Přebrala mi nejlepší kamarádku

pavach
3.8.13 09:32

přebrala mi nejlepší kamarádku

Ahoj holky, poraďte prosím, co byste dělaly. Měla jsem tu skvělou kamarádku Báru, s kterou jsem se seznámila na MD. Ale ona se teď seznámila s další kamarádkou Jitkou. Bára včera pro naše rodinky uspořádala párty, asi nás chtěla seznámit. Opravdu jsem se na Jitku těšila, protože jsem jí znala od vidění a připadala mi zajímavá, a tak jsem si myslela, že třeba budeme partička. Jenomže jsem zjistila, že je to velmi dominantní typ, který vyplní celý prostor a je celý večer středem pozornosti. Navíc je velmi chytrá a má přehled, takže se opravdu dokáže celý večer skvěle bavit na různá témata a všichni jí baští. Včetně mé nej. kamarádky. Zatímco já jsem se cítila nedobře, protože přehnaně dominantní lidi nemusim, tak Bára úplně zářila, pořád se smála…a mě přišlo líto, že jí neumím dát to samé. Takže přišly výčitky, že se mnou Bára vlastně není tak spokojená, takhle spokojenou jsem jí ještě nikdy neviděla. Takže teď je mi smutno a řeším, jestli prostě nevycouvat a Báru už nekontaktovat, protože jí prostě neumim dát to, co jí naplňuje. Jak byste to řešily vy? Je to trochu kocovinka zjistit, že nejsem pro svou nej kamarádku taky nejlepší. Jak byste se s tím vyrovnaly vy? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Poison Ivy
3.8.13 09:34

Nemít nejlepší kamarádku, nejsme už na základce… nebo jsme :think:?

• Nahlásit
  • Citovat
3.8.13 09:37

Já jsem taky z nejlepších kamarádek vyléčená. Na kafe - pokec jo, ale nic víc. Dost jsem se vždycky zklamala a nejlépe je mi samotné nebo se ségrou - třeba tchýní, ale jen do určité míry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
3.8.13 09:38

Myslím, že je to s tvé strany spíš žárlivost. Pokud nebudeš pro svou kamarádku ta nejlepší, nemá už pro tebe cenu se s ní stýkat 8o
Mně by bylo líto přijít o nejlepší kamarádku, kvůli takové malichernosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464

V našich letech už opravdu nejlepšíí kamarádky neexistujou:) Prostě máš jen kámošky, se kterýma se bavíš míň a se kterýma víc a s těma co se bavíš víc, hold taky víc povíš, ale to je asi tak vše no :potlesk: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1550

@Poison Ivy to je těmi prázdninami, děcka se nuděj… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
3.8.13 09:40
@Marion84 píše:
@Poison Ivy to je těmi prázdninami, děcka se nuděj… :zed:
:potlesk: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2157
3.8.13 09:41

Taky bych to nijak extra neřešila. Jsme dospělé samostatné osoby, tak ať si kamarádka kamarádi s kým chce. Když bych měla náladu přidám se k nim nebo si domluvím sedánek jsen s ní a je to.
Máš manžela a děti? Pokud ano hlavní jsou oni a soustředila bych se na ně. Pokud ne, tak možná na kamarádce moc vysíš a to taky není dobrý. Najdi si víc kamarádek a nesoustřeď se jen na tu jednu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
3.8.13 09:42

Tohle ale není manželství. Tvá kamarádka může mít spoustu jiných kamarádek a je přeci nefér od ní očekávát, že se bude dobře bavit jen s tebou. A vykašlat se na ní protože měla dobrou náladu? Co až ti bude volat a bude se divit, že se straníš, co jí řekneš? Tohle mi přijde hrozně dětinské, ve velké míře v tom hraje roli žárlivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavach
3.8.13 09:43

Jo to máš pravdu, je to žárlivost, ale jek se jí vyhnout? Znamenala pro mě hodně a to co jsme sdílely a co nás spojovalo teď celé vyplnila Jitka, protože je prostě taková, umí se dobře prodat. Takže zatímco jsme se dříve s Bárou domlouvaly že půjdeme za kulturou, teď chodí s Jikou. Je těžké nežárlit 8o

• Nahlásit
  • Citovat
464
3.8.13 09:44

Žárlivost je potvora… :cert: A jestli by ses na ni chtěla vykašlat, že se bavila dobře s jinou babou, tak pak toho budeš litovat, že jsi to udělala…Jak už tu bylo zmíněno, není to manželství a zní to dětinsky..Jestli se můžu zeptat, kolik ti je let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
3.8.13 09:45

Nezapomeň na rčení: „Pánové mají rádi blondýnky, ale žení se s brunetkami“ (bloncky TICHO!!!) Je to stejné jako u Tebe…kamarádka je nadšená z Jitky, protože je akční, zábavná, středem pozornosti…všichni jí „žerou“…ALE fakt si myslíš, že to kamarádku bude bavit každý den? Že si s takovou dominantní osobou bude rozumět? Že se jí bude svěřovat s tajemstvím, problémy atd…??? U Tebe má jistotu, zná tě…mít víc kamarádek není katastrofa…ber jí jako spestření…jděte společně na kafe ve třech, bav se…užívej si to…není to přece SOUTĚŽ O NEJ KAMARÁDKU… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1332
3.8.13 09:46
@Poison Ivy píše:
Nemít nejlepší kamarádku, nejsme už na základce… nebo jsme :think:?
:pankac: Dobře ty :palec:

Hele, na nejlepší kamarádky se už snad ani nehraje, ne? Prostě kamarádky… a těch můžeš mít kupu, lepších, horších, s někým se bavíš víc nebo míň… kamarádky, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavach
3.8.13 09:47

35, ale věkem to neni, víš? Otázka žárlivosti je trochu složitější než to brát jako něco dětinského. Souvisí to se sebevědomím atd.

• Nahlásit
  • Citovat
18336
3.8.13 09:48

Boze kolik ti je? To je jak kdyz pise patnactka do Bravicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie