Žvatlání u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jannu
Povídálka 39 příspěvků 03.11.14 20:13
žvatlání u kojence

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat jak to máte vy s malýma, co se týče žvatlání. Naše malá má 5 měsíců a ze začátku nám krásně žvatlala, ale chytla kvasinkovou nemoc a dostalo se jí to nahlasivky, a od té doby nám sem tam málo něco zažvatlá, ale je to spíše takové chrapitivé a pištění. Máte s tím některá z vás zkušenosti? :think:

Reakce:
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 03.11.14 20:23

S infekcí ne.. ale mě kluk přestal žvatlat po první hexe (horečky, průjmy, nevysvětlitelný pláč 3týdny)… rozžvatlal se až teď pomalu na 6,5m

Jannu
Povídálka 39 příspěvků 03.11.14 20:42

Aha, my jsme si právě mysleli že to s tím souvisí, protože než to chytla tak krásně žvatlala, ale ted je to jen pištění a nebo nějaký ten chrapot.

Pincenza
Závislačka 3511 příspěvků 03.11.14 21:51

@Jannu buď ráda, že piští, to značí zdravej vývoj, když ty děti vejskaj. :) Moje malá (metřík) se ráno vzbudí, otevře ústa a zavře je večer. Mele celej den. :zed: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Od dvou měsíců. Teď taky objevila vejskání a chraptění, ale žvatlá furt.

Jannu
Povídálka 39 příspěvků 03.11.14 21:56

Ale nám to žvatlání docela chybí :D ale hlavně nejvice píská když je se otevře lednička :D, ale aspon nám dělá radost sice nežvatlá, ale včera nám začala pomaloučku lézt. Děti dokážou překvapit ;)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17917 příspěvků 04.11.14 19:05

@Jannu Děti se mění a naučené věci „zapomínají“. Takže od goky, eja ve dvou měsících přešel k neartikulovaným zvukům ve 4. měsících, okolo půl roku výskal, pak začal zdvojovat baba, papa, pak přišla okolo roku nějaká základní slova typu bác, baf a tím to u nás momentálně tak nějak končí. Tak složité „slovo“ joko goky nebo jega jsem u něj už skoro 14 měsíců neslyšela.

Váš příspěvek
Reklama