Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
@kocourGarfield píše:
@hospodki syn v 15 letech mel 180 cm q nohu 45. V 16 letech má 185 cm a nohu 46-47. Se svojí nohou velikost 42 ji amm doma dávno nejmenší.:)
Vzala jsi mi naději
ale nepředpokládám ze bude mít pod 190 a nohu tak 46/47 taky. Velikostne jde do našeho rodu kde já se 180 záklanim hlavu abych viděla na brachu
@Kriss Tina píše:
To je hustýjá mám všechny děti naopak podmirecne
26 nohu měl syn ve 4 letech. Dcera má dva roky a je velká jak většina ročních dětí, má 10 kilo.
No hele s tou nohou je to fakt husty, uz je to i viditelne, ze ma tlapu jak medved a vsichni me na to radi upozornuji
Ale u manzela v rodine jsou chlapi fakt chlapi, vysoci a noha 46-47 a desne siroka, takze to ma mit po kom. Ale je zizala hubena, meri skoro metr ale ma 11 kilo
@hospodki syn v 15 letech měl 180 cm a nohu 45. V 16 letech má 185 cm a nohu 46-47. Se svojí nohou velikost 42 jsem doma dávno nejmenší.:)
Příspěvek upraven 19.01.24 v 19:30