Zavinovat půlroční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anna Ku
Kecalka 168 příspěvků 03.11.14 20:27
zavinovat půlroční

Ahoj chtěla jsem se zeptat. Svou už pozítří půlroční dceru musím dávat na spaní do zavinovačky. Dělala jsem to první měsíc po narození pak už odmítala. Úderem pátého měsíce to opet začala vyžadovat. Vím že je možná pozde, ale zavinovat nebo ne? Prosím poraďte. Děkuji

PS. Sice už jednu dceru mam ale tu jsem zavinovala první dva měsíce pak už dále nechtela

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 03.11.14 20:31

@Anna Ku pokud to vyžaduje, klidně zavinuj.. :nevim:

marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 03.11.14 20:32

A jak to vyžaduje, tomu nerozumím..
Jinak za mě - v 6m už mi na to přijde velká. Na druhou stranu, pokud jí to vyhovuje, tak nevidím důvod proč to nedělat. Věčně to nebude. :nevim:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.11.14 20:32

Pokud to chce, zavinuj, neboj, do 18 jí to nezůstane :mrgreen:

Blešík
Extra třída :D 12125 příspěvků 03.11.14 20:33

Proč ne ;) Půlročáka jsem určo ještě zavinovala, minimálně na spaní přes den, jak nebyl zavinutej, tak spal 10min a šlus, zavinutý přeci jen vydržel

romulkaa
Závislačka 4339 příspěvků 03.11.14 20:37

@Anna Ku já zavinovala do 9 měsíců, takže v pohodoě! A dnes spí ve spacím pytli, takže taková náhražka zavinovačky

Svandu
Echt Kelišová 8726 příspěvků 03.11.14 20:37

Syna jsem zavinovala do 8 měsíců, měl to rád. Dceru (3m) na noc zavinuju, přes den mrška chrní jen v kočáře :mrgreen:

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 03.11.14 20:38

Zavinovala jsem dokud bylo třeba. Hlavně holku, ta na psaní potřebovala zabalit dlouho.

maffi
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 03.11.14 20:41

Já zavinovala asi prvních 14dní a pak jsem měla pocit, že jí to nesedí. přestala jsem a zpětně si říkám, že to byla chyba. opět jsme začaly někdy v pátém měsíci a najednou jsem měla večer mnohem spokojenější miminko.
přestaly jsme pak až kvůli tomu, že začala hrozná vedra a v zavince by se to nedalo. to bylo dceři asi 7 měsíců. řešila jsem to tak, že jsem ji během usínání držela za ruce, aby s nimi neházela. jakmile usnula na tvrdo (naštěstí během pár minut), tak jsem ji pak opatrně pouštěla. evidentně ji to vyhovovalo. jakmile měla ruce na volno, pořád s nima házela a budila se.
o zavinování jsem tu viděla dost diskuzí a četla jsem zkušenosti maminek, které zavinovaly klidně i v roce. pokud to dítěti vyhovuje, tak proč ne.

Anna Ku
Kecalka 168 příspěvků 03.11.14 20:45

Moc všem děkuji za rady a zkušenosti

Anna Ku
Kecalka 168 příspěvků 03.11.14 20:46
@marmelada78 píše:
A jak to vyžaduje, tomu nerozumím..
Jinak za mě - v 6m už mi na to přijde velká. Na druhou stranu, pokud jí to vyhovuje, tak nevidím důvod proč to nedělat. Věčně to nebude. :nevim:

Pokud není zavinuta neusne a pokud ano jen na chvilku

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 03.11.14 20:50

Já zavinovala též do půl roku, pak se naučil spát bez. Neřeš to a zavinuj, ať se klidně vyspite :-)

iiiv
Extra třída :D 11270 příspěvků 03.11.14 20:52

Já jsem děti nikdy nezavinovala, nesnesly to. Ale pokud to tvoje děťátko vyžaduje, tak do toho, ať se mu krásně spinká :kytka:

Anna Ku
Kecalka 168 příspěvků 03.11.14 20:54

Moc moc moc děkuji že umíte skvěle poradit itakhle vecer

Perm
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 03.11.14 20:56

Já zavinovala asi do 9 měsíců, lezly mu z toho nohy ale bez zavinky prostě nechtěl spát :D pak to samo přešlo, děti si samy určí co potřebují, není potřeba mít obavy jeslti na to už dítko není velký :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >