Zhoubný nádor u dítěte

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2
18.11.14 00:22

měl jsem leukémii

Ahoj držím palce taky jsem měl leukémiji v pěti. Dostal jsem se z toho a teď jsem už 10 let zdravý. :)

Příspěvek upraven 22.11.14 v 22:19

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2484
19.11.14 10:12

@lukáš15 - bože, nechápu, jak můžeš takhle strašit lidi a je vidět, jak jsi inteligentní, když čtu Tvojí češtinu :pocitac: :poblion:… jsi trapnej :pocitac: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
22.3.15 18:36

Dobrý den, nedávno jsem byla na odstranění nádorku z kolene, opravdu dost jsem se bála a teď jsem dokonce zjistila, že to celou dobu bylo horší než jsem myslela. Navíc mám ještě astma a špatně se mi dýchá. Myslela jsem, že na to že mi teprve bude 14 je druhá operace dost podobne věci plus astma dost blbý. Ale když jsem pak tady četla jak jste na tom vy, uvědomila jsem si, že mi stačí přenést se přes bolest a vysmechy spolužáků. Strašně moc Vás všechny obdivuju jak to zvladate a jak neprestavate bojovat. Strašně moc mě fascinujete a máte moji plnou psychickou podporu. Kdybych Vám mohla jakkoliv pomoct, určitě napište. Dost také přemýšlím o tom, že bych se stala doktorkou. Vidím, že takovymhle lidem jako jste vy bych moc ráda pomáhala. Moc Vám všem držím palce, aby jste se uzdravili.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.16 09:06

Meduloblastom vysokeho rizika

Dobrý den má s tím někdo zkušenost? naš syn 3 roky je po operaci mel nador vzadu ve 4. Komoře (nador kompletně odstranen) ale je zhoubný má miniaturní tečku na patři, operace proběhla nejlíp jak mohla žádné komplikace atd…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.18 20:45

Dobry den,
Jakozto zdravotnik uz ponekolikate organizujeme s kolegyni takovou malou dobrocinnou akci, kdy posilame dopisy (obrazky, male darecky) co koho napadne, vazne nemocnym detem do nemocnice na oddeleni kde lezi, popripade primo jim domu. Kazda dobra duse co se chce zucastnit dostane prideleneho primo jednoho clovicka, kteremu v tezke situaci muze udelat radost. Kdybyste mela kontakt na dite, kteremu by tato akce udelala radost koncem ledna budeme rozjizdet dalsi kolo ???? staci nam jen adresa odd nebo domova a zakladni info pro koho by dopis/darek mel byt urcen. Dekuji za vas cas a kdybyste o nekom takovem vedela, budeme radi za info. Hezky den preji, Kristyna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
10.12.19 13:25

Tumor u novorozence

Dobrý den, je tu někdo, komu by zemřelo novorozeně na tumor v centru mozecku? Dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
21.6.22 13:17

Zhoubný nádor

Dobrý den, někdo prosím zkušenosti se zhoubným nádorem na kmeni mozku který se vyléčil?
 Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
58
26.10.22 03:41

@Syny13 Prosím, taky mě to zajímá. Napište mi SZ, prožívám to stejné. Nevím jak žít, co dělat, bojím se všeho. Nechápu to…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.9.23 21:42

Dobrý den dlouho sem se bála napsat a zeptat se ale nakonec sem se odhodlala. Mám syna 13 leteho který ma nádor u kolena jelikož zijem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.9.23 21:46

Dobrý den dlouho sem se bála napsat a zeptat se ale nakonec sem se odhodlala. Mám syna 13 leteho který ma nádor u kolena. Jelikož žijem ve Velké Británii kde nám bylo sděleno že syn má zhoubný nádor poprosim o radu zda he lepší zahájit léčbu v ČR jelikož nevím zda v UK je tak dobre zdravotnictví jako v ČR v Motole. Celá rodina sme ztoho opravdu zoufale máte stím někdo zkušenost je možné že když se nádor odstraní celý bude zcela uzdraveny, nebo musí podstoupit chemo. Strašně se toho bojíme vůbec nevím co je a jak probíhá chemoterapie zda je vždy nutná? Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek