Změny nálad, plačtivost

28
4.3.11 15:00

změny nálad, plačtivost..

už několik dní jsem velice psychicky labilní, pořád smutná, plačtivá, podrážděná…jsem v 11tt+3 a teď to je pro mě opravdu hrozné období…řeknu třeba něco co jsem nechtěla a poté brečim…můj přítel mi to moc neulehčuje, právě naopak, nedává najevo jak mě má rád i když bych to tak moc potřebovala, přijde mi,že jsem mu já i miminko úplně jedno…už to došlo tak daleko,že je to na rozchod…moc to bolí…jsem zoufalá, nevím co dělat..prosím poraďte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
343
4.3.11 15:07

Holka, asi to prostě budeš muset vydržet… Já brečela pořád, i jen tak bez důvodu. No a nedejbože, že mi někdo něco řekl a už tu byly potoky slz. Přešlo to asi tak v 15.-16. týdnu, to už jsem se pak trochu zklidnila. Teď jsem v 38tt a na nějaký pláč už není prostě místo. Pořád jen prát, myslet na výbavu, co ještě chybí a tak - člověka to plně zaměstná a nestíhá myslet na sebe. Taky jsem to období přežila, a nebylo to moc hezké, zvlášť když mi teda bylo i dost blbě, nemohla jsem vůbec jíst a pořád se kupily nějaké maličkosti, co mi nešly z hlavy. Tak prostě vydrž, budem Ti držet palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
4.3.11 16:13

asi to zni blbe, ale nejak to vydrz… treba pritel potrebuje cas, aby se srovnal s tim, ze bude tatinek… u nas to taky bylo ze zacatku (jak oco jsem zjistila, ze jsem v tom) takovy divny, jako uplne ne na rozchod, ale proste jsme se tim oba potrebovali vyrovnat, i kdyz jsme se na miminko tesili. ale realita je pak o necem jinym:) byl s tebou pritel na ultrazvuku a videl uz miminko? treba mu pak spousta veci docvakne, ty ho nosis v brisku, ktery treba ani nenarostlo a pro chlapa to je proste sci-fi predstava… a k smutnym naladam - asi normalni, me dojima snad uplne vsechno, brecim desetkrat denne. kvuli blbostem:) neboj, vsechno bude dobre, kdyz ti smutno, vzpomen si na miminko v brisku a hned bude o trosicku lip:) drzim palce, at to pekne a rychle doma zvladnete!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bella1988
1.4.14 13:36

Ahoj, oživuju diskuzi. Já mám tento stav nyní ve 38tt. Pořád se mi chce brečet, ale je to dané tím, že jsem skoro pořád v nemocnici a pořád mě straší preekalapsii, která se nepotvrdila. Nemyslím si, že by pláč nějak miminku ublížil. Děti všechno prožívají s námi, radosti i strasti.

• Citovat
  • Nahlásit
2144
1.4.14 13:43

@Bella1988 To je mi moc líto, držím palce ať ti vše dobře dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bella1988
1.4.14 13:46

@celipipka54 děkuju no uvidíme, je to pořád dokola - testy, hospitalizace, testy, monitory zatím nic, ale stresuje to - tři v nemocnici, 4 doma a pořád dokola

• Citovat
  • Nahlásit
2144
1.4.14 14:05
:hug: :hug: :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie