Zatuchlá lahvička Avent

2318
26.8.06 20:09

Zatuchlá lahvička Avent

Ahoj,

v půl roce jsme přešli na UM, koupila jsem láhev od Aventu a do teď ji 2× denně používáme. Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo problémy se zatuchnutím lahvičky a pítka. Ať je vyvařím, vydrbu jarem nebo vypláchnu octem, stejně to dost strašně smrdí. Nebo se dají lahvičky používat pouze nějakou dobu a rok je moc dlouho?

Díky za odpovědi

Lasička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2480
26.8.06 20:14

Ahoj!

Určitě kup novou, rok je opravdu dlouhá doba. Zvláště pokud se používá na mléko několikrát denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
26.8.06 20:16

ahoj, ja lahvicku pouzivam 2× denne cca pul roku, vzdycky umeju jarem, vyvarim, necham oschnout, vubec ji nemam zatuchlou nebo tak neco, kde soudruzi udelali chybu??!

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
26.8.06 20:46

Ahojky,
ten rok při denním používání na mléko se mi zdá opravdu asi hodně.Ale každopádně se mi osvědčilo hlavně po umytí nechat pořádně uschnout rozložené na části…Jakmile se to zavře ještě mokré nebo vlhké,tak to zatuchne…A myju taky v jaru,vyvařím a nechám rozložené uschnout.
Papa Terez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
26.8.06 21:23

Některé lahvičky máme už 2,5 roku a jsou v pořádku. Jen měníme savičky.
Evka a V3r+V7m

… tak mne napadlo, při nepoužívání je necháváš otevřené nebo zavřené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
26.8.06 21:28

Nechávám je na odkapávači rozmontované. Zpočátku byla v pohodě a od té doby co zasmrádla se toho nemůžu zbavit.

Díky
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
26.8.06 21:49

Je fakt ten, že mně zasmrádla jiná lahvička z měkčího plastu na pití (úzká vysoká), syn ji často nechá někde pohozenou, takže ji kolikrát najdu až druhý den a s tou mám problémy. Vždycky ji umyju (buď jarem, nebo solí a octovou vodou) a zaliji ji vroucí vodou. Po čase vyleji a nechám vyčuchnout. A je to mnohem lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
27.8.06 12:23

nejsem si jista, jestli to pujde u lahvicek, ale pokud mi smrdi normalni PETka, tak do ni dam trochu syrove ryze, zaleju studenou vodou a necham 24 hodin stat. Potom uz vetsinou nesmrdi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
27.8.06 13:55

Tak jsem to zkusila s tou solí a octem a zdá se, že se to spravilo. Teď je teda cítit po octu, ale to snad vyvane.

Díky
Lasička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
762
14.12.13 18:31

Obnovuji téma:
Dobrý večer, koupila jsem si startovací sadu lahviček od AVENTU, malej má teď přes měsíc, od začátku jsme na UM, když jsem používala malé lahvičky 125 ml, vše bez problémů, dnes jsem vyndala ty dvě větší, obě napřed vyvařila a když do nich dám kojeneckou vodu a začnu ohřívát v ohřívačce, voda v lahvičce začne šíleně smrdět zatuchlinou, myslím si, že to dělá ten plast, dělají to obě dvě, maminky poradíte, co dělat? Má cenu reklamovat u Aventu, anebo nějak vyvařit? Ocet, sůl - jak psali výše…? Půjdu ještě koupit větší lahvičku samostatně, malej musí z něčeho pít, ještě že máme ty malinké…tak mě to děsně štve… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
16.12.13 12:40

Já pravidelně kupuji nové, nevím no… :think: Máme tak tři měsíce max a pak už nové, nehledě na ty savičky… :)Já ale takhle znám všechny, že kupují průběžně nové - savičky určitě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
19.12.13 16:00

Také měním savičky každé 3 měsíce, ikdyž vyvařuji, umývám, tak po těch cca 3měsících už smrdí a nejde se toho zbavit..
Nejlepší je prostě savičku vyměnit
Pokud nám zasmrádne lahev, tak vždy nám pomohl ocet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama