Závislost na e-knihách

KnižníZávislačka
18.8.15 14:46

Závislost na E-knihách

Máte rádi e-knihy jako já? Já jsem na nich závislá!!! Papírovou knihu jsem fakt neviděla mnoho let :mrgreen: Jak jste na tom vy

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
18.8.15 14:50

@KnižníZávislačka nemůžu číst eknihy, nedělá mi to dobře na oči, takže jsem závislá na klasice :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 14:50

@KnižníZávislačka mám kindle, jsem za něj ráda, ale papír je papír.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KnižníZávislačka
18.8.15 14:51
@martina.se píše:
@KnižníZávislačka nemůžu číst eknihy, nedělá mi to dobře na oči, takže jsem závislá na klasice :D

každý je na něco, ale i tohle se počítá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
56906
18.8.15 14:52
@KnižníZávislačka píše:
každý je na něco, ale i tohle se počítá :palec:

zkoušela jsem e-knihy, ušetřilo by to moře místa a peněz, ale nejde :cert: zrovna mi chlap koupil novou knihovnu, bo už není kam ty poklady dávat :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KnižníZávislačka
18.8.15 14:52
@lleennttiillkkaa píše:
@KnižníZávislačka mám kindle, jsem za něj ráda, ale papír je papír.

Já čtu v tabletu, ale pořád nějaké knihy hledám holt taky si pořád nemohu kupovat nové E-knihy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
18.8.15 15:01

Závislost bych tomu neříkala, ale taky čtu spíš ze čtečky, než z papíru. Na cesty do práce byla čtečka pohodlnější, a teď s dítětem zas nemám mozkovou kapacity na čtení náročnějších knížek a tuctovkama si nechci plnit knihovnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 15:03

@martina.se Mě na čtení nevadí jen nepodsvícená čtečka. Z noťasu nebo tabletu číst nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 15:04

@martina.se a četla jsi na tabletu, či jiné podsvícené potvoře nebo jsi zkoušela nějakou čtečku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KnižníZávislačka
18.8.15 15:06
@Suzuveverka píše:
Závislost bych tomu neříkala, ale taky čtu spíš ze čtečky, než z papíru. Na cesty do práce byla čtečka pohodlnější, a teď s dítětem zas nemám mozkovou kapacity na čtení náročnějších knížek a tuctovkama si nechci plnit knihovnu.

Tady ne emiminu jsem našla skupinu kde si můžu v pohodě stáhnout knihy a nic mě to nestojí, ale taky se ráda podělim o knihy které jsem sama našla nebo mám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
39074
18.8.15 15:06

Tak nějak to střídám. Ale na cestu do práce a na dovolenou to jasně vyhrává čtečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KnižníZávislačka
18.8.15 15:08

Mě na tabletu jde snížit nebo zvýšit podsvícení takže mám oči jsou v pořádku a nebolí mě :)

• Nahlásit
  • Citovat
KnižníZávislačka
18.8.15 15:12

Sháněla jsem pár nových E-knih a našla je tady v utajené skupině Klub knihomolů https://www.emimino.cz/…love-234277/ no jen když do ni chcete vstoupit musíte zažádat o přijetí do skupiny. Ale jsem ráda že jsem to udělala mám v tabletu hromadu zajímavých knih až nevím co číst dřív!!! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
23861
18.8.15 15:27
@martina.se píše:
@KnižníZávislačka nemůžu číst eknihy, nedělá mi to dobře na oči, takže jsem závislá na klasice :D

Mlha se hlásí - já taky. Klasika je klasika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
18.8.15 15:41

V posledni dobe ctu taky jen ebook. Ctu v mobilu. Vyhovuje mi, ze ho mam kdykoli u sebe a ze muzu cist i ve tme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama