Zděšení v noci

15419
3.8.13 20:45

zděšení v noci

Holky, stalo se vám někdy, že byste se v noci lekly například partnera?

Mně se to stalo týden zpět :think:

Spala jsem a muž přišel domů později, asi jsem byla pěkně vytuhlá, říkal, že mě pár minut hladil a já nic. Pak jsem se probrala a nevím, jestli se mi něco muselo zdát, ale šíleně jsem se ho lekla, byl skloněný nad postelí a v pokoji tma, jen světlo z chodby přes dveře.

Začala jsem nepříčetně řvát, sunout se úplně ven z postele, on se úplně vyděsil a pořád opakoval: „Miláčku, to jsem já, to jsem já,…“ a já jsem pořád řvala a lezla po posteli, třepala jsem se, až pak jsem se uklidnila, ale ještě asi 15min jsem se třepala a pak jsem měla průjem :oops:

Jednou se mi stalo, že jsem byla sama doma a po hodině z pokoje vyšel úplně neznámý člověk. Ani tenkrát jsem se nelekla ani z poloviny tak jako teď.

Mám od té doby úplně stres jít spát, když vím, že muž přijde později :poblion:

Fuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5110
3.8.13 20:47

Jak vyšel neznámý člověk?!?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
3.8.13 20:49

No prostě úplně neznámý :mrgreen: to bylo ještě když jsem při výšce bydlela v nájmu s dalšíma lidma a ta jedna holka půjčila klíče bráchovi. Já přišla domů, odemkla, šla se vysprchovat, začala uklízet a najednou vyšel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
3.8.13 20:51

Hele tohle jeden čas měl můj manžel :nevim: :nevim: vždycky jsem se přitulila a on najednou vyskočil a hrozně se bál nechápu ale začali jsme spát v jiné místnosti a je klid :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
3.8.13 20:51

Prosím tě, jaký neznámý člověk ti vyšel z pokoje?  8o

Chlap tě nemá co budit, když spíš :nevim: Probral tě zřejmě z nejhlubšího spánku a to často fakt člověk neví, čí je, kde je, mě se párkrát stalo, že jsem si zprvu ani nevzpomněla, co je za roční období.
Muž míval občas vidiny, říkali jsme tomu, že „po něm jdou“, taky fajn pocit, když tiněkdo s hrůzou v obličeji ukazuje za záda a říká, že něco leze ze zdi, míval to po kafi, když si ho dal odpoledne nebo víckrát přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
3.8.13 20:53

@Gladys tak teď jsem se otočila :|

Já mu řekla, ať mě vzbudí, víš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
3.8.13 20:58
@dani24687 píše:
@Gladys tak teď jsem se otočila :|Já mu řekla, ať mě vzbudí, víš.

jo takhle. Tak zkrátka zavést systémové opatření, pokud tě nevzbudí, když leze do posteleten pohyb, tak nebudit, protože spíš moc tvrdě. U nás to teda časem sláblo, jak si sednul na posteli, tak jsem jen řekla Lehni!, případně ho zatlačila zpět na postel a když něco mektal, tak ještě Spi!, časem to buď neměl tak silné, nebo si už zvyknul, že ho takhle „uklidním“ a stačilo mu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
3.8.13 21:01

@Gladys to je strašný :mrgreen: přijde mi to k smíchu, ale když teď dokážu pochopit, jaký to je, tak vtipný to není. Já právě normálně tvrdě vůbec nespím, ale ten den byl celkem dost perný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
3.8.13 21:05

@dani24687 stava se mi, ze kdyz je muj pryc a dojde az k ranu, tak ma ten debilni zvyk, ze jde k postylce maleho podivat se jestli je ok a jak ja mam ten „matersky“ spanek tak vzdycky uplne vyletim, pac se leknu kdo tam stoji.ted uz jsem si trochu zvykla, ale napoprve jsem zajecela na cely pokoj. Jinak mame jiny Problem, on je ten co ma hrozne nocni mury z valky a to je katastrofa.driv uklidnim maleho kdyz place, nez jeho. :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
3.8.13 21:08

@svycarka ty bláho :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
3.8.13 21:09

@lloren toho právě nechci docílit, aby spal jinde :think: On se lekl, i když jste šli spolu spat a ty ses přitulila až pak v noci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5110
3.8.13 21:11

No mně se dvakrát stalo, že mě v noci vzbudil a já vůbec netušila, kde jsem a kdo je on… Pomalinku mi došlo, že je to ten a ten. Pak mě osvítilo: já jsem s ním v posteli, já s ním normálně spím, mám pyžamo, mám tu věci běžné potřeby - proboha, já jsem vdaná! A za něho!!! Pak jsem půl hodiny šokem nemohla usnout. A ráno už normálka… Jen manžel říkal, že jsem na něho v noci dost zírala, když mě vzbudil… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8071
3.8.13 21:12

Můj manžel je náměsíčný.
A já zase ráda řvu hrůzou ze spaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
3.8.13 21:14

@dani24687 no tak mame pravidelne Show tak 3× do mesice…ale uz jsem si zv ykla.na poprve to byl sok a nevedela jsem co delat.ted uz mu jen vezmu hlavu polozim ji na sebe a skrabkam ho, nez se uklidni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8071
3.8.13 21:14
@vendulaaa píše:
No mně se dvakrát stalo, že mě v noci vzbudil a já vůbec netušila, kde jsem a kdo je on… Pomalinku mi došlo, že je to ten a ten. Pak mě osvítilo: já jsem s ním v posteli, já s ním normálně spím, mám pyžamo, mám tu věci běžné potřeby - proboha, já jsem vdaná! A za něho!!! Pak jsem půl hodiny šokem nemohla usnout. A ráno už normálka… Jen manžel říkal, že jsem na něho v noci dost zírala, když mě vzbudil… :mrgreen:

No tak to je bomba. :mrgreen: Až tak jsi se oprostila od tohoto světa?
Sestře se jednou stalo na nějaké akci, že koukala na nějaké dítě, říkala si, to je pěkné blonďaté dítě, odněkud je znám, pak jí došlo, že je to její dítě. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama