Ženy, mám depku!

7629
19.6.15 15:17

Zeny! mam depku

…a to skoro tyden. Stve me prace, zlobi dite. Jsem unavena, bez nalady, prsi, maleho nejde zabavit. No po porade. Prace - mam vystudovanou prestizni stredni skolu a tady je mi k.. jo presne k tomu. sefa mi dela tamilec co neumi po 20 letech nemecky a nocni sef je to same snad jeste horsi. Ukoly rozdava v anglictine, ktera je na urovni me osme tridy ZS. Hruza.. kde delam? Masokombinat ve Svycarsku. Bohuzel si nemuzu moc vybirat. Moji skolu tu neuznaji bez povoleni typu C a pak bych msela delat rozdilovou skolu na dva roky. S triletakem nemyslitelne.. Bydlime na dedine, tady to miluju, coz o to..ale..nemuzu se vyrovnat s tim, ze mam praci jak id.iot. Byla jsem vzdy velmi ambiciozni typ- vzdala jsem se toho kvuli lasce. Manzel je skvely, pomaha kde muzu. Jenze on ma denni, ja nocni. Hruza. vytraci se chut k sexu, a ke vsemu vubec. S penezma to neni hitparada, takze o vikendech hraje muj profi poker, coz nam dost financne pomaha a proto nereptam.. ale strucny prehled Meho tydne? Rano vstanu nevyspala po nocni( koncim ve dve rano, maly vstava v 7) jdeme ven, obed, hrani- u ktereho usinam, prijde tata a ja odchazim na nocni. Nemam ze Zivota nic. Maloch je dost narocne ditko, nezabavi se snadno, nemam chvilku klidu a pak v praci me stvou dementni lidi. Muz se ted vyjadril, ze by rad druhe dite. Zu to prvni bylo spis na prani jeho. Ikdyz musim rict, ze me materstvi dalo spoustu veci a jsem Rada, ze tu maly je :srdce: Ale druhe nepripada momentalne u me v uvahu, zu ted padam na hubu. zivot me nabavi. namame hlidani, nemam tu kamaradky- az na jednu co chodime spolu vencit deti. je mila, ale zadne velice kamaradcovstvi to neni. Segra je v Zurichu, jezdime za sebou, ale nestaci to. Obe mame rodiny. Chtela bych zase na chvilku mit svuj stary zivot v Cesku :,( :,( :,( kamaradky, o ted maji deti, chodej spolu na pisek a kaficko, pak vyjdou na Ladys Party. Je mi z toho smutno. Radu ani nehledam, sorry za jen slovni prujem. Presto dekuji za reakce, "ze to bude lepsi :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.6.15 15:27

Ahoj pockej azmelej povyroste bude to lepsi.ja te mohu uklidnit jsem v čr kazdy den mam uplne stejny a to mam4 deti take zadne hlidaní manzel stale maka…ale snad bude lepe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
19.6.15 15:28

@svycarka
Zkusila jsi to takhle říci manželovi? Třeba by jste společně našli nějaké řešení.
Možná by jsi jenom potřebovala pár dnů volna a vypadnout třeba do ČR. To může být jenom taková přechodná depka.Zase bude dobře, uvidíš. Držím palce. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
19.6.15 15:31

@marketasulcova28

Psala jsi, že se dětem manžel každý den pět hodin věnuje. Takže na co hlídání. Máš přece času pro sebe dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1963
19.6.15 15:32

To víš, že to bude dobrý, ono to ani jinak být nemůže :hug:
Jako upřímně, popisované je fakt na hovínko, s mužem se nevidíte, dítě si předáváte, ty nevyspalá, ani v práci si neoddychneš. Jsou holt taková období, ale určitě se to zlepší.
Nemůžeš začít podnikat, pokud máš nějakou dobrou školu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5932
19.6.15 15:37

Než se pustím do čtení celého příspěvku, musím ti napsat, že já taky. Před chvílí jsem dorazila domů z práce s flaškou vína. Víkend může začít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
19.6.15 15:37

@puntice nemuzu, menam skolu u ktere se da podnikat. mam vystudovanou stredni policejni plus justicni nedokoncenou prave kvuli nemu @nostress manzel to vi, pomaha kdemuze, snazi se, bere maleho na odpoledne ven- nekdy. taky toho ma dost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
19.6.15 15:38

Asi Te nepotesim. Jsem take dlouhe roky v zahranici, partnera mam na prd a 2 deti. Lituji toho, ze jsem do zahranici vubec kdy sla. A com dele tu jsem, tim je to horsi. Ono asi kdyby mel clovek dobrou praci, kde uplatni sve vzdelani, tak je to lepsi. Taky sve vzdelani neuplatnim a vim, ze v Cesku bych si mohla docela slusne vydelat (se svym vzdelanim ). Tady mi taky sefuje zenska, co nema ani zakl. skolu. Aby se mel clovek dobre v praci, musi ji lezt do riti. Coz nedelam a hnusi se mi to, tim padem mam malokdy premie.
ALE, Ty mas velkou vyhodu, pokud mas prima partnera, tak myslim, ze to za to stoji. vztahy a kamaradstvi se v cizine buduji hur a pomaleji, zvlaste, kdyz mas male dite. Zkus neco ve volnemcase delat, co Tebe uspokojuje. Ja se treba snazim vyrabet neco do meho bytu, stale tu neco zkrasluji, Jinak by me asi jeblo. Preji hodne sily a brzke zlepseni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
19.6.15 15:39

@Karleon delam i zitra..ale dvojku mam v sobe :jazyk: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13551

@svycarka - co dovolená v ČR, nešla by?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
@svycarka píše:
@puntice nemuzu, menam skolu u ktere se da podnikat. mam vystudovanou stredni policejni plus justicni nedokoncenou prave kvuli nemu @nostress manzel to vi, pomaha kdemuze, snazi se, bere maleho na odpoledne ven- nekdy. taky toho ma dost..

Můžeš být soukromé očko :dance: Ne vážně, to máš vystudované tam, kde jsi teď a nebo v Čechách?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1963
19.6.15 15:40

@svycarka aha, to leda, že by sis založila security agenturu :mrgreen: Ono to chce asi spíš rozdýchat, tahle černá období se zdají delší, než jsou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
19.6.15 15:41

Jak dlouho jsi pryc a manzel je Svycar?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
19.6.15 15:45

@manoli a kde zijes? at vim, ze v Tom nejsem sama? jo mas pravdu, ono s prumerne nadpumernym vzdelanim diru v cizine neudelas. me jen stve, ze praci co ja bych zastala tisickrat, dela vul z Eritreje. Zenu ma nepriznanou pali po vsech volnych zenach ve Fabrice a zkousel i na me.. no a pak mu dal manzel pres hubu a stratil na 3 mesice :zed: povyseni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
19.6.15 15:48

@Kobliha51 e jen v cesku.tady jsem se ptala, ale bez povoleni C me nevezmou @manoli drahy je kurdistanec zijici zde od 16 let- temer svycar @puntice asi budu muset..nekdy mam chut zavolat „svym“ motorkarum a zase odjet :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama