Zasloužená facka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 21:35
Zasloužená facka ?

Ahoj holky,
chci abyste byly objektivní, takže předem uznám, že je to i má vina.
Napřed je důležitý rict, že syn si rozrazil přední zuby a já jsem doma řekla, ze s nim půjdu k zubari ale nesla jsem, přestože jsem mu slíbila ze půjdu.
Byli jsme u doktorky a ta mi řekla, ze to vypadá ok a já to nechala byt, vykaslala se na to.
Hádka začala tak, ze jsem se zkoušela depilovat cukrovou pastou, syn mě začal “ otravovat´´ tak jsem chlapovi řekla, ať si toho nevšímá, ze to uklidim až usne, ze to chci pak ještě zkusit. Pak se mi podařilo vysypat kakao a to jsem taky nechala, ze to uklidim pak. Začal mi napřed buzerovat, ze jsem bordelarka atd,. Došli jsme az k tomu ze jsem na pi..u matka apod.Pak jsme se hladkou dostali až k tomu zubari, umyvala jsem vanu když za mnou přišel a zeptal se, jestli jsem toho zubare domluvila jak jsem tvrdila a já jsem mu při stálé činnosti řekla, ze si to nepamatuji, ze jsem to rikala ( ano rejlpla jsem )
Na to mě chytl pod krk a zmackl mě ke zdi. Drzel mě dost silně když se mě zeptal jestli jsem toho zubare domluvila. Popravde jsem řekla ze ne, tak mi dal zleva zprava, bouchla jsem se o topení. Pry se mi konečně podařilo ho vyprovokovat.
Takže prosím názor, dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2308 příspěvků 18.11.18 21:41

U nás, když se udělá svinčík, tak se to uned uklidí. Kdyby se stal úraz našemu dítěti, bylo by v mém zájmu zajít s ním k odborníkovi. Ale i kdybys ty byla bordelářka a jinak vyhodnotíš zranění tvého dítěte neopravňuje tvého partnera k tomu, aby se k tobě takhle choval. Jestli je to často,nechápu, proč s ním ještě jsi. Váš syn jen okouká vzorec jeho chování.

zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 18.11.18 21:41

Zasloužená určitě ne. Můj názor je, že nevidim důvod proč by se měli 2 dospělí lidé mezi sebou bít. A to jak chlap ženu tak ani žena muže. Ale nejspíš máš nějaký problém, když nedokážeš dojít s dítětem k zubaři.

leyllae
Stálice 73 příspěvků 18.11.18 21:42

Nevím jestli jsi trol nebo je magor on (za to chycení pod krkem) nebo ty (za to, že na sebe svaluješ vinu).

skorotehotna
Kecalka 328 příspěvků 18.11.18 21:43

Nazor. Tak jo. Ty pusobis jako máma, která má víc starosti s vlastním ochlupenim, než se zdravim dítěte a tvůj manžel je cholerickej násilník.

Enicka
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 18.11.18 21:44

Zasloužená nebyla ,to se prostě nedělá, mlátit ženskou. Ale Teda bordel bych adi uklidila hned .A s tím zubaře to komentovat nebudu…to hrozný je.. :(

Rive
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 18.11.18 21:45

Hele, žádná facka není ok, mlátit se, je fakt ubohé.
Ovšem to, žes nešla se synem k zubaři a pak jsi rypala, to taky není úplně fajn.

Jen tak mimo, já jsem si jako dítě ulomila pulku předního zubu; nikdo to neřešil a druhý zub mucpal narostl kolmo, 8 let jsem měla rovnátka a díky nim mám všechny zuby fakt zničené…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 21:45

Uznávám, že jsem prokrastinator ????vím to o sobě a vi to o mě o on. Ale bordelarka podle mě nejsem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 21:48
@Enicka píše:
Zasloužená nebyla ,to se prostě nedělá, mlátit ženskou. Ale Teda bordel bych adi uklidila hned .A s tím zubaře to komentovat nebudu…to hrozný je.. :(

Upresnim ten bordel, linka byla uklizena jako vše okolo, jen deti chtěli kakao a trochu se mi z lžičky vysypalo.. a cukrová pasta je úklid na dlouho , vše zaplpany a s dítětem za zády je lepší to odložit.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15006 příspěvků 18.11.18 21:49

No u vás doma to musí vypadat. A dítě chudák. Nevím tedy, zda má zuby mléčné nebo trvalé, ale takhle kašlat na prohlídku odborníkem… no nic.
Netuším, co je to zasloužená facka, tenhle pojem ani neznám. Ovšem jestli takto laxně přistupuješ neustále ke všemu, tak se nedivím, že z tebe chlap má nervy. Rozhodně ho to ale neospravedlňuje chovat se jako násilník.

J_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 18.11.18 21:52

Co si predstavit pod pojmem “rozrazit predni zuby”? A jaka doktorka jej videla, jak pises?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 21:52
@J_Doe píše:
Co si predstavit pod pojmem “rozrazit predni zuby”? A jaka doktorka jej videla, jak pises?

Praktik..
Kousek se mu ulomil

J_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 18.11.18 21:54
@Anonymní píše:
Praktik..
Kousek se mu ulomil

Mlecny?

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 18.11.18 21:55

Ty sis nerypla, ty jsi lhala. Takže se střetnul lhář s násilníkem. Žádné násilí není v pořádku, on to přehnal. Ale dítě si „rozrazi“ zuby a tobě to nestojí za návštěvu zubaře? To už směřuje ke kolonce zanedbání péče. Řekla bych mu, že tohle už se nebude opakovat, jinak jste skončili, ale hodně by ses měla zamyslet nad sebou, co jsi za člověka a neschovavat se za módní nálepku.
A zvážila bych návštěvu manželské poradny než zabrednete do ještě většího marastu a poznamenati svým chováním své děti…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 21:58
@J_Doe píše:
Mlecny?

Ano

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >