Že by už druhé očekávané dítě

30.4.17 13:11

že by už druhé očekávané

Ahoj,
Normálně mám menstruaci 7 dní poslední byla 4 a dnes je to třetí den po vynechané menstruaci a stále se nehlásí. U Mirečka jsem si dělala test až 14 po vynechané, ale teď jsem netrpělivá a mám minimum příznaků( motání, bolest hlavy, na zvracení, bolest v podbřišku) manžel říká, že ať neplaším "seš tlustá tak neotěhotníš nejprv se vrat zpět na těch 45 cos měla před těhotenstvím, nojo při kojení sem něco přibrala no mám 65 kg, 20 jsem nabrala a to sem dva roky po porodu, myslíte, že to je ze stresu nebo že by už očekávané mimi? No měli jsme sex asi tři dny po skončení poslední m.,jeden den během ovulačních dní a pak asi tři dny po ovulaci, tak pokud to bylo tentokrát plodné období může tam být nebo je to z něčeho jiného? stres… atd zkusím počkat do pátlku a v pátek si udělám test nebo radši až v pondělí. Dík holky za rady jestli to může být i něco jiného co je příčina vynechání ať si nedělám naděje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.4.17 13:14

Nebo se s manželem domluvím, že po hlídá prcka a ve čtvrtek skočím k dr. je tam jen do čtvrtka. Protože buď 45 Kč za test nebo 25 Kč za prohlídku zrcadlovou, ono bude v případě, že nepřijde rozumnější a více pravděpodobnější návštěva s ultrazvukem ;) :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:14

Udělej test hned a mas to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:16

@HerečkaNaMD k dr nema vůbec smysl chodit takhle brzy. Pokud ti vyjde pozitivní test tak tam bez kolem sedmého az osmého tydne. Uvidíš i srdíčko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
30.4.17 13:16

Nevidím důvod, běhat někde v hypotetickém 4tt k doktorovi, stejně nic neuvidí
Si prostě udělej ten test hned, ne? Od toho snad ty testy jsou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:18

@Tichošlápek
Dobře tak já nejprve ten test a pak v 8. týdnu tam až teprve skočím, máš pravdu teď by tam asi nic nenašel…jen jsme chtěla ušetřit ;) Kéž by tam bylo srdíčko radši nic nezakřiknout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:19

@HerečkaNaMD no je to jen pade za balení po dvou testech ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
30.4.17 13:28

Treba ani tehotna nejsi. Test stoji 35 korun, to te nezruinuje.

• Nahlásit
  • Citovat
8115
30.4.17 13:30
@HerečkaNaMD píše:
„seš tlustá tak neotěhotníš nejprv se vrat zpět na těch 45 cos měla před těhotenstvím, nojo při kojení sem něco přibrala no mám 65 kg“

Kup si test a hned budeš vědět na čem jsi. Doktor teď nemá smysl. Ale já osobně bych si dítě s chlapem, který mi řekne že jsem tlustá ( a mít 65 kg ) neporizovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
30.4.17 13:35

@HerečkaNaMD Udělej si test, dr tam tak brzy stejně asi nic neuvidí. Jinak manžel je opravdu galantní :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
30.4.17 13:43

@HerečkaNaMD pokud máš problém zaplatit test, tak jak zvládnete další dítě?
A ušetřit 20,–- kč a strávit minimálně hodinu u doktora, co to je?
nechápu proč si chcete pořídit 2. dítě, pokus jste na f´tom finančně až tak špatně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:44

No jo mateřská příjde okolo 10 tak si počkám se to vám řekne lehce jen 50… a co mi chudší tak aspoň za těch 30( na obranu zas tak chudý ne dělám jako koníčka herectví takže korunka sem korunka tam ;) hele počkám týden ono s emi to jednou už stalo že přišla až druhý týden a pak hurá na test…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
30.4.17 13:45

@stinga To mě teda taky zaráží, z čeho uživí další dítě, když řeší pár korun za test :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
30.4.17 13:49
@HerečkaNaMD píše:
No jo mateřská příjde okolo 10 tak si počkám se to vám řekne lehce jen 50… a co mi chudší tak aspoň za těch 30( na obranu zas tak chudý ne dělám jako koníčka herectví takže korunka sem korunka tam ;) hele počkám týden ono s emi to jednou už stalo že přišla až druhý týden a pak hurá na test…

8o no, jestli vás zruinuje dvacet korun, tak mít další dítě bude asi pěkný hazard, ne?
Jo a gratuluji k manželovi… jestli ti říká, že jsi tlustá při 65 kg, tak pokud nemáš metr čtyřicet, tak to je od něho moc milé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 13:49

No dobře tak těch pár korun obětuji ono my se vždycky uživíme…ale teď mě zaráží nevíte odkaz na eshop drogerie chi se juknout na ceny testu, když budu v Plaze Novodvorská ho pořizovat o víkendu jelikož DR. Max je jen v týdnu otevřen a obojí mám za rohem.. Spíš Dr, Max do kopce a tetu za křižovatkou. Jsme neschopná najít odkaz na E-shop Teta :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama