Jak vybrat velikost u značky Vero Moda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 14.12.17 18:38
zn Vero Moda - jaká velikost?

Ahoj
prosím Vás - chci si objednat šaty značky Vero Moda, ale nevím zda objednat
velikost M či L.. nevíte jak sedí? normálně nosím velikost 38 většinou, samozřejmě
podle značky..díky za rady :kytka:

Reakce:
tumpach
Kelišová 6332 příspěvků 14.12.17 19:28

Jestli značka zoot a nepletu se tak většinou velikosti odpovídají, ale taky záleží co, třeba sukně ta ji neodpovídala, ale myslím si, že u zootu není problém s vrácením :)

LVLucie
Závislačka 4761 příspěvků 14.12.17 19:48

Vero moda mi přijde spis menší. Halenky a kalhoty o kousek, šaty krajkove označené M byly spis jako S. Nicméně se snad budeš řídit uvedenými rozměry u zboží, tak by nemělo byt co řešit.

Tersuita
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 14.12.17 20:15

Vero Moda by měla sedět +/- standardně…já s ní mám jen zkušenost, že jakmile je zavazování v pase, tak mi nesedí (je výš, než bych potřebovala)…ale objednávám velikost XS, možná u větších tento problém není (měřím 165cm).

sediza
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 14.12.17 20:29

Šaty jsem si ted kupovala. Mám 34 a sedí mi 34 od nich.

Janli
Kelišová 6275 příspěvků 14.12.17 21:04

Objednej M. L si kupuju při vel.42

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >