Žlutý prst?

Anonymní
14.2.21 22:23

Žlutý prst?

Ahojky holky.. jdu si pro radu pritel má takto žlutou část prstu (asi ctvrtku) asi skoro měsíc. Bohužel to neslo moc vyfotit, ale je to takový tmave žlutý.. Má to na levé ruce na jednom prstu, ukazovacku. Nejdříve to měl na nehtu, pak se mu to rozrostlo trochu pod nehet, teda aspoň nám to tak přijde. Kouři, ale cigaretu častěji drží v prave ruce. Je to zvláštní. Na kožní samozřejmě půjde ale budeme radi třeba za uklidnění nebo něco :) třeba tu je nějaký doktor, nebo zdravotní sestra, to by bylo super. Mějte se fajne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2720
14.2.21 22:43

Na 99%je to od cigarety…vidím to u silných kuřáků, kteří moc nedají hygieně…takže bych zapracovala na ní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
476
14.2.21 22:46

Od čeho je to červené v kloubu? Strup, kousanec, prasklina? To má dýl než to žloutnutí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 22:58

@Karamba2020 skrabnuti, nemá to dyl, chvíli asi 2-3 dny

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 22:59

@marra2 taky si myslím, díky moc!:)

• Citovat
  • Nahlásit
2720
14.2.21 23:00
@Anonymní píše:
@marra2 taky si myslím, díky moc!:)

Zkuste vymačkat citron a udělat něj zábal na prst :) měl by pomocí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
14.2.21 23:01

Cigarety, většinou balené tohle dělají (manipulací při balení i kouřením samotným)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
15.2.21 00:17

Stačí když v te ruce tu cigaretu chvíli držel natočenou kouřem k prstu a žlutá barva je na světě. Jsem si 100% jistá, na kožní se vám vysmějou, za chvíli to zmizí samo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3806
17.2.21 20:06

Kouřím skoro deset let a nikdy jsem neměla takhle žlutý prsty, tak nevím no :nevim: ale říká se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22712
17.2.21 20:18
@Azeretereza píše:
Kouřím skoro deset let a nikdy jsem neměla takhle žlutý prsty, tak nevím no :nevim: ale říká se to.

tak zřejmě si umýváš ruce, na rozdíl od přítele zakladatelky a spousty jiných chlapů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat