Jak vybrat velikost u značky Vero Moda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 14.12.17 18:38
zn Vero Moda - jaká velikost?

Ahoj
prosím Vás - chci si objednat šaty značky Vero Moda, ale nevím zda objednat
velikost M či L.. nevíte jak sedí? normálně nosím velikost 38 většinou, samozřejmě
podle značky..díky za rady :kytka:

Reklama

Reakce:

tumpach
Kelišová 5810 příspěvků 14.12.17 19:28

Jestli značka zoot a nepletu se tak většinou velikosti odpovídají, ale taky záleží co, třeba sukně ta ji neodpovídala, ale myslím si, že u zootu není problém s vrácením :)

LVLucie
Závislačka 3305 příspěvků 14.12.17 19:48

Vero moda mi přijde spis menší. Halenky a kalhoty o kousek, šaty krajkove označené M byly spis jako S. Nicméně se snad budeš řídit uvedenými rozměry u zboží, tak by nemělo byt co řešit.

Tersuita
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 14.12.17 20:15

Vero Moda by měla sedět +/- standardně…já s ní mám jen zkušenost, že jakmile je zavazování v pase, tak mi nesedí (je výš, než bych potřebovala)…ale objednávám velikost XS, možná u větších tento problém není (měřím 165cm).

sediza
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 14.12.17 20:29

Šaty jsem si ted kupovala. Mám 34 a sedí mi 34 od nich.

Janli
Závislačka 4975 příspěvků 14.12.17 21:04

Objednej M. L si kupuju při vel.42

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama