Zkomplikovaný život

166
11.5.20 22:55

Zkomplikovaný život

Ahoj, ahoj..

Příspěvek upraven 11.05.20 v 23:28

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18049
11.5.20 23:10

Než budeš příště podávat výpověď, případně odejdeš dohodou, tak měj předem zajištěnou práci.

Takhle vcelku logicky si vyžrala nejhorší služby. Co už. Není moc důvodů, aby zaměstnavatel dělal laskavosti neloajálním a nerozhodným zaměstnacům.

• Nahlásit
22500
11.5.20 23:11

Ty jsi teda dáreček… :roll: A co jsi čekala? Dáš výpověď, odvoláš ji a čekáš, že ti natáhnou červenej koberec? Výpověď dej znovu, ale zneužívat kvůli tomu neschopenku placenou z veřejných peněz, to je, tvými slovy, k zblití… ;)

• Nahlásit
2105
11.5.20 23:18

Dobře ti tak.. a neřekla bych, že se šéfová zachovala špatně. Spíše ty :).

• Nahlásit
32988
11.5.20 23:23

Novou vypoved muzes dat treba hned ale pobezi ti nova vypovedni doba az od pristiho mesice, tj cerven cervenec. Pokud te nepusti dohodou.

• Nahlásit
768
11.5.20 23:25
@DenisaSvecova píše:
Ahoj všem. Prosím moc, potřebovala bych poradit všechna možná řešení, kdo tomu alespoň trochu rozumí. Ještě před vypuknutím celé pandemie včetně zákazů, jsem podala zaměstnavateli výpověď, koncem tohoto měsíce mi měla končit výpovědní lhůta, ale! Všichni moc dobře víte, co se teď v poslední době dělo a tak jsem chtěla mít jistotu práce v dnešní době a výpověď jsem minulý týden odvolala. Během týdne mi z práce naše hlavní šéfová nebrala telefonáty, dnes když jsem přišla do práce a podívala se na rozdělení v červnu, už chápu proč! Zaměstnavatel se mnou teda počítá i nadále, výpověď je odvolána, ale jelikož u nás mají být dlouho plánované organizační změny od září, jako jediná jsem první schytala organizační změnu s kterou nesouhlasím a nikdo se mě neptal a ani půl slovy nezmínil, když jsem se slušně byla zeptat, zda je možné výpověď stáhnout, hlavně mi nikdo neoznámil ani jak to dopadlo na personálním, až dnes jsem se musela sama podívat do rozdělení! Těžce se mnou šéfová VYJEBALA! A fakt se teď biju do hlavy, proč jsem to odvolávala, protože ty nové pracovní nabídky mi nabízeny byly a jsou, ale jistota ve staré práci je jistota. Mám chuť odejít! A je mi momentálně jedno nějaká jistota, jenomže jak? Podat výpověď, odvolat jí a znova chtít odejít? To je na blázinec. Kdy můžu znovu podat výpověď? :think: Jediné co mě napadlo je, vyjebat s nimi tak, jak oni se mnou, mám dobrého doktora a KLIDNĚ mi nebude blbé jít na neschopenku do konce zbytečně další výpovědní lhůty, za to jak se ke mě zachovali po takové době! Česká pošta no, svinstvo! Je to vážně k zblití.

Ale oni s tebou nevyjebali, odvolání výpovědi i souhlas s odvoláním nemusí být písemně (přesněji písemně to má být, ale nedodržení nevadí).
Smůla, že neznáš důsledky svého jednání, bohužel pro tebe.

Jinak novou výpověď můžeš dát kdykoliv.

• Nahlásit
23052
11.5.20 23:26
@Janli píše:
Ty jsi teda dáreček… :roll: A co jsi čekala? Dáš výpověď, odvoláš ji a čekáš, že ti natáhnou červenej koberec? Výpověď dej znovu, ale zneužívat kvůli tomu neschopenku placenou z veřejných peněz, to je, tvými slovy, k zblití… ;)

Tak hlavně by se jí vypovedni doba o dobu neschopnosti prodloužila.

• Nahlásit
166
11.5.20 23:27

Ahoj…

• Nahlásit
958
11.5.20 23:32

Dá se dohodnout na výpovědi dohodou i ze dne na den, případně si dovybrat dovolenou, nemusí se dodržet výpovědní doba. Obzvlášť některé zaměstnace nezdržují.

• Nahlásit
18531
11.5.20 23:34

No tebe bych teda chtěla jako zaměstnance. Nikdo s tebou nevyjebal. Můžeš si za to sama, že jsi hloupá. Výpověď dát můžeš hned, poběží ale od 1.dne dalšího měsíce. A když chceš být tak vych.cana a chceš zneužívat nescopenku tak si uvědom, že o dobu neschopenky se výpovědní lhůta prodlužuje, ty chytrolinko.

• Nahlásit
2105
11.5.20 23:40

Tak ono je nejlepší to smazat, když ti někdo řekne pravdu..

• Nahlásit
166
11.5.20 23:43

Uznávám, že mé jednání v průběhu výpovědí nebylo 100% rozhodný (díky pendemii, kterou nikdo neočekával), vím co do budoucna chci! Ale bohužel Covid-19 a situace mamky doma, která po 11 letech PŘED Covidem opustila práci kvůli lepší pracovní nabídku a poté to všechno vypuklo a díky ní přišla o novou skvělou pracovní nabídku a psychicky se doma zhroutila, mě také donutila zamyslet se jinak a to vše jsem vedoucí vysvětlila, dokonce ze mě měla radost, že jsem se tak rozhodla, já jsem spolehlivě pracovitý a poctivý zaměstnanec… kdyby ne, tak mě tu blbou výpověď nestáhne, jelikož od září se u nás má propouštět z 50 lidi polovina. Takže mě přestaňte soudit, je toho mnohem víc, co bych mohla napsat o podrazech České pošty, kolik lidí vulgárně a hnusně potopily.

• Nahlásit
166
11.5.20 23:46

@lachtanice86 Hloupá proč? Protože jsem se jako běžný český občan lekla pandemie a následků do budoucna? Nebo jsem hloupá, protože jsem měla strach o mamku, která se díky ztrátě zaměstnání doma zhroutila? Chápu, vždycky je nejlepší soudit lidi do prázdna. To umí každý obyčejný zoufalnec za počítačem. Že mě ještě ten přiblblý národ překvapuje :D

• Nahlásit
2105
11.5.20 23:47
@DenisaSvecova píše:
Uznávám, že mé jednání v průběhu výpovědí nebylo 100% rozhodný (díky pendemii, kterou nikdo neočekával), vím co do budoucna chci! Ale bohužel Covid-19 a situace mamky doma, která po 11 letech PŘED Covidem opustila práci kvůli lepší pracovní nabídku a poté to všechno vypuklo a díky ní přišla o novou skvělou pracovní nabídku a psychicky se doma zhroutila, mě také donutila zamyslet se jinak a to vše jsem vedoucí vysvětlila, dokonce ze mě měla radost, že jsem se tak rozhodla, já jsem spolehlivě pracovitý a poctivý zaměstnanec… kdyby ne, tak mě tu blbou výpověď nestáhne, jelikož od září se u nás má propouštět z 50 lidi polovina. Takže mě přestaňte soudit, je toho mnohem víc, co bych mohla napsat o podrazech České pošty, kolik lidí vulgárně a hnusně potopily.

Jo, tak nejdřív s tebou dle tvých slov vyjebala a najednou je to nejlepší šéfová pod sluncem. Pěkně :-). Jinak to jaká je Česká Pošta asi zřejmě všichni víme, stačilo mi tam dělat brigádě - už nikdy :).

• Nahlásit
166
11.5.20 23:50

@lachtanice86 a tak se mi prodlouží a co jako? Já v životě nebyla na pracáku, neschopenku jsem měla jednou za život… tak se třeba p… ty ubožáku/ubožačko! Já si vše plně platím celý život a mám nárok v takovém případě jednat jakkoli, jak uznám za vhodný!

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat