Zavařování

534
13.5.06 13:50

zavařování

Zavařujete někdo obědy a přesnídávky?Chtěla sem zavařit malému už několikrát obídek,ale vždycky se mi lahvičky otevřely.Víčko prostě nechytlo.Je možný že v původních skleničkách od kupovaných jídel to nejde?Včem teda zavařujete? Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22
13.5.06 18:56

Ahoj, víčka od přesnídávek se mi taky vždy otevřou, tak zkus malý skleničky třeba od tatarky ty drží dobře.
Kajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
13.5.06 19:32

Bobes, zkoušela jsem dělat domácí ovocnou přesnídávku a jen zkusmo použila 4 skleničky od Hippu-naštěstí-neb se mi zdál ten závit moc malý. Ani jedna nechytla! takře si střádám skleničky od tatarek atd.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
13.5.06 20:27

Já to v těch skleničkách láduju rovnou do mrazáku, navařím tak na 14 dní a mám klid. Pak jenom večer vydělám skleničku ( udělám tak 3-4 druhy ) a druhý den malá konzumuje. A pokud mě chybí skleničky , tak to dám do mrazícího sáčku. Je to nejrychlejší. Ovoce dělám čerstvé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
16.5.06 08:12

hurá tak to není rukama!! :D
mražený mi nějak nevyhovovalo.Skoro ve všem má brambory a po rozmrznutí je to jak sečka… mrazila sem akorát mrkev..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 20:15

Jahody

Ahojt chci si zavarit jahody a koupila jsem si tu pomůcku ke konzervování máte s ni nekdo zkušenosti jak se používá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31983
14.6.17 20:21
@Marketticka346 píše:
Ahojt chci si zavarit jahody a koupila jsem si tu pomůcku ke konzervování máte s ni nekdo zkušenosti jak se používá?

a jakou pomůcku máš na mysli? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 21:00

@Burj Chalifa : od Dr. Oetker pomůcka ke konzervování ovoce a zeleniny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu