Zdravé stravování - rychlý nárust váhy

Anonymní
2.9.20 08:48

Zdravý stravování

Ahoj, začala jsem jíst zdravě skrz váhu, už nějaký cca měsíc až dva k snídani každý den kaši ta mi chutná tak proto každý den :D k obědu si dávám vždy spíš více masa zeleninu a menší přílohu, jako je například brambory, rýže někdy i těstoviny, ke svačině většinou jogurt s mysli a ovocem, atd a k večeři polévku či bílý jogurt s ovocem nebo omeletu, ale včera jsme si zašli na kebab tak jsem si dala kebab se salátem, kde byl Balkán a i dresing cesnekovy, no a k večeři jsem. No a pak do zbytku dne jsem měla jogurt s mangem, krajíc s pomazánku, těstoviny k večeři no problém je asi takový že jsem vážila poslední dva dny 47 a pak bum dnes mám zpátky 49 :D přišlo mi to. Divný abych po jednom dnu nabrala 2 kila, mám. A říkám si jak to sakra dělají ty holky co jí většinou běžně tučný jídla, čokoládu na posezení a pořád jsou stejný :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13954
2.9.20 08:52
@Anonymní píše:
Ahoj, začala jsem jíst zdravě skrz váhu, už nějaký cca měsíc až dva k snídani každý den kaši ta mi chutná tak proto každý den :D k obědu si dávám vždy spíš více masa zeleninu a menší přílohu, jako je například brambory, rýže někdy i těstoviny, ke svačině většinou jogurt s mysli a ovocem, atd a k večeři polévku či bílý jogurt s ovocem nebo omeletu, ale včera jsme si zašli na kebab tak jsem si dala kebab se salátem, kde byl Balkán a i dresing cesnekovy, no a k večeři jsem. No a pak do zbytku dne jsem měla jogurt s mangem, krajíc s pomazánku, těstoviny k večeři no problém je asi takový že jsem vážila poslední dva dny 47 a pak bum dnes mám zpátky 49 :D přišlo mi to. Divný abych po jednom dnu nabrala 2 kila, mám. A říkám si jak to sakra dělají ty holky co jí většinou běžně tučný jídla, čokoládu na posezení a pořád jsou stejný :D

Tak 2 kila z jednoho kebabu jsi fakt nepřibrala :P Buď jsi se zvážila ve špatnou chvíli, kdy třeba zadržuješ vodu, nebo děláš někde jinou dietní chybu. Například ovoce k večeři není příliš šťastná volba :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1271
2.9.20 08:54

Vážíš 47kg? Kolik měříš proboha? To je pro plus minus normální výšce hrozně anorektická podváha… 8o To pak není divu, že když tělo náhodou mírně nakrmíš, tak si z toho vezme maximum…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14430
2.9.20 09:12

Ne, nenabrala si dvě kila tuku po kebabu. Tvoje výkyvy váhy nejspíš jsou jen ztráta a zadržování vody.

A teda pokud chceš hubnout se svoují podváhou, tak to nedělej. Pokud vážíš pod 50 kg a nejsi vyloženě maličká, tak k formování postavy nechceš hladovku. Téměř jistě si omezila příjem kalorií pod svůj bazální metabolismus - tedy držíš hladovku. Nevíš co je bazální metabolismus? No to je důvod, proč ti skáče váha a proč si hladovkou vydávanou za zdravou stravu svůj metabolismus ničíš. To že nemáš pocit hladu nic neznamená.

Aby si sama ze sebe měla lepší pocit a byla se sebou více spokojená, tak především potřebuješ přestat spojovat svoje sebevědomí se svoji váhou. A pak se chceš především více hýbat - zejména se zaměřit na zpevnění hluboko uloženého svalstva a zlepšení postoje těla.

No a pak chceš jíst tak, aby si svému tělu dávala to co potřebuje - dostatek sachadidů, tuků, bílkovin a vlákniny.

Stačí ti jíst slušně, klidně s občasnou prasárnou, pořádně se hýbat a mindráky léčit, ne jim podléhat a propadat se do nich hlouběji a hlouběji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama