vravela niekde pred kamaratkou, kde nie je mala, tak nech si hovori, ale vysvetlovat malemu dietatu, ze babicka to tak nemysli a ze je to zart, no fakt do dost kazi vychovu a potom sa divime v skolke, ze odkial to tie deti co tam vulgarne rozpravaju maju. :-((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
28.6.06 17:59

Jestli s tím nepřestanou, tak si za chvíli od těch vašich dítek brzo něco vyslechnou.

Před Ondrou jsem jednou jedinkrát vyslovila slovo borde. Okamžitě ho zopakoval a co víc, ještě si ho zapamatoval. Nedávno jsme byli nakupovat a já jsem chtěla dát nákup do kufru. Byl v něm kočár a spousta dalších věcí. Otevřela jsem ho, malej stál vedle mě a než jsem stačila cokoli vyslovit, vyslovil on. Zcela zřetelně a nahlas „bordel“ ..... :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
28.6.06 18:02

Ahoj Mikino,

jak se říká „na hrubý pytel, hrubá záplata“. Pokud jim to připadá normální, oslovovala bych je stejně..tchyni, mamku i manžela. Ale nejdříve bych tchyni slušně požádala, ať mé dítě oslovuje jménem a své „láskyplné“ projevy používá pro svou rodinu..Jinak ti závidím tchyni, kterou vnouče nezajímá..věř mi, že opačný extrém je MNOHEM nesnesitelnější!!! Zvláště pokud tchyně považuje dítě za svou hračku a ne za samostatného človíčka..ale to je na jinou diskusi. Hloupé kecy u kávy bych řešila jednoduše, po:,–(ila bych k ní manžela a věnovala se dítěti a domácnosti..Přeji hodně dobré nervy a pořádnou dávku asertivity, ať vše zvládneš!!!

Andrea :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama