Zkušenost s reklamací u Kidkraft

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 13:06
zkušenost s reklamací u Kidkraft

Ahoj, omlouvám se za anonym, jedná se dar a někdo by si to mohl spojit :)
Chci se zeptat, zda někdo něco reklamoval u společnosti Kidkraft. Koupila jsem sadu a jeden komponent v jedné barvě přebýval a v další barvě chyběl. Napsala jsem na zákaznickou do Nizozemí dle instrukcí a olé dorazila mi nová kompletní sada. Zákaznická podpora správně pochopila, co mi chybí, a opravdu mi psala, že objednali nový set. Nemáte někdo zkušenost, opravdu si mám nechat obě sady? Asi budu vypadat jako magor, ale trochu mě štve mít takhle chybný komplet, asi to dám do nějakého mateřského centra, tam se to rozkutálí :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >