Partner dlouhodobě pryč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Murutin
Nováček 2 příspěvky 18.11.18 18:15
Partner dlouhodobe pryc

Ahoj vsichni, mam pritele, je to hodny a pracovity chlap. Jen pracuje v cizine, v roce je tak cca 9 mesicu pryc a 3 mesice doma (v prubehu celeho roku). Pracuje pokazde jinde, nekdy za nim prijedu, nekdy to pro vzdalenost proste nejde. Ja se za jim na trvalo ptestehovat nemuzu. Ma to nekdo z vas podobne? Planuje zmenit praci, ale asi az za dva roky… snazim se byt aktivni, mam praci, pratele a zaliby… ale proste jsou chvile, kdy mi chybi…ma to nejaka podobne? Navic si neumim predstavit, ze kdybych otehotnela, ze tu vlastne na vse budu sama… :?

Reakce:
Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 19491 příspěvků 18.11.18 18:50

Ahoj. To rozhodnutí je na tobě - můžeš si najít dobrého kamaráda, se kterým si budeš psát. Nepíšeš, odkud jsi a jak jsi stará. Já bych ti , pokud budeš chtít, klidně napsal soukromou zprávu. :mavam:

Ughg
Povídálka 32 příspěvků 18.11.18 19:22

Ahoj @Murutin ,
mám to s přítelem podobně. Já nepravidelné směny v cizině, on práce v ČR, ale povětšinu času od pondělí do pátku na služebkách mimo ČR . Společného času je fakt málo… Ale my jsme se za tohohle stavu už seznámili a vlastně nic jiného neznáme :nevim:
Mám to stejně jako ty, jsme sice každý den v kontaktu. Buď si píšeme nebo voláme, ale jsou okamžiky, kdy mi přítel opravdu chybí. Nejhorší je to, když jsme spolu víc dní v kuse, já se pak vrátím do práce a jsem zase sama. Po dovolené nebo tak se mi vždycky stýská nejvíc.
Jak se říká, zvyknou se dá i na šibenici :lol: Takže si časem zvykneš a nebude to tak hrozné jako na začátku a hlavně si říkej, že jsou to „jen“ dva roky. Je důležité se ve volném čase zabavit a hlavně zůstat v kontaktu. My veškerý společně strávený čas dopředu plánujeme a pak se na sebe neskutečně těšíme. Jsme si pak vzácní :srdce:

Murutin
Nováček 2 příspěvky 18.11.18 19:40

@Ughg :hug: dekuju… my se do te situace taky seznamili, jsem samostatna, dokazu se zabavit a vedela jsem, do ceho tak nejak jdu… jsme v kontaktu denne, obcas jen par zprav, obcas dvouhodinnovy telefonat. Zalezi na jeho vytizeni a casovem posunu :roll: . Jen obcas se nevidime treba i dva mesice… :(

Ughg
Povídálka 32 příspěvků 18.11.18 20:32
@Murutin píše:
@Ughg :hug: dekuju… my se do te situace taky seznamili, jsem samostatna, dokazu se zabavit a vedela jsem, do ceho tak nejak jdu… jsme v kontaktu denne, obcas jen par zprav, obcas dvouhodinnovy telefonat. Zalezi na jeho vytizeni a casovem posunu :roll: . Jen obcas se nevidime treba i dva mesice… :(

Plně tě chápu, občas je to fakt na palici… Nezbývá, než vydržet a těšit se, že bude líp :hug: Já sem třeba přtelovi na rovinu řekla, že pokud spolu aspoň půl roku nebudeme bydlet, tak se brát nechci a děti do takovéhle situace už vůbec ne. Taky to teď máme (doufám!!!) pouze přechodný stav :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >