Zaujala by vás aukce od korunky na věci pro miminko?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6611
29.10.20 23:10

Všechny aukce jsou max na 48 hodin, za tuto dobu většina eshopu nevyřídí ani standardní objednávku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
30.10.20 11:07
@Lil Kitkatt píše:
Koukala jsem na to a kromě toho, že ty www stránky jsou špatně napsané a dělají na mobilu neplechu, tak mi přijde naprosto nezajímavé čekat několik dní na konec aukce. Je naprosto jasné, že přiřazovat se bude až poslední den a kdo má čas to sledovat? To si to radši koupím za normální cenu bez stresu z aukce.
:-) pro někoho je to stres, pro někoho mírná dávka adrenalinu. Chápu že se na to různí lidé dívají z různých stran. Ale zase koho by nelákalo mít třeba mantinel který se prodává na heuréce za 950kč https://www.feedo.cz/…velvet-grey/ za polovinu, nebo třetinu… momentálně je na něm přihozeno 62kč https://www.odkorunky.cz/…elvetu-i508/#…
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček