Jak se vám bydlí na ulici U Leskavy - Brno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineEmma9697
Kecalka 173 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 15:37
Jak se vám bydlí na ulici U Leskavy Brno??

Ahoj s přítelem uvažujem o koupi bytu na ulici U Leskavy v Brně, proto se ptám jak se vám tam bydlí? Mám mírné obavy, vím, že tam dřív bývaly (nebo ještě jsou bažiny?) takže moji otázkou je odráží se to nějak na množství hmyzu? také se bojím, že je to opravdu blízko od dálníce oprvadu není slyšet hluk? Budu ráda za jakoukouliv zkušenost moc díky předem :) :kytka: :mavam:

Reklama

Reakce:

Conulka
Závislačka 3724 příspěvků 07.05.18 15:43

@Emma9697 nebydlela jsem u Leskavy, ale na ulici Spodní, což je podobné, ohledně vzdálenosti od D1 - dálnice samozřejmě slyšet je - je to takový kontinuální hluk, že to za chvíli až tak nevnímáš, horší bude ty zplodiny než ten hluk + teda docela nízké přelety letadel do/z Tuřan - to je slyšet hoodně, ale zase to trvá jen 1-2minuty
komáry jsem nijak zvlášť nezaregistrovala, ale je fakt, že Leskava je blíž k těm bývalým bažinám

nicméně jsme se odstěhovali, bydlela jsem tam jen v pronájmu, když jsem byla na vejšce

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Prima den Jiřího Pomejeho: U cvokaře mu vyschlo v hrdle, tak vyrazil na pivo a za holkami!

Těžko říct, jestli by zrovna tímhle Jiří Pomeje (53) udělal své manželce... číst dále >

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama