Znovu se začít bavit?

Anonymní
2.1.21 18:13

Znovu se začít bavit?

Ahoj, přišla jsem se tu vypovídat, ale hlavně znát Vaše názory a rady. Zachvili to bude rok, co jsme se s bývalým partnerem rozešli. Byli jsme spolu rok a půl. Rozchod proběhl v klidu, domluvili jsme se na něm. Bylo to mezi námi ke konci divné, ale hlavně kvůli vzdálenosti, protože oba jsme na škole jinde. To jsme ještě nevedeli, ze přijde korona a najednou bude čas. No stalo se to, ze cca po měsíci a půl jsme se začali zase bavit a vídat. Měli jsme kamarádství s výhodami asi 5 měsíců. Já znovu začala něco cítit. Po x měsících jsem se rozhodla mu to vše říct. Upřímně jsem čekala, ze to spolu znovu zkusíme, protože, jak jsme se vidali, tak to bylo jako v tom našem vztahu. Člověk by neřekl, ze jsme se rozešli. On mi řekl, ze to tak necítí a ze není na vztah teď připravený a ze si myslel, ze to oba bereme stejně. Me tenhle rozhovor zcela dostal. Byla jsem z toho total v háji, moc me to bolelo a fakt jsem si myslela, ze se z toho nedostanu. Musela jsem i k psychologovi. V ten den jsem mu řekla, ze potrebuju utnout veškerý kontakt, abych se z toho dostala. On souhlasil. To ze se změnil, ze me měl opravdu jen na sex atd atd to už teď taky vidím. Já už se z toho dostala, mám se konečně dobře a jsem spokojena. Ale jsou nějaké věci, které mi vrtaji hlavou. Od jednoho kamaráda se ke mne dostalo, jak mu psal, ze tohle vůbec nečekal, ze je z toho špatný, ze me to takhle vzalo. Ale hlavně to, ze lhal o nějakých věcech, jakoze prý jsme se po rozchodu viděli az po 3 měsících a ze si myslel, ze už budu v pohodě. Nechápu proč o tomhle lhal, aby se obhájil? No ale k té největší věci. Stále nejsme v kontaktu, jenže on by se prý semnou chtěl normálně bavit jako kamarád. Ne další kamarádství s výhodami, ale prý normální kamarádství. Vím to od jeho sestry, která je moje dobra kamarádka. A teď nevím, co dělat. Fakt se to ve mne pere. Na jednu stranu bych ho ve svém životě chtěla, přece jenom je to člověk se kterým jsme toho hodně prožila a furt mi na něm nějakým způsobem záleží. Na druhou stranu, ale nechci, protože když si vzpomenu co jsem si vše protrpela a jak dlouho se z toho dostávala, tak se proste bojím a nevím jestli to je dobrý nápad. Tak snad me chápete..Díky moc za přečtení a předem za vaše rady a názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21288
2.1.21 18:21

Kontakt bych určitě neobnovila. Nic ti to nepřinese, spíš naopak. Někteří lidé prostě do našeho života nepatří, i když nás to může trochu mrzet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3834
2.1.21 18:44

S žádným ex se nekamarádím. Nedela to dobrotu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11706
2.1.21 18:49

Tohle mi vsechno doslo az s vekem a zkusenostmi.
Ze nema smysl se pitvat v tom, co kdo rekl, nerekl, proste za cloveka mluvi ciny.
A chlap, ktery opravdu miluje, se pozna podle tech cinu. A pokud se tak nechova, nema cenu se tim zdrzovat.
Ty chces vztah, chces milujiciho partnera, co ti prinese nejake kamaradstvi? Nic. Vyreseno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
2.1.21 18:55

Nevim, cemu se divis… Jasne jste si stanovili pravidla. Ty ses zamilovala… A ted jsi dotcena… Pokud to nezvladas, nejlepsi je utnout kontakt. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
2.1.21 18:56

S ex se kamarádit jde úplně v pohodě, pokud to máte oba vyřešené, vztah prošel, jste oba jinde, nejsou zde žádné citové vazby a nenaplněná očekávání. U vás to tak nevidím. Tys byla hodně zraněná, jelikož on si to po rozchodu vyřešil a neměl tam citovou vazbu, Ty ses při obnovení „vztahu“ znovu zamilovala. Dokonce Tě to tak sebralo, žes musela na terapie. Radím Ti, abys kontakt stále neobnovovala a nepřistupovala na „kamarádství“. Rozumím, že ho chceš mít ve svém životě, ale chráníš tak sebe. Odpověz si na to, co s Tebou udělá, až Ti „kamarádsky“ bude nadšeně vykládat o své nové známosti.. :nevim: Budeš tomu v pohodě přitakávat, rozebírat s ním jeho zamilovanost a jiné baby? Ne? Tak to nech v sobě odejít, až budeš úplně jinde. Do té doby je nebýt v kontaktu nejlepší věc, co pro sebe můžeš udělat.. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
2.1.21 19:02
@bíléprádlo píše:
Nevim, cemu se divis… Jasne jste si stanovili pravidla. Ty ses zamilovala… A ted jsi dotcena… Pokud to nezvladas, nejlepsi je utnout kontakt. :roll:

Ono v emoční rovině to není taková prča jako si říct, že nikdy nevjedu autem do zákazu vjezdu a celej život to dodržím :roll: Na tyhle „pravidla“ jsem už vyloženě alergická. Jak mi někdo příště navrhne KSV, tak mi vyskočí rudej hadr. Tyhle věci má pod kontrolou opravdu jen určitý množství jedinců v jistých životních situacích a fázích. Ti ostatní musí počítat také s tím, že druhý do toho emočně spadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
2.1.21 19:12

Já bych teda kontakt neobnovila. Celkově kontaktům s expartnery nefandím, pokud v tom nejsou děti. Přijde mi, že je vždycky z jedné strany (nebo obou) něco nedořešené a to s navázáním dalších vztahů nedělá dobrotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
2.1.21 19:22

Budeš v pohode s tým, že on bude s nejakou inou babou, bozkáva ju, spí s ňou, hovorí jej, že ju miluje a k tebe už nič necíti? Asi nie. Tak to nechaj tak a kontakt neobnovuj. Je lepšie byť trošku smutná, že nie ste kamoši než byť kompletne v zadnici, že on si žije svoj život a prizerať sa tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
2.1.21 20:46

Já bych radila kontakt neobnovovat. Vím o čem mluvím. Vždycky jsme s bejvalym obnovili kontakt, brali to přes postel, já si z toho většinou vzala, že by to třeba šlo vrátit, ale postupem času mi došlo, že mu jde jen o sex a já z toho byla vždycky vyřízená. A hlavně měl v sobě radar, uměl se vždycky ozvat, když jsem byla v pohodě a už uměla říct bez něho. Takže radím nekontaktovat, určitě ne teď. Postupem času třeba jo, ale hele, pokud spolu máte být, tak budete, ale třeba až za pár let. Nebo si taky pak řekneš, že jsi ráda, že to nedopadlo a budeš šťastnější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat