Neuhrazená zásilka

6959
10.8.20 22:04

Neuhrazens zásilka

Dobrý den, nevšimla jsem si emailu, že po mě chtějí uhradit poštovné z nevyzvednute zásilky. Chtějí to předat inkasní společnosti. Jsem blbka, na tem druhý e-mail často nechodím, až teď, upozorňovali mě 4.8. k uhrazení, čas uhrazení 7 dnů. Ale to jsem trošku prosvihla. Zítra tam pro jistotu zavolám, a zkusím se s nimi domluvit, i kdybych měla zaplatit o něco víc. Ach jo, opravdu se bojím, předání inkasní společnosti. Peníze být ne tolik, ale na uhrazení částky mám. Co byste na mém místě dělali vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6142
10.8.20 22:07

Zavolala bych tam, nasypala si popel na hlavu a obratem to zaplatila. Mail si přesměruj ať ti chodí na ten, který používáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
10.8.20 22:14
@tumpach píše:
Dobrý den, nevšimla jsem si emailu, že po mě chtějí uhradit poštovné z nevyzvednute zásilky. Chtějí to předat inkasní společnosti. Jsem blbka, na tem druhý e-mail často nechodím, až teď, upozorňovali mě 4.8. k uhrazení, čas uhrazení 7 dnů. Ale to jsem trošku prosvihla. Zítra tam pro jistotu zavolám, a zkusím se s nimi domluvit, i kdybych měla zaplatit o něco víc. Ach jo, opravdu se bojím, předání inkasní společnosti. Peníze být ne tolik, ale na uhrazení částky mám. Co byste na mém místě dělali vy?

zavolej tam, omluv se, pokud zásilku opravdu chceš, tak se s nimi domluv na dalším poslání a zaplacení předem a pokud ji nechceš, tak se s nimi domluv na úhradě poštovného. To se prostě občas stane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4491
10.8.20 22:16

@tumpach To je zvláštní postup. To jsem nikdy nezažila. Co to bylo za eshop? :think:
Ja zatím vždy všechno vyzvedla, tak nevím. Ale tohle je zajímavý přístup… Co kdyby na Tebe objednal někdo něco bez tvého vědomí?
Vždyť nemají ani tvé náležitosti jako RC atd… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat