Zkušenosti s utrogestanem, pomohl?

647
29.8.20 15:30

Zkušenosti s utrogestanem,pomohl?

Ahoj chci se zeptat sem teď 2DC, v pondělí jdu na gyndu to budu 4DC, napíše mi Dr něco na udržení mimca? Hodně sem se dočetla že se dává Utrogestan. Ovulaci mám, ms chodí teď po 28-33 dnech, snažíme se rok, měla sem pár duchu na testu ale vždy to odešlo. U Dr sem byla několikrát a vždy vše v pořádku, sliznice ok, folikuli dorůstají, ale prostě plod neudrzim. Žádné jiné vyšetření nemám. Zajímá mě napíše mi Dr Utrogestan i bez vyšetření? Napsal ho doktor někomu aniž by musel podstoupit nejdřív nějaké vyšetření nebo partner? Pomohl někomu když měl ovu v pohodě ale prostě se plod neudržel? Kdy jste začali brát? Je lepší zavádět či polykat? A povedlo se hned ten cyklus nebo jk dlouho? Mohla bych ho začít brát už tento cyklus až mi skončí ms? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.8.20 16:30

Zeptej se v pondeli na gynde a uvidis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 18:45

Mě Utrogestan pomohl, když jsem otěhotněla a následně začala špinit. Zaváděla jsem ho do pochvy. Špinění po 2-3 dnech přestalo a brala jsem ho prvních 12 týdnů. Doktor říkal, že je to prý nedostatečná činnost žlutého tělíska (byla jsem těhotná ve 38 letech a asi je to ve vyšším věku normální).

• Citovat
  • Nahlásit
6813
29.8.20 21:45

Měla jsem obdobný problém když se už zadarilo vždy se neudrzelo, veškerá vyšetření zcela v pořádku, tak mi dr napsal utrogestan, brala jsem jo víc jak rok a stále stejné. Teď jsem ho vysadila před cca 4 měsíci začala brát vitaminy na podporu početí a gel na podporu početí s celém se zadarilo hned na poprvé :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.8.20 00:26

Ja mam gynprodyl což je stejná látka akorat jiná značka. Je to hormon porgesteron na udržení těhotenství. U me byl problém byl ze jsem zacla v 16.tt. potrácet. Nasadili mi dva cipky každy vecer a polezela jsem si v nemocnici. Zlepšilo se to, pustili me domu, ale beru to porad a podle gyndarky prej budu brat nejspis az do 36.tt. Drzim palce, aby se ti tehu udrželo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 07:51

Já ho dostala prvně při špinění v těhotenství (špinění přešlo), v druhém ho beru skoro celé těhotenství a to z různých důvodů - nejdřív preventivně kvůli udržení, potom kvůli nízko ložené placentě a pak kvůli zkracujícímu čípku. Lepší je určitě zavádět, nejsou pak takové vedlejší účinky. Držím palce

• Citovat
  • Nahlásit
647
30.8.20 18:25

Holky moc všem děkuji. Uvidím co mi zítra řekne Dr. Ale doufám že mi něco da aspoň to zkusím. Zkoušela sem různý bylinky atd jk sem psala a nic. Tak teď jsou na řadě asi hormony. Snad mi to napíše. Nevíte kolik se doplácí za ten Utrogestan?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.9.20 15:01

Jak jsi dopadla? :) ja doplacela 8 Kč mam dojem :) jinak da se polykat i zavádět ale pri zavádění to ma lepsi účinnost a hlavne je lokálně hned na místě, nezatěžujes si trávicí systém a játra které musí filtrovat vsechny léky které polykáme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama