Botox čela a těhotenství

11.8.20 14:04

Botox čela a těhotenství

Dobrý den, chtela jsem se prosím zeptat, někde jsem se dočetla, že botox není vhodný v těhotenství… Ale pokud se otěhotnět teprve budu snažit, vadí něčemu botox čela? Moc děkuji za odpověď a omlouvam se za případný nevhodný příspěvek, ale nikde jsem to nenašla… :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
392
11.8.20 14:18

No a z jakého důvodu chceš botox čela? Vždyť je to úplná kravina a takové věci dělají jen hloupoučké ženské, pro které je vzhled důležitější než cokoliv jiného. Já bych tak hloupá nebyla a jestli je pro tebe těch pár vrásek důležitější než zdraví miminka, tak je mi tě hodně líto. Navíc lidi, co si píchají botox, vypadají jako zrůdičky. Alespoň dle mého názoru. Raději ty peníze dej stranou a kup něco dítěti. Ale kdo chce kam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
11.8.20 14:48

Tak botulotoxin je jeden z nejjedovatejsich jedu :lol: takze nevim sice, jak to v te esteticke chirurgii delaji, ale neduvila bych, kdyby se neco z tech sracek, ktery si dobrovolne nechavas do tela napichat, nejak do organismu uvolnovalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
11.8.20 15:01

Ja bych do toho sla az po tehotenstvi, porodu a kojeni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 15:04
@IIIIIVVVVVVVVCAAAA píše:
Dobrý den, chtela jsem se prosím zeptat, někde jsem se dočetla, že botox není vhodný v těhotenství… Ale pokud se otěhotnět teprve budu snažit, vadí něčemu botox čela? Moc děkuji za odpověď a omlouvam se za případný nevhodný příspěvek, ale nikde jsem to nenašla… :hug: :srdce:

Jsi odvážná s tímto tématem :mrgreen: :palec:
Já bych to sem nenapsala, zase budu číst, jak jsem totálně debilní, že mám botox (mimochodem mám dvě VŠ). Protože normální je si přiznat že stárnu a jestli ne, tak potřebuji přeci psychoterapii, protože mám určitě nějaký velký vnitřní problém a potřebuji pomoc :D. Jakoby to nebyla každého věc. Nic špatného to není. Já chodím od 30let, jednou za půl roku, decentně kolem očí, glabelu a čelo. Kdybych to nikomu neříkala, nepozná to, jen mi říkají, že vypadám na 44 let mladší. Typují mi tak 35, ale zase je fakt, že i přes to, že dost pracuji a starám se o rodinu si najdu čas i na sebe. Díky tomu bez plastik a díky genetice po mojí mámě vypadám o těch deset let mladší.
V těhotenství jsem na aplikaci nebyla, ale ta látka do krevního oběhu samozřejmě neprostupuje. Kdyby ano, vyvolalo by to onemocnění, které botulotoxin běžně způsobuje a to je botulismus. Je to prostě jen lokální aplikace do svalů, odkud se aktivní látka do oběhu vůbec nevstřebává.

• Citovat
  • Nahlásit
11.8.20 15:04

@Létavice1992 pro dítě mám nakoupeno už úplně vše…Vše připravené… byla jsem tehotná a musela porodit na 4.mesici z důvodu Downova syndromu a do toho jsem zjistila, ze mě chlap podvádí s 25 letou slečnou…nestala jsem o souzeni mě osoby, co a proč, ale o názor, zda je to škodlivé, protože se v tom nevyznám… Proste potrebuji udělat něco teď pro sebe, protože se cítím špatně. Děkuji za názor a mějte se hezky :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 15:07

@kalie Moc děkuji za názor :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 15:12
@Anonymní

Moc děkuji, nejsem žádná modelka a také nemám IQ na bodu mrazu si myslím, pro dítě udelam vše, proto jsem sem dala tento příspěvek, abych prave neudělala nějakou hloupost jen proto, ze po tom všem, co se stalo, mám potrebu se sebou něco udělat, a jednou z věci, které mě trápí, jsou mimicke vrásky na cele. Ale pokud by to mělo ohrozit miminko, které bych chtela znovu zkusit, nikdy bych to neudělala samozřejmě. Mám spoustu známých, co na to chodi, jen mi nikdo z nich nedal odpoved… Toto téma jsem neotevirala proto, aby se měly cizi ženy po kom zase vozit a odsuzovat, ale proto, ze jsem chtela jako dospěly člověk prodiskutovat možné komplikace a zda je to vůbec vhodné. Moc Vám děkuji za Váš příspěvek, naprosto s Vámi souhlasím, člověk stárne (kromě mužů samozřejmě, že :lol: )… a pokud se o sebe chci starat, je toto jedna z možnosti… krémy totiž vůbec nefunguji :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 15:15

@Teresa.p Děkuji za Váš názor, ja tehotná momentálně (už) bohužel prave nejsem a psychika je tak špatná, ze bych chtela pro sebe něco udělat, abych se cítila lepe… a tohle mi doporučila známa, proto se tu na to ptám, jelikož jsem nikdy nic takového neměla. Děkuji míč a přeji krásný den :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
11.8.20 15:26
@Teresa.p Děkuji za Váš názor, ja tehotná momentálně (už) bohužel prave nejsem a psychika je tak špatná, ze bych chtela pro sebe něco udělat, abych se cítila lepe… a tohle mi doporučila známa, proto se tu na to ptám, jelikož jsem nikdy nic takového neměla. Děkuji míč a přeji krásný den :*

chapu. taky se ted snazim najit neco co mi pozvedne sebevedomi. tema me zaujalo, protoze mam v planu jit na botox v miste glabely. zatim jsem se objednala na kosmetiku, nakoupila nove sminky a kremy. objednala se ke kadernikovi, na depilaci a nabehla do obchodu na slevy a doplnila satnik :lol:
myslrla jsem, ze planujete otehotnet v nejblizsi dobe. pokud ne, tak proc ne. je pravda, ze dite jsem mela v 27 letech a tehdy jsem botox nepotrebovala. ted staci zapomenout na slunecni bryle a po ceste v aute mam za 10 minut ryhu na cele jak vrata. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
11.8.20 15:32
@Létavice1992 pro dítě mám nakoupeno už úplně vše…Vše připravené… byla jsem tehotná a musela porodit na 4.mesici z důvodu Downova syndromu a do toho jsem zjistila, ze mě chlap podvádí s 25 letou slečnou…nestala jsem o souzeni mě osoby, co a proč, ale o názor, zda je to škodlivé, protože se v tom nevyznám… Proste potrebuji udělat něco teď pro sebe, protože se cítím špatně. Děkuji za názor a mějte se hezky :srdce:.

Jak píše anonymní nade mnou, botox opravdu při snažení se o dítě ničemu nevadí. Určitě je fajn se o sebe starat a sebevědomí si zvednout po tom, co jsi prožila.
Jen mne zaujalo - ty se tedy s partnerem, který tě podvádí, snažíš o dítě???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
11.8.20 15:40

Já bych raději počkala po těhotenství a kojení.. :-) Přece jenom jsou to pěkná svinstva :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 15:55

@Teresa.p Právě toto vše mám už za sebou, krémy, šminky… i epilaci :-D krémy jsou na prd a šminky spíše vrásky zvýrazní… tak mi známá (dokonce psycholožka) poradila toto… Mě bude právě 33 a přesně, jak píšete, nebylo mi do vínku dáno genetické vybavení nemít vrásky byť ze slunce a podobně, a mám potřebu se cítit lépe… Přeji hodně sil :potlesk: :* PS: Jinak ten botox dělá přímo má obvoďačka, takže si říkám, že snad také není úplně pitomá… PPS: Jsem na konci šestinedělí právě, a nevím, kdy mi dovolí se snažit znovu… :nevim: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
11.8.20 15:59

Chápu tě, taky už jsem o tom přemýšlela, viděla jsem, jak začínám stárnout. Nešla jsem, pač jsem dlouho kojila a pak otěhotněla. Ale právě jak jsem podruhé otěhotněla, zjistila jsem, že nějak botox nepotřebuju - pleť se mi těhotenstvím vyhladila. I jsem někde o tom četla, že je to v době těhu normální a potřeba botoxu nebo kys. hyaluronové najednou není. Buď je to hormony nebo přibráním, nevím… Ale jinak na botoxu mimo období těhotenství a kojení nevidím nic špatného, v tyto dvě období to není vhodné, viz příbalový leták botulotoxinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 16:10

@Bethuska No já ho zprvu vyhodila, to ráno, než jsem se s dotyčnou sešla osobně… byla jsem ve třetím měsíci a těhotná netěhotná, letěl. Sešla jsem se s ní, ona po naší schůzce šla za ním, on se s ní rozešel a snažil se o mě. 10 dní mě to absolutně nezajímalo, nereagovala jsem na volání, sms, na nic. Ani tečku ode mě neviděl. Potom se mi vše rozleželo v hlavě (at žijí emoce, že)… a odepsala jsem mu, jestli chce, at si přijede vyvenčit psa, že mu ho půjčím a zase hezky půjde. Jenže tu zůstal a já se rozhodla to zkusit i přes mé přesvědčení, že bych nevěru v životě neodpustila. Teď je se mnou a má peklo :lol: Ale s mou paranoiou musel počítat. Musel vědět, že to nebude mít jednoduché. Podezírala jsem ho, že se mnou chce být kvůli miminku, aby nebyl až za takového hajzla. Potom přišly výsledky screeningu, byly špatné a začal kolotoč, který on dobrovolně absolvoval se mnou (denně ve FN Motol na genetice apod.), zaplatil mi Panorama test, denně se mnou jezdil a byl oporou, což jsem si myslela, že je v pořádku a samozřejmé, já bych to udělala také… Psycholožka mi ale řekla, že zde na tomto je vidět, že vztah stál na pevných základech, protože jiný by byl rád, že jsem ho vyhodila a neběžel by za mnou, kdyby chtěl být jinde a že by se mnou toto vše následně neabsolvoval. Po porodu jsem si řekla, že ted se teprve uvidí, zda nelhal. Už ho u mě nic nedrží, když to napíšu na plnou pusu. A stále tu je a snaží se. Nesmí mi koupit kytku, sundala jsem prstýnky od něj i řetízek se srdíčkem, ví, jakou symboliku to pro mě mělo a prý je to pro něj větší trest, než ty mé výčitky apod… když jsem se ho zeptala, proč to udělal, prý proto, že jsem po něm štěkala - ano, to je pravda, protože jezdil domů z dílny v deset, jedenáct večer a neměl věčně čas. Takže ted to má těžké - nemůže se snažit způsoběm, jakym jsou chlapi zvyklí se snažit (dárky atd.), musí mi dát ty hodnoty, na kterých mi záleží. Jestli to vydrží, nebráním se zkusit to znovu. Ale musím si dát dokupy právě to sebevědomí, které jsem už předtím měla na bodu mrazu :think: Pokud to udělá znovu, ví, co bude následovat. Kdyby mi někdo někdy předtím řekl, že se mi toto stane a já dám další šanci, vysmála bych se mu. Teď poznávám, že dokud si tou situací neprojdeme, můžeme se pouze domnívat, co bychom dělali. Ještě mi do toho teď znovu ochrnul pejsek (vyhřezlá ploténka) a je po operaci, no prostě když se to s..e, tak všechno. :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama