Jak se vám bydlí na ulici U Leskavy - Brno?

247
7.5.18 15:37

Jak se vám bydlí na ulici U Leskavy Brno??

Ahoj s přítelem uvažujem o koupi bytu na ulici U Leskavy v Brně, proto se ptám jak se vám tam bydlí? Mám mírné obavy, vím, že tam dřív bývaly (nebo ještě jsou bažiny?) takže moji otázkou je odráží se to nějak na množství hmyzu? také se bojím, že je to opravdu blízko od dálníce oprvadu není slyšet hluk? Budu ráda za jakoukouliv zkušenost moc díky předem :) :kytka: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3753
7.5.18 15:43

@Emma9697 nebydlela jsem u Leskavy, ale na ulici Spodní, což je podobné, ohledně vzdálenosti od D1 - dálnice samozřejmě slyšet je - je to takový kontinuální hluk, že to za chvíli až tak nevnímáš, horší bude ty zplodiny než ten hluk + teda docela nízké přelety letadel do/z Tuřan - to je slyšet hoodně, ale zase to trvá jen 1-2minuty
komáry jsem nijak zvlášť nezaregistrovala, ale je fakt, že Leskava je blíž k těm bývalým bažinám

nicméně jsme se odstěhovali, bydlela jsem tam jen v pronájmu, když jsem byla na vejšce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Umožňuje to nová legislativa. Zjistěte podrobnosti.

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová