Zimní kombinéza pro květnové mimi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
kocourGarfield
19.1.24 19:24

@hospodki syn v 15 letech měl 180 cm a nohu 45. V 16 letech má 185 cm a nohu 46-47. Se svojí nohou velikost 42 jsem doma dávno nejmenší.:)

Příspěvek upraven 19.01.24 v 19:30

  • Citovat
  • Upravit
18737
19.1.24 19:30
@kocourGarfield píše:
@hospodki syn v 15 letech mel 180 cm q nohu 45. V 16 letech má 185 cm a nohu 46-47. Se svojí nohou velikost 42 ji amm doma dávno nejmenší.:)

Vzala jsi mi naději :lol: ale nepředpokládám ze bude mít pod 190 a nohu tak 46/47 taky. Velikostne jde do našeho rodu kde já se 180 záklanim hlavu abych viděla na brachu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6654
19.1.24 19:48
@Kriss Tina píše:
To je hustý :mrgreen: já mám všechny děti naopak podmirecne :D 26 nohu měl syn ve 4 letech. Dcera má dva roky a je velká jak většina ročních dětí, má 10 kilo.

No hele s tou nohou je to fakt husty, uz je to i viditelne, ze ma tlapu jak medved a vsichni me na to radi upozornuji :roll: Ale u manzela v rodine jsou chlapi fakt chlapi, vysoci a noha 46-47 a desne siroka, takze to ma mit po kom. Ale je zizala hubena, meri skoro metr ale ma 11 kilo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček