Hlidani psu doma a dovolena

Anonymní
10.8.20 22:05

Hlidani psu doma a dovolena

Ahoj. Mame dva psy. Nemecke ovcaky. Letos jsme chteli jet k mori, poprvé a jelikoz syn ma 8 mesicu, bylo by to i se psy narocne a hlavne horko na ne. Kazdopadne jsme je nechali hlidat u nas doma, aby meli spolecnost sestrou meho muze, byla tu s pritelem. Meli tu sídlo lásky a soukromí. Myslela jsem, ze si toho budou vazit. Oba bydli u rodicu, holce je 17 let, kluk jezdil normalne do prace… a tak to meli jako dovolenou, jen museli krmit psy a brat je domu, venovat se jim. Vencit jsem radeji zakazala.

Kazdopadne potrebuji radu, jestli nekdo pro dalsi dovcu nevite jestli nekdo takhle a jak hlida psy nebo chci moc? Asi by stacilo nakrmit, chvili s nimi být. Ráda bych totiz toho cloveka poznala nejaky cas predem, nez bych mu je sverila.

Protoze my prijeli domu, vsude neskutecny bordel, od psu chlupy, hlina, stopy bot, spadle zavesy, nadobi vsude, jejich spinavy pradlo, proste to chces, kdyz se vratis… prachy, ktery meli do rezervy samozrejme zmizeli, ale bordel všude. Říct nic nemuzu, protoze byla potreba je ohlidat no.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18095
10.8.20 22:10

Nejaky psí hotel v okolí nemate? Nebo si dat s predstihem inzerat, ale ja bych do toho nesla, pustit si do bytu ciziho člověka (mam problem pustit do bytu i svoji segru, kdyz nejsem doma). A dat psy nekomu jinemu domu je taky o prusvih, kdyz neco provedou jde to za tebou.

Příspěvek upraven 10.08.20 v 22:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
10.8.20 22:14
@Anonymní píše:
Ahoj. Mame dva psy. Nemecke ovcaky. Letos jsme chteli jet k mori, poprvé a jelikoz syn ma 8 mesicu, bylo by to i se psy narocne a hlavne horko na ne. Kazdopadne jsme je nechali hlidat u nas doma, aby meli spolecnost sestrou meho muze, byla tu s pritelem. Meli tu sídlo lásky a soukromí. Myslela jsem, ze si toho budou vazit. Oba bydli u rodicu, holce je 17 let, kluk jezdil normalne do prace… a tak to meli jako dovolenou, jen museli krmit psy a brat je domu, venovat se jim. Vencit jsem radeji zakazala.

Kazdopadne potrebuji radu, jestli nekdo pro dalsi dovcu nevite jestli nekdo takhle a jak hlida psy nebo chci moc? Asi by stacilo nakrmit, chvili s nimi být. Ráda bych totiz toho cloveka poznala nejaky cas predem, nez bych mu je sverila.

Protoze my prijeli domu, vsude neskutecny bordel, od psu chlupy, hlina, stopy bot, spadle zavesy, nadobi vsude, jejich spinavy pradlo, proste to chces, kdyz se vratis… prachy, ktery meli do rezervy samozrejme zmizeli, ale bordel všude. Říct nic nemuzu, protoze byla potreba je ohlidat no.

No, kdo si pořídí psa, měl by počítat s tím, že zrovna u dovolené bude se psy problém. Nikoho cizího bych v domě nechtěla. A po této zkušenosti ani necizí. Uklidili si po sobě? Nebo jsi to nechala být? Každopádně bych jim tam nenechala sídlo lásky a pochopení. Nedovolila bych jim tam chrápat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14844
10.8.20 22:15

Tohle se asi řeší před koupi ne? Je to první na co se ptám, když někdo, kdo nejlépe často cestuje, oznámí nové zvířátko. I těm rybičkam je třeba nasypat. Se nedivím, že půlka kouká jak vyvorana myš :nevim: my teď máme králíčka a není mi to příjemný ani na ten týden, do budoucna právě kvůli tomu dalšího mazlíčka nechci. Zas až jako důchodce :D zaplatila bych psům hotel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 22:18

@Kriss Tina me to napadlo tak teoreticky, ale asi mas pravdu. Mozna jeste moznost lepe hlidace poznat. Ona je pro priste stale ta moznost nechat ji zase psy hlidat, ale uz se mi nechce vzhledem k tomu, jaky stav domu nam vratili. Dalsi vzit je s sebou nebo neject nikam, třeba jen po ČR.
Já nevim jak funguji hotely. Mam jednoho psa naprosto pohode, ale druhej je epileptik, nesnese jiný psy, to býva prave problem.

• Citovat
  • Nahlásit
1004
10.8.20 22:19

Řešila jsem podobný problém teď v létě, jelikož naše čuba nemůže být doma sama a jeli jsem na dovolenou celá rodina (normálně by ji pohlídali moji rodiče). Objevila jsem agenturu doginni.cz, kde jsou v nabídce tzv. hlídači (buď pohlídají pejska u tebe doma, popř. u nich doma). Jsou tam i další služby… Vybrala jsem si paní, dojela k ní předem, aby čubina okoukla terén a bylo to úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4422
10.8.20 22:22
@Anonymní píše:

Protoze my prijeli domu, vsude neskutecny bordel, od psu chlupy, hlina, stopy bot, spadle zavesy, nadobi vsude, jejich spinavy pradlo, proste to chces, kdyz se vratis… prachy, ktery meli do rezervy samozrejme zmizeli, ale bordel všude. Říct nic nemuzu, protoze byla potreba je ohlidat no.

Sestra tvého muže je asi zvyklá žít v bordelu. Říct jsi naopak něco měla. Takhle se ta holka nic nenaučí. Chovat se jako prase v cizím bytě je poněkud drsné.
Pokud se týká psů, tak nejezděte nikam, když je nemáte kam dát. Nikdo nemůže mít všechno. Chcete psy, tak se jim věnujte. A nebo psí hotel. Tam budou mít odbornou péči a vy doma uklizeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
10.8.20 22:22
@Anonymní píše:
@Kriss Tina me to napadlo tak teoreticky, ale asi mas pravdu. Mozna jeste moznost lepe hlidace poznat. Ona je pro priste stale ta moznost nechat ji zase psy hlidat, ale uz se mi nechce vzhledem k tomu, jaky stav domu nam vratili. Dalsi vzit je s sebou nebo neject nikam, třeba jen po ČR.
Já nevim jak funguji hotely. Mam jednoho psa naprosto pohode, ale druhej je epileptik, nesnese jiný psy, to býva prave problem.

Už vidím hotel, co vás slavnostně vítá, že se chcete ubytovat se dvěma německými ovčáky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 22:26

Tak on jaksi neni problem v pohlidani, to me fakt poucovat nemusite, kdyz nebude hlidani hold se nepojede, nebo se vezmou s sebou.
Samozrejme lepsi kdyby je nekdo hlidal. Ona je zase ohlida, ale ja jen nepreziju podruhe navrat domů :zed:
Jako čekala jsem, že nám dum vratí uklizenej aspon trochu. Chápu, že mi hlidali psy, ale to bylo moc. Po 13ti hod..jizde jsem jeste drhla dům.
Tyden nesahli na lux ani mop, pavuciny vsude, smrad, upatlana myčka, lednice, no muzu pokracovat. Jenze nic rict nemuzu no, je mi to blbý. Na druhou stranu si myslim, ze meli tyden dovoleny, pobyt zdarma, ale mladí to asi berou jinak no.

• Citovat
  • Nahlásit
3648
10.8.20 22:26
@Uslava píše:
Sestra tvého muže je asi zvyklá žít v bordelu. Říct jsi naopak něco měla. Takhle se ta holka nic nenaučí. Chovat se jako prase v cizím bytě je poněkud drsné.
Pokud se týká psů, tak nejezděte nikam, když je nemáte kam dát. Nikdo nemůže mít všechno. Chcete psy, tak se jim věnujte. A nebo psí hotel. Tam budou mít odbornou péči a vy doma uklizeno.

Proto nemam zvirata, cestuji a je.mi blaze..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 22:27

@Pocahonta podivam se, diky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1004
10.8.20 22:28
@Anonymní píše:
@Pocahonta podivam se, diky ;)

V tom červenci tam ale docházelo ke změně majitelů a teď jsem četla, že stránky jsou v rekonstrukci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 22:29

@lilith1 tak my necestujeme tak casto. Do zahranici to bylo poprve
Po CR se psama problem neni

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 22:31

@Russet tak sehnat ubytko se psama problem nebyl ;) to byla varianta c.1. Dnes jsou psum velmi otevreni… ale mam soudnost a brat si psy, kde jsem nikdy nebyla a je tam 40ve stinu se mi nechtelo
Ale ona nejspis myslela psi hotel na hlidani

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 22:34

@Uslava ja se psum venuji dostatecne. Venuji se kynologii a taky jsou to gaučáci… ale nejsem az takovy blazen, abych kvuli psum aspon 1× za rok bez nich nevyrazila na dovču. :mavam: jen se poptávám jaké jsou moznosti hlidani ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama