Jak se vám bydlí na ulici U Leskavy - Brno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 07.05.18 15:37
Jak se vám bydlí na ulici U Leskavy Brno??

Ahoj s přítelem uvažujem o koupi bytu na ulici U Leskavy v Brně, proto se ptám jak se vám tam bydlí? Mám mírné obavy, vím, že tam dřív bývaly (nebo ještě jsou bažiny?) takže moji otázkou je odráží se to nějak na množství hmyzu? také se bojím, že je to opravdu blízko od dálníce oprvadu není slyšet hluk? Budu ráda za jakoukouliv zkušenost moc díky předem :) :kytka: :mavam:

Reakce:
Conulka
Závislačka 3758 příspěvků 07.05.18 15:43

@Emma9697 nebydlela jsem u Leskavy, ale na ulici Spodní, což je podobné, ohledně vzdálenosti od D1 - dálnice samozřejmě slyšet je - je to takový kontinuální hluk, že to za chvíli až tak nevnímáš, horší bude ty zplodiny než ten hluk + teda docela nízké přelety letadel do/z Tuřan - to je slyšet hoodně, ale zase to trvá jen 1-2minuty
komáry jsem nijak zvlášť nezaregistrovala, ale je fakt, že Leskava je blíž k těm bývalým bažinám

nicméně jsme se odstěhovali, bydlela jsem tam jen v pronájmu, když jsem byla na vejšce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >