Židlička pro těžkou váhu

327
9.11.05 06:33

Židlička pro těžkou váhu

Ahojky holky, mám dotázek, Míša je poměrně statný a má už kolem 10 kg a tak bych od vás chtěla slyšet typy na židličku polohovatelnou plastovou, která má dobrou nosnost. Zatím jsem viděla nejvíc nějakou PRIMO a ta je do 20 kg. Jinak u spousty židliček to vůbec na inetu nepíší. Poraďte prosím. Díky věrka 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56
9.11.05 07:39

Ahoj,
podla mna vam spomenuta stolicka do 20 kg bude bohate stacit. Ono niektore drobceky v prvom polroku viac priberaju, v druhom potom zvycajne takmer nic. V roku bude mat maly mozno 12 kg.
Nas Matko mal v roku 10.5 kg, teraz ma 2.5 roka a ma 15 kg (od 18 mesiacov). Takze ta vaha sa viac spomaluje… Dufam, ze som ti aspon trosku pomohla. Pekny den, E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
9.11.05 08:54

Už jsem ti psala do diskuze caryfuk.cz, tak abyses mě nesmála, že se opakuju :)
My jsme taky těžká váha (6m 9,8kg 8) ), máme Cam Campione a ta teda vypadá, že by unesla i mě Má mohutný plastový „nožičky“ nebo spíš podstavec, takže zatím váhu neřeším :lol: .
Teď jsem koukala do návodu a tam je psáno max. 15 kg :roll: . Takže u nás bude asi dost vytížená :wink: Jestli to nepletu, tak naprosto stejná je židlička Multipla, tak máš aspoň vyřešenou tu oficiální nosnost u dvou z nich.
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
9.11.05 09:20

Campien

No ty brďo jak píšeš o té vaší židličce věrko, tak zrovna dnes jsem se na nějakém servru dočetla že je do 19 kg. To jsou tedy šupáci. Mně se právě také moc líbila. Musím to uvážit. díky věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama