Změna dr nebo car

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20
7.1.22 16:22

Změna dr nebo car

Ahoj, chtěla bych se poptat, jak jste to měly vy. Rok se snažíme o druhé mimco( z toho půl roku fakt cíleně) a zatím nic. První bylo hned. Ted jsem to říkala svému dr, jestli mi udělá nějaké vyšetření, folikulometrie nebo dá nějaké léky na podporu, ale je to asi stará škola, tak že on s tím nic dělat nebude a rovnou mě poslal do car, že si mě tam proklepnout od a do z. Což mi docela vadí, myslela jsem, že tu prvotní pomoc by mohl zastat on a ne mě hned hnát do car, kde se za vše pomalu platí. Proto zvazuju změnu dr, který nejdřív zkusí pomoci a car má až jako poslední možnost. Jak to bylo u vás? Řešil to s vama dr, nebo vás taky hned hnal do car? Případně jste někdo z okolí Kladna, kdo znáte tady takového? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3894
7.1.22 17:39

@pina.cola
mě/nás dr také záhy odeslala do caru a jsem za to ráda. Ona sama řekla, že toho pro mě víc nezmůže a tam budu mít komplexní péči pod jednou střechou. Tak jsme šli a za základní věci jsme neplatili ani korunu :nevim: A ještě, že tam. Kdybych se nechala „léčit“ od ní, mohli jsme na dítě čekat další roky, a že jich i takhle už bylo dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
7.1.22 17:47
@kiwiovka píše:
@pina.cola
mě/nás dr také záhy odeslala do caru a jsem za to ráda. Ona sama řekla, že toho pro mě víc nezmůže a tam budu mít komplexní péči pod jednou střechou. Tak jsme šli a za základní věci jsme neplatili ani korunu :nevim: A ještě, že tam. Kdybych se nechala „léčit“ od ní, mohli jsme na dítě čekat další roky, a že jich i takhle už bylo dost.

Díky, a můžu se zeptat, kde jste byli? Náš posílá do gennetu a o tom jsem slyšela, že je prý nejdražší a platí se tam jen za nadechnuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3607
7.1.22 17:57
@pina.cola píše:
Ahoj, chtěla bych se poptat, jak jste to měly vy. Rok se snažíme o druhé mimco( z toho půl roku fakt cíleně) a zatím nic. První bylo hned. Ted jsem to říkala svému dr, jestli mi udělá nějaké vyšetření, folikulometrie nebo dá nějaké léky na podporu, ale je to asi stará škola, tak že on s tím nic dělat nebude a rovnou mě poslal do car, že si mě tam proklepnout od a do z. Což mi docela vadí, myslela jsem, že tu prvotní pomoc by mohl zastat on a ne mě hned hnát do car, kde se za vše pomalu platí. Proto zvazuju změnu dr, který nejdřív zkusí pomoci a car má až jako poslední možnost. Jak to bylo u vás? Řešil to s vama dr, nebo vás taky hned hnal do car? Případně jste někdo z okolí Kladna, kdo znáte tady takového? Díky.

Zadny,, za vse se pomalu plati" v carech fakt neni… Vsechny zakladni vysetreni jsou vetsinou na pojistovnu a plati se az ivf. Ktere nejspis nebudete potrebovat, kdyz uz mate jedno dite na první dobrou. A ani neni se nutný tomu branit zuby nehty. Jsou to odbornici na záležitosti kolem poceti. Normalni gynekologove tohle moc resit nechteji/neumeji a pokud je za tim opravdu vaznejsi problem, akorat budes ztracet cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
7.1.22 18:05

Naprosto souhlasím s názorem @kiwiovka .

@pina.cola V CARu se platí až za úkony spojené s IUI, IVF či za vyšetření, která stejně OG nedělá. A my byli zrovna v Gennetu moc spokojení, k miminku nám pomohli velmi rychle.

Edit: a nemyslím si, že by byl Gennet nejdražší. Je to stále soukromí CAR, ve státních jsou ceny možná trochu nižší, ale tam bych řekla, že je otázkou kvalita péče, laboratoří atd. atd. Především záleží, jakou pomoc budete skutečně potřebovat, když už jedno mimčo přirozeně máte

Příspěvek upraven 07.01.22 v 18:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
7.1.22 18:06
Všechna vyšetření bys pak musela absolvovat znovu v caru, takže je dobře, že tě poslal hned tam.
@pina.cola píše:
Díky, a můžu se zeptat, kde jste byli? Náš posílá do gennetu a o tom jsem slyšela, že je prý nejdražší a platí se tam jen za nadechnuti.

Nemyslím si, že by byl gennet nějak obzvlášť drahý, ty ceny jsou všude stejné. A platí se jen ivf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2864
7.1.22 18:12

Presne jak Ti radi vsechna devcata vyse, a navic si vem, ze v CARu se specializuji a maji tedy mnohem vice zkusenosti nez Tvuj OG. Mohou je tak napadnout i veci ktere jeho ne. Taky bych se tomu nebranila, maximalne pokud to mate daleko, tak zvazit jiny blizsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3894
7.1.22 19:05

@pina.cola
předtím jsem byla v caru na doporučení dr. Odtud jsme odešli právě do Gennetu a ani tam jsme neplatili nic, vyjma léků před ivf a speciální léčby. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1752
7.1.22 21:25

@pina.cola ke komu chodíš na Kladně? Taky jsem odsud, doktor mě nejdřív vysetril sám, řekl že jsem v pořádku… No a v gennetu pak našli problém, přitom to můj doktor mohl zjistit a dodnes si to vycitam, že jsem ztratila rok a půl zbytecne. Vůbec se toho neboj, vyšetření placená nejsou a iui nebo ivf nemusíš podstupovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
7.1.22 23:20
@Janee19 píše:
@pina.cola ke komu chodíš na Kladně? Taky jsem odsud, doktor mě nejdřív vysetril sám, řekl že jsem v pořádku… No a v gennetu pak našli problém, přitom to můj doktor mohl zjistit a dodnes si to vycitam, že jsem ztratila rok a půl zbytecne. Vůbec se toho neboj, vyšetření placená nejsou a iui nebo ivf nemusíš podstupovat.

Jsem u MUDr. Lukese. A ty? Abych věděla, kam případně ne. No ale jak tu tak čtu, tak bude asi fakt lepší to prubnout. Abysme věděli na čem jsme a fakt nečekali a nesnažili se zbytečně, když by to samo fakt nešlo. Díky za pomoc všem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1752
8.1.22 00:23

@pina.cola K Lukešovi jsem nesla - ač je to jinak sympaťák, potkávám ho když jdu na oběd :), tak dokáže být pěkně nepříjemný, zvlast právě když něco potřebuješ, na něco se ptáš atd. Moji kamarádku úplně rozlozil, a to mela fyziologické těhotenství a fakt chtěla jen drobnost. Já chodím IP beauty, k Nguyenovi. Normalne jsem spokojená, ale jednu věc mi buď zatajil, nebo o ní ani nevěděl, přitom na vyšetření jsem byla… Ale není to holt car no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
8.1.22 10:01

@pina.cola gennet patri mezi ty levnejsi CARy, levnejsi budou uz jen statni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
8.1.22 13:34
@Janee19 píše:
@pina.cola K Lukešovi jsem nesla - ač je to jinak sympaťák, potkávám ho když jdu na oběd :), tak dokáže být pěkně nepříjemný, zvlast právě když něco potřebuješ, na něco se ptáš atd. Moji kamarádku úplně rozlozil, a to mela fyziologické těhotenství a fakt chtěla jen drobnost. Já chodím IP beauty, k Nguyenovi. Normalne jsem spokojená, ale jednu věc mi buď zatajil, nebo o ní ani nevěděl, přitom na vyšetření jsem byla… Ale není to holt car no…

Jo taky jsem to o něm slyšela, ale sama takovou zkušenost nemám naštěstí. Jen teď mě prostě překvapil. Ale fakt bude asi teda lepší, když nebudeme ztrácet čas hledáním novýho gyndaře a rovnou zamíříme do caru. Díky holky :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
8.1.22 13:37
@DandátkoP píše:
@pina.cola gennet patri mezi ty levnejsi CARy, levnejsi budou uz jen statni.

A já právě slyšela, že je nejdrazsi :D ale bůhví, kde to ten zdroj vzal. No zavolám tam a budu doufat, že první vyšetření zjistí příčinu, proč nám druhý nejde a nebudeme hlavně potřebovat jejich další pomoc. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
8.1.22 17:53

@pina.cola my byli ve 3 centrech a byl nejlevnejsi. :)… kazdopadne muzete u jinam, nemusite do gennetu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat