Zkušenosti se stránkou vouchercloud

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajapapaja
Nováček 3 příspěvky 15.04.18 09:38
Zkušenosti - slevové kupóny vouchercloud? zná někdo?

Kušenosti - slevové kupóny vouchercloud? zná někdo?
Ahoj holky, chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti se stránkou vouchercloud? Chtěla jsem si objednat něco z orsay.cz, dnes mají slevu ale zjistila jsem, že musím mít kód z časopisu, tak jsem zkusila vygooglit a našla jsem stránku vouchercloud, kde se mi vygeneroval kód, po zadání v nákupním košíku se mi zboží skutečně slevnilo…ale než platbu pošlu, byla bych ráda, kdyby mi napsal někdo, kdo už má zkušenost, že platba dojde tam, kam má. Moc děkuji.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama