Závidím švagrové

Anonymní
11.8.20 20:14

Závidím švagrové

Dobrý podvečer, závidím nebo spíše žárlím na svoji švagrovou. Je jí 35,ale vypadá na 18,je to opravdu nádherná žena. Bez make up vypadá úplně úžasné, cpe se od rána do večera a postavu má luxusní. A to má už 5 děti, já jsem teď po porodu. A jsem hodně tlustá, snažím se nějak dát do pořádku… Ale žádnou pořádnou diétu nemůžu, když kojim. A taky nemám tolik času se o sebe starát. Dneska jsme byli se švagrovou na obědě, a tam jí nějaký číšník dál číslo. Potom jí tam ještě balílo několik mužu. Mě si nikdo nevšiml, a prostě mě to zamrzelo. Neřešil někdo něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4855
11.8.20 20:15

Dietou se nehubne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:18

@mackA159 kamarádka tak zhubla, ale pokud máš nějaké rádů tak budu ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
371
11.8.20 20:25

Ani ne, já jsem úplně obyčejná a nikdy mě netrápilo, že se o moje kamarádky nebo příbuzné zajímali chlapi víc. Nejsem moc ráda ve středu pozornosti, takže by mě to určitě i rozhodilo :mrgreen: Musíš se mít ráda, pak ti půjde i zhubnout. S mindrákama nejde nic dobře. Máš muže, ten tě určitě miluje i takhle, to strčí do kapsy celej telefoní seznam od cizích chlapů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19107
11.8.20 20:26
@mackA159 píše:
Dietou se nehubne.

Naopak, strava dela nejvic, pohybem se clovek spis zpevni a nabere svaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
11.8.20 20:30

A tobě nestačí dítě a manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
11.8.20 20:32
@Anonymní píše:
@mackA159 kamarádka tak zhubla, ale pokud máš nějaké rádů tak budu ráda.
@Anonymní píše:
@mackA159 kamarádka tak zhubla, ale pokud máš nějaké rádů tak budu ráda.

O dietách to není. Hooodně pohybu, takže s kočárkem, pokud máš hodné dítě zadnes, dale jaou i videa ladylab, půl hodinky se. Najít třikrát do týdne dá, ale i ty svižné procházky pro začátek stačí. Dále zdravá a vyvážená strava. Pokud máš fb tak fajn je skupina Jíme a hubneme s katchabou, jse o to, že se řídíš příjmem a výdajem, v době kojení navýšis příjem, vynechas smažené, tučné a. hodnotove noc nedavajici potraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3738
11.8.20 20:49

Řešíš blbosti, řeš prcka a svého chlapa. Nebo chceš dalšího? Podle tvého popisu to tak vypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4325
11.8.20 20:49

Hele i když kojíš, tak se dá hubnout. Ovoce, zelenina a hodně bílkovin. Prostě pestrý jídelníček a budeš hubnout jedna báseň a miminku to taky prospěje.
Další věc, kolik je miminku. Kvůli mindráku z postavy, pokud jsi 3 měsíce po porodu, tak je jasné, že nebudeš hubená jako předtím.
Dále: je to jen v tvé hlavě. Taky mám kolem sebe hromadu kamarádek atd., které jsou krásné, mají prsa a chlapy na ně letí. Ale každá jsem jinak krásná, tak to musíš začít brát. Pokud se budeš nervovat tím, že švagrová je krásná a bla bla bla, tak je to blbost.
Nejsi spokojená se sebou, kdyby to nebyla švagrová, tak by to byla jiná hezčí kamarádka.
Nebo můžeš udělat to, že se budeš obkloppvat ošklivýma a tlustýma kamarádkama a budeš si připadat lépe. :mrgreen:
Holka, vezmi to tak. Máš chlapa??? Máš. Máš zdravé dítě? Máš. Co bys víc chtěla.
Jsou ženy, co se snaží o dítě 5 let, cpou do sebe hromadu hormonů atd. A díky tomu přiberou a ještě nemají ani dítě… :nevim: A řeší svoji váhu. Jdou do dalšího pokusu s nadějí a s tím, že jim je jedno, zda-li budou mít zase o 10 kg víc. Hlavně chtějí být už matkou.
Takže si i přerovnej v hlavě priority. Jestli jsi tak povrchní, že koukáš na lidi podel toho jak vypadají. A nejsi šťastná za to, co máš.
Já taky nejsem modelka, mám málo vlasů, žádná prsa a kruhy pod očima. Ale mám svoje kouzlo, kterým chlapy zaujmu. Svůj smysl pro humor atd. Umím své nedokonalosti zamaskovat a přednosti vyzdvihnout.
Takže se oblékni na tvoji postavu, schovej svoje nedostatky a vyzdvihni i svoji krásu o které víš. A je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4325
11.8.20 20:52

@katyca @jita22 Úplný souhlas s holkama. :mrgreen: Napsaly to jasně a výstižně. Jsem ti nemusela psát takovou slohovku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
11.8.20 20:56

A co takhle jí to přát? švagrová je tvoje rodina a je přece fajn, že jí to sluší a má se dobře. Není to na tvůj úkor. A navíc, ty taky můžeš být pěkná, když se budeš trochu snažit. Zkus vymazat ze svojí hlavy tu závist, jde to celkem snadno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7426
11.8.20 20:56

Je fakt, že svůj vzhled bych řešila, ale ne tak, že bych to nutně s někým srovnávala. Soustřeď se na sebe a svoje možnosti. Švagrová je někdo jiný, ty nikdy nebudeš ona. Nemusíš být štíhlá jako laň, stačí být tak akorát. Po 1 dítěti není důvod být tlustá, to musíš shodit.

Ona je štíhlá, ale rozdává po 5 dětech telefony v restauraci? Jako proč? Asi z přehnané spokojenosti. Kolik bělošek má 5 dětí? Málo. Možná nám trochu kecáš?

Já znám jednu jedinou etnicky bílou ženu s 5 dětmi, vypadá skvěle v 50, upravená, navoněná, tělo akorát. Kdyby byly všechny ženy takové, bylo by to hezký. Standartně to však u českých žen nevidím. Ani náznak z toho. Sama mi říkala, jaké má problémy v práci s kolegyněmi, že pořád řeší, jakou dietu drží, a vůbec jí strašně drbou. Nedivím se. Dar od Boha, asi. Ty ostatní pro to musí více udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
11.8.20 21:45

Mas zdrave dite a muze, ktery te miluje, mas spokojenou rodinu? Neni to vic, nez po 5 detech nekde rozdavat nebo brat si telefony na cizi chlapy? Nevim, proc to ma nekdo zapotrebi… a to rikam jako ta, co je 2 mesice po porodu a fakt neni jak lanka se svyma 70kg :nevim: :mrgreen: ted to neresim, jsem stastna za svoji spokojenou rodinu, moc jsem si to prala a splnilo se mi to, nejaka kila me momentalne netrapi, vsak ono to neni naporad… tedy, doufam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
12.8.20 02:10
@jita22 píše:

Jasný, už mám prstýnek a děcko, tak můžu být škaredá a tlustá. Blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
12.8.20 02:58
@jita22 píše:

Jasný, už mám prstýnek a děcko, tak můžu být škaredá a tlustá. Blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama