Reklama

ZENY CO CHCETE RODIT V HAVIROVSKE NEMOCNICI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 27.06.09 18:14
ZENY CO CHCETE RODIT V HAVIROVSKE NEMOCNICI

VYHYBEJTE SI PORODNI ASISTENTCE ŠKULAVIKOVE-nescetne moc maminek si na tuto pani stezuje a nejenom maminky…take v pracovnim kolektivu ji nikdo nema rad.vice ctete v obsahu fora-PORODNICE HAVIROV.preji vsem bezproblemovy a pohodovy porod.

Reklama

Reakce:

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 27.06.09 18:17

a kdyz to nepujde se ji vyhnout tak je mi lito :cry:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 27.06.09 18:54

Erdito, máš osobní zkušenost? To je docela silná hana, jestli si ji nepotkala osobně…

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 27.06.09 18:57

tu osobni zkusenost jsem prave napsala v obsahu-porodnice havirov.jsem tam jako anonymni jelikoz jsem se neprihlasila

beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 27.06.09 20:40

Erdito, můžeš mi prosím napsat odkaz na tu diskuzi?

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 27.06.09 20:44

ttp://www.emi­mino.cz/modules­.php?name=Forum­s&file=viewto­pic&t=29447 muj prispeve je jako anonymni datum 27.cervna 17.34 hod

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 28.06.09 12:26

Mozna jsem blba, ale ten odkaz mi nefunguje…

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 28.06.09 13:44

taky mi nefunguje :?:

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 28.06.09 13:52

Nechci být skeptik, ale Erdita založila rychle za sebou několik diskuzí, všechny poměrně pochybné, a její příspěvky vypadají jako výplod ne zcela zdravého rozumu nebo čirá provokace (možná hodně zvláštní druh humoru)… :nevim:
Podle mě nemá vůbec smysl se s ní do debaty pouštět.

Odkaz je špatně zkopírovaný, na začátku chybí h.
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 28.06.09 19:31

Judycum bouchni hlavou do zdi :D i kdybych zalozila petset diskuzi to jako jsem nenormalni?vse co jsem zalůozila a co napisu je pravda a myslim to vazne

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 28.06.09 19:37

Erdi…dávej pozor co píšeš, není dobré mít ani virtuální nepřátele…

babule 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.09 19:45
Vyšetřit!!
erdita píše:
Judycum bouchni hlavou do zdi :D i kdybych zalozila petset diskuzi to jako jsem nenormalni?vse co jsem zalůozila a co napisu je pravda a myslim to vazne

Tobě asi vážně hrabe, nemáš laktační psychózu??

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >