Chladný přístup babičky ke mně :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.11 22:42
Zklamaní :(

Ahoj holky,

včera se mi vdávala sestra po 10letech vztahu.. samozřejmě byla pozvaná celá rodina a v tom je ten kámen úrazu!!
Od listopadu minulého roku nemám dobré vztahy s „babičkou“ (matkou mé matky), která vždy měla raději mou sestru.. To by mi tak ani nevadilo, skoro všude to tak je.. Jenže babi v listopadu slavila narozeniny (v tu dobu by slavila narozeniny i moje dcera, která už bohužel mezi námi není) a trošku si vypila, což u ní není zvykem. Byli tam i její známí, pro mě naprosto cizí lidé a celý večer povídala jen o sestře.. Asi víte jak jsem se cítila. :( Mamka tam nebyla, jelikož taťka v tu dobu odjížděl na cestu do Ruska.. Nepozvala ani mého přítele (i kdyby alespoň navrhla nebo se zeptala jestli by přišel) se kterým jsem tehdy byla 2měsíce. Jo sic krátká doba, ale byla to alespoň slušnost se zeptat. Abych se dostala k jádru „pudla“.. Prostě jsem z té oslavy utekla, bylo toho na mě moc.. Dcera by měla 3roky, ona se o mě ani nezmínila, můj dárek hodila mezi ostatní ani ho neotevřela a jak je jejím zvykem tak už ho určitě nemá..

Myslela jsem si, že včerejší svatba trošku změní vztahy, ale to jsem se sakra mýlila.. Byla jsem první, která za ní přišla podala jí ruku a dala jí pusu, kdybyste viděly to opovržení a nechuť :( okamžitě mi zkazila celou svatbu a to ještě ani nezačala.. :( Děda mě rád viděl, ale je úplně pod taktovkou babičky :( Celý den mě ignorovala, vyhýbala se mi. Dědu komandovala a chodila s ním všude abych si ho snad nemohla „vyčihnout“ a popovídat si s ním :( Ani se se mnou nerozloučili a to procházeli kolem mě :( Plakala jsem a pláču i teď :( nejde tak ani o „babičku“ ale spíš o dědu. O člověka, který pro mě od malička hodně znamená, ale asi jsem ho ztratila :( Hodně to bolí a všichni říkají že to mám hodit za hlavu, jenže to nejde :(
Holky co mám dělat???

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 10.07.11 22:55

Nihasko je mi to moc líto, takové chování si snad nezaslouží ani ten poslední v řadě, a to ty nejsi!
A nechodí děda někam? Na obědy, na karty? Za kamarády, že by jsis na něho někde počkala a popovídali si? Pokud je to tak jak píšeš, tak to i dědu určitě hodně mrzí :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.11 22:57

Nikito právě že nechodí :( jen do garáže a zpátky :( a v jeho garáži jsem nikdy nebyla :( Psa mu zakázala protože ho měl (dle soudu jejího) raději než jí. Ptáčka co si koupil mu nechala uletět protože dělal bordel :cry: :cry:
Nikdy jsem jí takovou nezažila, myslela jsem si, že alespoň ta svatba vše změní.. Nezměnila i mého přítele si prohlížela jak by měl vši :cry: :cry: chjo

nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 10.07.11 23:06
Nihaska píše:
Nikito právě že nechodí :( jen do garáže a zpátky :( a v jeho garáži jsem nikdy nebyla :( Psa mu zakázala protože ho měl (dle soudu jejího) raději než jí. Ptáčka co si koupil mu nechala uletět protože dělal bordel :cry: :cry:
Nikdy jsem jí takovou nezažila, myslela jsem si, že alespoň ta svatba vše změní.. Nezměnila i mého přítele si prohlížela jak by měl vši :cry: :cry: chjo

lol tak to je nemilé, no zkus šmírovat u garáže, nebo já nevím. Jestli má mobil, napsat sms a podepsat se jako jeho nějaký kamarád. No takový protějšek raději nemít. Chudák děda

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 10.07.11 23:42

o jé… bobku, tak tohle je moc smutné a hodně náročné.
Možná bude pro tebe lepší snažit se to hodit za hlavu :( :cry: a naučit se žít bez nich :hug:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 10.07.11 23:49

Ahoj,je to moc smutné.
Asi bych se nenechala odradit,a za dědou bych chodila,třeba,když by byl doma sám.
Víš co,jednou by sis to mohla vyčítat,že jsi za ním měla jít i přes nevůli,co panuje u babi,žes to měla překousnout…

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 11.07.11 05:32

No tak si dědu odchyť na pokec, jestli je to tak děsné, jak píšeš, tak si počkej, až půjde babka do krámu nebo někam a ty si běž pokecat s dědečkem. Anebo se prostě dostav s bonboniérou a drzým čelem a řekni „Ahoj babi, já jsem přišla navštívit dědu, můžu dál?“ Na což by musela být hooodně otrlá, aby řekla ne…
Jenom se teda divím, proč tě vůbec zvala na narozky, když je jí v tvé přítomnosti tak nepříjemně?

Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 11.07.11 06:00

ahojky, to je tedy nepříjemná situace, nedivím se, že jsi smutná :hug:
prosím Tě, a proč je to tak vyhrocené? to že má raději jedno vnouče než druhé přece nevylučuje to se s druhým normálně bavit :think: :nevim: proč to dospělo tak daleko?

PetkaSv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.11 09:16

Nihasko u nás je to stejné, v únoru se mi narodila dcerka shodou okolností ve stejný den jako moje babička, když jim to manžel oznamoval poslali jen sms, když jsme 14dní na to slavili tátovi narozeniny (jde o tátovu matku) tak všechno probíhalo relativně v pohodě, babička mě nikdy neměla v lásce ale děda je úžasněj, lyžoval s náma, učil nás na lodi a tak, babička o mě prohlásila že jsem rozmazlený učitelský fracek a víc se k nám neměla, dokonce i párkrát zapoměla na můj svátek :-( po té velké oslavě, poslala mojí mamce sms, že už se nechce s náma vídat, a tímto ruší rodinné vztahy mezi nima a náma a doufá že to budeme respektovat, řekla jsem si no co, babička je mi ukradená, ale co chudák děda, naší cácorku viděla když jí bylo 14dní a od tý doby jí vůbec nezajímá, mám to štěstí, že děda má PC a je na facebooku, občas přijede k našim na kole, tak se vidíme a Alžbětku si rád pochová :-) ale vždycky za to že byl u našich dostane hrozně vynadáno :-( s babičkou už sama nechci mít něco společného, prostě pro mě přestala existovat a předpokládám, že člověk, který neznamel nic pro mě v mém dětsví nebude ani znamenat něco pro mé děti, Alžbětka má i přesto 3babičky :-)
Rada ode mě, pokud se chceš vídat s dědou, místo, čas i chuť se vždycky najde, jde jen o to chtít, určitě má mobil, a to že si u něj nidky v garáži nebyla není překážka přeci :-) Babičku hoď za hlavu, když ona nemá zájem, tak bych to neřešila, hlavu vzhůru, všechno jde, když se chce :-)

barvik
Závislačka 3483 příspěvků 11.07.11 09:37

Radím hodit to za hlavu a nějak se k dědovi dostat, i kdyby jsi měla přijít s tou bonboškou a že jdeš za dědou, jak tu někdo psal. Já to prošvihla a jak moc toho lituju :(
U nás je něco podobného tátovo máma. Kdysi milionová babička, ale od šedesáti let prožívá druhou pubertu a je na zabití. Nic jsme si neudělali, jsem její jediná vnučka a má stejně radši bráchu, který není její pravý vnuk. Tedy měla, dokud si nenašel současnou přítelkyni, o který začala rozhlašovat nehorázné lži. Od té doby tam ani jeden nejezdíme, děda už není, takže dodržujeme akorát vánoce a její narozeniny. Na ty mimochodem loni nepozvala ani mě ani brášku a když jsem jí na tu oslavu přijela popřát, tak jí pěkně spadla pusa, co jsem si to dovolila :mrgreen: naštěstí letos mě to mine, protože o její narozeniny snad budu mít už minimálně týdenní mimčo :srdce:
Takže opravdu dostaň se přes ní k dědovi, nemůže ti to zakazovat.. A určitě by se dalo domluvit s dědou, že až půjde z garáže, tak že se někde sejdete v hospůdce nebo v parku. Opravdu to za to stojí!

radúna
Extra třída :D 12033 příspěvků 11.07.11 10:40
Etcetera78 píše:
Anebo se prostě dostav s bonboniérou a drzým čelem a řekni „Ahoj babi, já jsem přišla navštívit dědu, můžu dál?“ Na což by musela být hooodně otrlá, aby řekla ne…

Souhlas. Pokud je babička taková tvrdá a zlá, tak bych byla taky. Prostě na drzovku.
A otravovala bych ji tak dlouho, dokud by nepovolila.

A můžu se zeptat, co se stalo tak strašného, že babička je taková jaká je? Proč tě tak nenávidí?

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.11 12:00

holky děkuju za rady.
Nevíme proč je babička taková :( s mámou i se ségrou se baví, jen já jsem ten vyvrhel :cry: :cry:
Je taková od těch narozenin.. :( děda už je tak ovlivněný, že ani to by nepomohlo :( Asi mi nezbyde nic jiného než se smířit s tím že prostě nemám prarodiče :( Ségru upřednostňovala pořád. Jsme celkem 4 vnukové. Asi prostě nejsem v jejím měřítku ta ideální :cry:
Našla si nějakou kamarádku a ta jí radí, bohužel asi hodně špatně :cry:

radúna
Extra třída :D 12033 příspěvků 11.07.11 14:14

Nihaska, to je blbý teda :-( . Já aspoň vím, proč mě moje baička nijak moc nemiluje a je teda fakt, že když to člověk ví - snáze se s tím dá vyrovnat.
Ty jsi v tak blbé situaci, že nevíš, proč a tím pádem ani nevíš, jak se máš proti takovému chování bránit a to je horší.
A že jsem tak moc zvědavá (nemusíš samozřejmě odpovídat), jak jsi na tom s mamkou? Ví o tom chování babičky mamča?

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.11 14:47

Radúš máma mi říká že to nemám řešit.. vztahy s mámou mám dobrý, občas se rafneme bo jsem hlava tvrdohlavá, ale pomáhá a já pomáhám jí :)

radúna
Extra třída :D 12033 příspěvků 11.07.11 16:06

Nihas, jasně :kytka: , to jsem se ptala jen tak. Jestli třeba mamka neví, proč je její matka k tobě taková…
Jak říká - neřeš to. Je jasné, že takové sprosté chování člověka až uráží, rozlítostní. Zkus se nad to přenést. A když si řekneš, že ona přišla o vnučku (ne ty o babičku a dědu), tak tě to tak nějak … potěší 8-) :-) .

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >