Zdá se mi o jiných mužích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 07:45
Zdá se mi o jiných mužích

Ahoj,
hodně citlivé téma, proto anonym.

V posledním půl roce spolu s přítelem moc nespíme (tak 2× za měsíc) a když už, tak stylem šup šup, jedna poloha, žádná vášeň. Já sama osobně 90% času nemám chuť (někdy jsem unavená - přijdu v 9 večer po celým dni domů a mám chut tak akorát spát, ale někdy, dost často prostě nemám chuť na sex). Miluju svého přítele, je to pro mě obrovská opora, vybudovali jsme spolu domov, ale často se mi zdává o jiných mužích, kdy ve snech chci jejich pozornost, vášeň. Po jiných mužích, jsem se přistihla, i normálně hodně koukám, vzrušuje mě představa sexu s nějakým jiným mužem. Strašně mě tato situace trápí a nevím co dělat…nechci přijít o vztah se svým přítelem, ale nechci dál být v této situaci… :nevim:

Díky za názory

Reklama

Reakce:

vavsar
Stálice 72 příspěvků 09.05.18 08:03

Toto je normální, když nemas dostatek sexu a pozornosti od přítele. Prostě i kdyz más narocnou praci, zkus si najit na přítele čas. Co je ti přednější? On nebo prace?
Já, když už jsem tak unavena, že nemám chut na sex, tak proste tech 10 minut ( nebo i déle) vydržím, protože mi ten chlap za to stojí proste. Mám male miminko, co vyžaduje pozornost cely den, taky jsem v 10 večer uplne mrtvá, ale on prijde kolem pulnoci z prace a chut na sex ma proste.
Nenapsala jsi, jak dlouho jsi s nim ve vztahu. Pokud máš pocit, ze toho chlapa milujes a chces s nim být, bojuj! Není nic důležitějsiho nez láska a rodina :)
Držím palce

PaníBovaryová
Závislačka 3488 příspěvků 09.05.18 08:04

V jaké situaci? Jakmile naběhnete zpátky na styrý režim, sny přejdou a hormony se taky uklidní.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 09.05.18 08:11

Chce to oživit vztah, najít si čas, společný koníček, zajet na dovolenou, pořídit erotickou hračku… Nejak si nedovedu vůbec představit jak dva bezdětní si na sebe nedovedou udělat trochu času :nevim: Prostě budete muset, jinak se odcizíte úplně.

Ou
Závislačka 4527 příspěvků 09.05.18 09:25

Jste normálně nadržená a neuspokojená - podvědomí dělá přesně to, co má. Nabízí vám alespoň nějaké uspokojení ve snech.

Neříkejte příteli o tom, že máte erotické fantazie o někom jiném, ale určitě je nejvyšší čas se naučit společně o vašem sexu komunikovat tak, aby jste se ani jeden necítil provinile a především abyste našly nějakou cestu ke znovu nalezení nějaké vášně a touhy.

Bude to potřebovat patrně přebudovat váš běžný režim, aby vy jste měla možnost někdě si odpočinout a záměrně pak společně věnovat nějaká čas sami sobě.

docela zajímavě s tím pracuje třeba Richard Vojík

https://www.muzazena.cz/

Anonymní  10.05.18 15:08

Holky, horší ale je, že představa jiných mužů mě vzrušuje, kdežto představa sexu s mým mužem vůbec…

Judynka33
Kecalka 129 příspěvků 10.05.18 15:58

A zkoušela jsi potlačit myšlenky na jiné muže a uvědomit co tě vlastně na tvém muži dřív přitahovalo, v čem byl tak dobrý.. Me se třeba stalo, ze mě přestal přitahovat, protoze na mě neměl tolik času a odcizil se mi… Nijak se nezměnil vzhledově, pokud ani ten tvůj ne tak by to neměl být problém..Teda nevím jak tobě, ale mě to vždycky pomohlo a z toho chlapa jsem byla hotová jak na začátku :lol: :lol:.. Hlavně si udělejte čas na sebe, zkus vás sex nějak ozvláštnit, zajděte někam na vecu, nebo si udělejte nějakou romantiku… A uvidis že to půjde samo :P :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama