Že by už konečně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:53
Že by už konečně?

Zdravím, předem se omlouvám za anonym ;)
S přítelem se snažíme o první miminko. Začli jsme před 3.měsíci. V prosinci jsem měla od 7-11.12. menstruaci. Ovulace(podle aplikace do které si zapisují MS) měla být 16.-20.12. Pohlavní styk byl 14.,15.,19.,20.prosinec. A pak i 25.12. jenže mě zaráží to že asi tak dva dny před 25.12. a po jsem měla hlenový výtok, je možné aby byla ovulace? Menstruaci jsem měla dostat 3.1. ale začala jsem krvácet už 1.1. stim, že to bylo jiný než obvykle za první dva dny jsem použila jen dvě vložky a pak jsem dva dny špinila občas i malinko krve. Takže podle mě zahnizďování to být nemohlo. Ale už tak týden možná trochu dýl jsem strašně nafouklá, občas mi nebývá dobře stim že mi je někdy až na zvracení, do toho mě pobolívá podbřišek i na levé i pravé straně, jsem i celkem unavená. Nevím co by to mohlo být. Test jsem si dělala naposled 31.prosince a byl negativní.

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 10.01.19 18:55

Udělej si test znovu. 31.12.nemusel být pozitivní, teď už by musel být…

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 10.01.19 19:02

Mohla to být ovulace. Měla bys pak sice trochu kratší lutealni fázi, ale mohla být. Na ovu v aplikaci zapomeň :mrgreen: ještě kdyz máš tu lutealku možná takhle kratší. Ale třeba už to nebude potřeba řešit. :) test už bude teď jistota. Tak držím palce.

Jannys
Kelišová 6699 příspěvků 10.01.19 19:02

Určitě test.
Já si dělala test v den odjezdu dovolené a sněhobílo.
Za tři dny dvě čárky ;)

Tunrida
Hvězda diskuse 49908 příspěvků 10.01.19 19:17

Podle mě jsi měla menses a jsi už v novém cyklu.

Katyhi
Stálice 92 příspěvků 10.01.19 19:24

Udelej si test, uz by byl pozitivni. Mela jsem neco podobneho u druheho tehotenstvi. 22.5. byla ovulace, tri dny pred ni sex. MS mela byt 8.6., coz byla. 6 dni silneho spineni, s trochou krve. Az do 20.6. sex nebyl. Delala jsem si ovulacni testy, ktere vychazely 4 dny po sobe pozitivni, nedalo mi to a udelala jsem si tehotensky test 22.6., pozitivni. A za mesic bude mimco. :D

Happybump
Povídálka 15 příspěvků 10.01.19 19:39

Chce to znovu otestovat :) a jestli z toho nic nebude, tak to povazuj za zacatek cyklu a aplikaci bych nesledovala. Ne každý má ovulaci uprostřed cyklu. A třeba se právě snažíte v dobu kdy to vychází vniveč. Určitě bych zjistila přesně kdy ovulujes a řídila se podle toho. Myslím, že když to i párkrát zadas do té své aplikace, měla by to pak dokumentovat líp. Držím palce! :kytka:

Lucka Ponocna
Stálice 85 příspěvků 10.01.19 21:02

Udělej si test a uvidíš . Držím palce :) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 21:51

@Lucka Ponocna a už by mi to ukázal i kdybych ho dělala teď večer? Nebo spíš mám počkat na ráno

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 07:19

Tak dneska děláný test(pepino citlivost 10) a negativní :? :,(

Lucka Ponocna
Stálice 85 příspěvků 11.01.19 12:06
@Anonymní píše:
Tak dneska děláný test(pepino citlivost 10) a negativní :? :,(

No to si zrovna nemyslím že je dobrý test. Prý je málo citlivy kup si mamatest a udělej ráno.

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 11.01.19 12:10

@Lucka Ponocna jestli to měla dostat 3.1. rak už musí vyjít i míň citlivý, navíc mě se třeba pepino docela osvědčil, má stejnou citlivost jako mamatest…

Váš příspěvek
Reklama