Dodá Česká pošta balík ještě do Vánoc

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sanyaa
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 15.12.17 09:26
Dodá Česká pošta balík ještě do Vánoc?

Ahoj holky,

prosím Vás myslíte, že Česká pošta mi ještě do Vánoc doveze balíček, když teď objednám? Babička s dědou mi včera dali peníze, ať si něco nadělím, tak si chci objednat oblíbenej krém na strie, kterej si jinak nekoupím a oni nabízí jen českou poštu. Ještě minulý týden, kdy jsem objednávala spoustu balíčků, mi to PPL i česká pošta dovezli za dva dny. Teď jsem ale slyšela, že pošta už to nestihne, objednaly byste ještě nebo radši ne? Musím dát prarodičům něco, co mi fakt zabalí. Moc děkuju.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

LucaR
Povídálka 28 příspěvků 79 inzerátů 15.12.17 09:32

Včera v televizi ČP slibovala, že ještě teď objednané balíky do Vánoc doručí a slibovali i rozvoz v sobotu 23. Každopádně jsem posílala obyčejný dopis v pondělí a doručen byl až včera :D už bych na ně moc nespoléhala :)

fia80
Závislačka 2990 příspěvků 15.12.17 09:33

Já myslím, že to stihnou. A kdyby ne, tak vyber doma něco jiného a dej si tuto věc do balíčku pro prarodiče.

Popokatepetla
Závislačka 3180 příspěvků 15.12.17 09:34

To ti nikdo s určitostí neřekne, teď už je to sázka do loterie :lol: Odkud kam balík půjde? Nejvíc zasekaná je Praha - takže jestli přes Prahu, trošku se ta šance snižuje. Ale já bych to asi ještě riskla, doručují teď už i o víkendech.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 15.12.17 09:34

Hm, já bych si zkusila vyložit karty nebo se podívat do křišťálové koule. :think: Asi tak spolehlivě vidím doručování věcí týden před Vánoci. :lol: (a to nejen ČP, minulý týden mi šel balíček od PPL o tři dny déle, než avizovali na stránkách u sledování zásilky).

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 15.12.17 09:35

Objednávala jsem něco včera. Z eshopu mi napsali, že oni to vyexpedovali, za poštu že neručí. Já teda doufám, že to stihnou, i dnešní objednávky bych řekla, že pokud to eshop vyexpeduje fakt rychle, tak by mohli. Tak neztrácej čas tady a objednej :)

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 15.12.17 09:36

Nám teď přišly dva balíčky tak do tří dnů od odeslání :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 43478 příspěvků 15.12.17 09:36

Ber to tak, že si se zaplacením poštovného koupíš los s celkem solidní šancí na výhru ;) Občas to zázračně stihnou do dvou dnů, občas jim to trvá dva týdny. Zkus to.

smudlinky
Závislačka 2571 příspěvků 350 inzerátů 15.12.17 09:37

Záleží na štěstí, já posílala 2 balíčky minulý týden a dorazily druhý den, ten samý den obyč. psaní a dorazilo za 3 dny. Obvykle balíček dorazí až za 3-4 dny, takže je vidět, že posílili aby aspoň trochu stíhali.

BukajAktobos
Kecalka 322 příspěvků 15.12.17 09:40

Bez problémů. Všechny balíky expedované od nás poštou včera, dnes budou doručované, dle jejich systému. Nebál bych se objednávat ještě v pondělí.

debra.morgan
Závislačka 4146 příspěvků 15.12.17 09:41

To ti nikdo neřekne, mě dva balíčky došly do 3 dnů a jeden mi nedošel už to je aspon dva tydny od objednani :-D tak nevim, obchod ho vyexpedoval :-P

ugluk
Hvězda diskuse 43478 příspěvků 15.12.17 09:42

Jinak je problém, že oni často nestíhají zadávat data do toho sledovacího systému. Takže když mi po týdnu od poslání balíku do ruky na webu stále svítilo jen „přijato k přepravě“ a začala jsem se pídit, kde to je, jenom krčili rameny, že absolutně netuší a nejsou schopni zjistit. Že buď se to najednou objeví nebo ne a pak mám reklamovat. A jednoho dne to bez ohlášení a jediné zmínky na webu došlo.

sanyaa
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 15.12.17 09:42

Holky, moc díky, tak já to ještě zkusím, půjde to jen přes brněnské depo, ten eshop je kus od nás. Hnedka to vždy expedovali, tak tam problémy nečekám. Děkuju!

sagina
Echt Kelišová 7646 příspěvků 15.12.17 09:42
@LucaR píše:
Včera v televizi ČP slibovala, že ještě teď objednané balíky do Vánoc doručí a slibovali i rozvoz v sobotu 23.

fakt, jo? :lol: zrovna minulý týden si jedna známá na fejsu postěžovala (přidala screenshot ze sledování zásilek), jak její balík už asi tři týdny visí stále na jednom místě a pošta není schopná jí říct, kdy se hne dál. a v reakci na to se ozvali další lidi, kteří jsou na tom obdobně, jeden dokonce přidal info, jak jeho balík zcela nesmyslně cestuje po republice, alespoň podle sledování zásilek 8o

jako pokud tohle pošta slibuje, tak si opravdu věří… ale tak pokud má někdo rád adrenalin, tak si ještě může zkusit objednat vánoční dárky s dodáním přes poštu :mrgreen: mmch včera jsem četla článek, jak některé e-shopy v tomto období už ČP vyškrtly z možností doručení, protože jim včasné doručení negarantuje.

sagina
Echt Kelišová 7646 příspěvků 15.12.17 09:45
@ugluk píše:
Ber to tak, že si se zaplacením poštovného koupíš los s celkem solidní šancí na výhru ;)
:mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >